Ім’я: Гійом Кане

Дата народження: 10 квітня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Булонь-Буйанкур, Франція

Діяльність: актор, режисер, продюсер

Вага: 83 кг

Зріст: 180 см

Біографія Гійом Кане

Гійом Кане – це відомий французький актор, заслужив славу як у себе на батьківщині, так і далеко за її межами. Багато яскраві екранні роботи зробили цього талановитого актора справжньою зіркою французького кіно. Однак сьогодні цей імпозантний молодий актор відомий не тільки завдяки своїм акторським роботам. В його особисте життя є відразу кілька романів з кінозірками світової величини. Саме тому особистість Гійома Кане стає цікава з усіх точок зору.

Дитинство і родина Гійом Кане: початок біографії

Гійом Кане з’явився на світ 10 квітня 1973 року в невеликому містечку Булонь-Бійанкур, розташованому недалеко від Парижа. Його дитинство проходило в сільській місцевості серед безкрайніх французьких лугів і численних коней, розведенням яких займалися його батьки. Саме тому вже з самих ранніх років наш сьогоднішній герой був дуже не байдужий саме до цих тварин. Днями він проводив у сідлі, мріючи про професії коневоди або професійного наїзника. Однак в один прекрасний день корективи в звичний плин речей внесла Доля.

Гійом Кане і Діана Крюгер

Вся справа в тому, що під час однієї з прогулянок майбутній відомий актор випадково впав з коня і пошкодив спину. Травма виявилася не дуже серйозною, але, незважаючи на це, про кар’єру професійного жокея довелося забути. У цей момент Гійом був змушений розпрощатися з колишньою мрією. Якийсь час він знаходився в апатії, не знаючи, що робити і як себе проявити. Проте в якийсь момент дізнався про працюючих недалеко від його будинку курсах акторської майстерності.

Незабаром на зміну однієї театральної студії прийшла інша. Гійом Кане почав займатися акторською мистецтво під керівництвом відомого педагога Франсуа Флорана і вже досить-таки скоро зумів проявити себе в новій ролі.

У дев’ятнадцять років він почав виступати на сцені молодіжного Театру Эберто. У цей період наш сьогоднішній герой почав методично прокладати собі шлях на велику сцену. Вельми примітно, що вже в театрі Гійом Кане почав часто виконувати ролі романтичних закоханих хлопців, які нічого не розуміють в амурних справах, однак підкуповують глядачів своєю відкритістю та дитячою наївністю. Саме ці ролі принесли акторові найбільший успіх. Згодом подібні образи наш сьогоднішній герой неодноразово успішно реалізовував і на кіноекрані. Але це все було трохи пізніше.

Зоряний шлях актора Гійом Кане, фільмографія

Незважаючи на той факт, що свою першу роль наш сьогоднішній герой виконав у короткометражному фільмі «Єдиний син», його першою серйозною роботою стала зовсім інша стрічка – трилер «Барракуда», що вийшов на екрани в 1997 році. Даний проект приніс нашому сьогоднішньому герою перший серйозний успіх. Після цього були нові фільми і нові цікаві роботи. Однак справжній зліт кар’єри почався для Гійома Кане в 2000-і роки.

Гійом Кане і Кіра Найтлі — відверто В цей період молодий французький актор отримав роль в європейських блокбастерах «Вірність» і «Відок», а також став партнером Леонардо Ді Капріо у відомій голлівудській стрічці «Пляж».

З виходом на екрани названих фільмів в кар’єрі актора почалася нова глава. Нові цікаві картини з’являлися в його фільмографії один за іншим, а він сам почав часто з’являтися в різних французьких телешоу, де зазвичай виконував роль запрошеної зірки. Гійом Кане знімався багато і часто. І вже зовсім скоро на екрани цілої Європи вийшли нові цікаві фільми з його участю.

До числа таких варто віднести картини – «Закохайся в мене, якщо насмілишся», «Глюк», «Щасливого різдва», «Не кажи нікому». Остання з названих стрічок стала абсолютно особливою в кар’єрі Гійома Кане. Адже над її створенням наш сьогоднішній герой працював не лише як актор, але і в якості режисера і сценариста.

Гійом Кане — режисер

Як це ні парадоксально, проте саме режисерська робота в кінцевому підсумку принесла Гійому головний приз в його кар’єрі – «Золотий Сезар». Згодом в якості постановника фільмів Кані взяв участь у кількох нових проектах. Серед його робіт були короткометражні стрічки, так і більш цілісні твори. Найбільш відомими фільмами режисера стали картини «Маленькі секрети» і «Кровні узи».

Відрядження — короткометражка з Гійомом Кане Вельми примітно, що з розквітом «режисерської» кар’єри акторські успіхи Гійома Кане також не стали хоч скільки-то менше. У списку його екранних робіт регулярно з’являлися нові яскраві проекти. Вельми цікаво, що Гійом Кане часто грав як у європейських, так і американських стрічках.

Гійом Кане в даний час

Серед пізніх робіт актора варто виділити фільми «Право на ліво», «Чудове життя», а також американську картину «Минулої ночі в Нью-Йорку», де екранної коханої французького хлопця стала Кіра Найтлі. Останній на даний момент роботою актора є драматична стрічка «Одинак», що розповідає яхтсмене, що здійснює безупинну гонку навколо світу.

Гійом Кане і Маріон Котіяр

В даний час наш сьогоднішній герой працює над створенням своєї чергової стрічки – біографічного фільму про Луї Армстронга. Подробиці проекту поки тримаються в таємниці. Проте вже відомо, що прем’єра названої стрічки повинна відбутися в другій половині 2014 року. Наскільки успішним виявиться цей проект – дізнаємося вже зовсім скоро.

Особисте життя Гійом Кане

Як вже зазначалося вище в особистому житті актора можна відшукати чимало цікавих епізодів. Так, з 2001-го по 2006-й рік наш сьогоднішній герой зустрічався з відомою актрисою Діаною Крюгер, яка згодом стала його дружиною. Незважаючи на той факт, що їх пару називали найкрасивішою у всьому світі французького кіно, цей шлюб розпався після п’яти років свого існування.

Довгий час подробиці розлучення знаменитостей обговорювалися в пресі. Проте в якийсь момент всі попередні чутки затьмарив новий роман Гійома Кане. Новою подругою нашого сьогоднішнього героя стала інша зірка французького кіно – актриса Маріон Котіяр . Вельми примітно, що зовсім незадовго до початку їх стосунків пара грала любов на екрані у фільмі «Закохайся в мене, якщо насмілишся».

Незважаючи на той факт, що кар’єра двох знаменитостей несеться вперед повним ходом, їх любов до цих пір жива. Закохані багато часу проводять разом, присвячуючи весь свій вільний час один одному і своєму маленькому синові Марселю (2011 р.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: