Ім’я: Герман Стерлігов

Дата народження: 18 жовтня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Загорськ, Московська обл.

Діяльність: політичний діяч, підприємець

Вага: 86 кг

Зріст: 178 см

Біографія Германа Стерлігова

Дитинство та юнацтво Германа Стерлігова

На сьогоднішній день Герман Стерлігов відомий як екстравагантний мільйонер, здатний в момент відмовитися від стану і присвятити себе сільському господарству, а потім також несподівано повернутися до колишніх справах. Проте дитячі роки Стерлігова, спадкоємця дворянського прізвища, пройшли зовсім не в атмосфері багатства і неробства.

Коли Герману було 5 років, його сім’я переїхала до Москви, де хлопчик відправився вчитися в спеціалізовану школу з англійським ухилом. Після закінчення школи він був покликаний в ряди військовослужбовців Радянської армії. Про армійських роках Стерлігов згадує з ностальгією, розглядаючи службу як хорошу школу життя, виховує справжній чоловічий характер.

Віддавши борг Батьківщині, Герман повернувся до столиці і близько року пропрацював токарем на автомобільному заводі. Наступний рік він присвятив навчанню на юридичному факультеті МДУ, звідки змушений був піти після конфлікту з одним із викладачів.

Початок кар’єри бізнесмена Германа Стерлігова

Невдача не зламала хлопця, не звикла сидіти склавши руки. Тоді Герман Стерлігов вирішив організувати кооператив, який отримав назву «Пульсар». Організація була покликана надавати юридичні послуги населенню.

Герман Стерлігов став мільйонером ще в молодості

У 1990 році Стерлігов став засновником першої в країні товарно-сировинної біржі «Аліса». Проект виявився настільки успішним, що вже до 1993 року «Аліса» перетворилася у великий холдинг, що налічує 84 дочірніх компанії як в Росії, так і за кордоном. На зароблені капітали Стерлігов придбав частки в різних організаціях, лісопилки і рибні заводи.

Один з перших російських мультимільйонерів, в 1991 році Герман Стерлігов очолив Російський клуб молодих мільйонерів, діяльність якого була спрямована на благоустрій Рязанської області, однак заявлені роботи з благоустрою не проводилися, від чого і вся діяльність організації поступово зійшла на немає.

Герман Стерлігов в політиці

До активної участі у великій політиці Герман Стерлігов підходив повільно і маленькими кроками. У 1992 році він відвідав Чечню з перспективою представляти її інтереси на світовій арені. В 1996 році став ватажком московського дворянства.

У 2002 році Герман Стерлігов став кандидатом в губернатори Красноярського краю. Ще через рік він висунув свою кандидатуру на пост мера Москви. Його підтримали учасники громадського руху проти нелегальної імміграції, до чиїх лав він вступив незадовго до свого висунення. Незважаючи на розгорнулася виборчу кампанію і всі спроби залучити на свою сторону максимальна кількість однодумців, Стерлігов програв вибори, посівши третє місце і отримавши 3,65% голосів виборців.

Герман Стерлігов: Нас розводять як лохів 2004 рік – рік чергових президентських виборів, не взяти участі в яких набирає популярність політичний діяч просто не міг. Передвиборна кампанія в прямому сенсі стала дорогим задоволенням для Стерлігова. Необхідність погасити численні кредити призвела до того, що будинок на Рубльовці був проданий, а сім’я Стерлігових змушена була перебратися в Можайський район Підмосков’я.

Особисте життя Германа Стерлігова

Перший час життя в нових, незвичних, а іноді і зовсім непридатних умовах надавалась членам сім’ї Стерлігових нелегко. Четверо маленьких дітей, старшій з яких, Пелагею, було на той момент лише 12 років, вагітна дружина змушені були жити в армійському наметі. Поки будівництво заміського будинку не було завершено. Однак шлях назад був неможливий і колишня світська левиця 90-х Альона Стерлігова стала справжньою дружиною декабриста, не залишила чоловіка у важкій життєвій ситуації.

Герман Стерлігов з родиною в селі

Сьогодні колишні труднощі вже позаду, Стерлиговы живуть в затишній хатинці. Займаються сільським господарством, а головним своїм багатством вважають дітей. Дочка і чотири сини Стерлігових отримали непогану домашню освіту. В школу вони не ходили, однак найману вчитель приїжджав до них у будинок, щоб давати приватні уроки.

Поступати в університет Герман своїй старшій дочці не дозволив, так як не в зароблянні грошей бачить покликання жінки. Зараз Пелагея щасливо живе в шлюбі і подарувала батькам двох онучок.

Повернення Германа Стерлігова до справ

У 2008 році Герман Стерлігов відмовився від свого отшельнического способу життя. У Москві він заснував Антикризовий розрахунково-товарний центр, який представляв собою товарну біржу. На сьогоднішній день центр припинив своє існування.

Стерлігов. Хліб 450 руб ??? У 2009 році Стерлігов створив власну розрахункову одиницю – «Золотий», яку запропонував в якості платіжного засобу по всьому світу.

Герман Стерлігов сьогодні

Зараз Герман Стерлігов називає себе одним з найбідніших людей Росії, що не заважає йому подорожувати і зупинятися в дорогих і комфортабельних апартаментах і жертвувати гроші на поліпшення екології Росії. У чому секрет? За визнанням Стерлігова, підсобне господарство, випікання натурального хліба і його продаж – ось і всі джерела доходу родини. Незважаючи на те, що стан його зменшилася в десятки разів, по справжньому багатою людиною, яка живе повним життям, Герман Стерлігов відчув себе лише зараз.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: