Ім’я: Герман Клименко

Дата народження: 7 грудня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Москва

Діяльність: підприємець, програміст, політик

Вага: 72 кг

Зріст: 173 см

Біографія Германа Клименко

Герман Сергійович Клименко – радник президента Володимира Путіна з питань інтернету, успішний IT-підприємець. Йому належать кілька великих інтернет-ресурсів, у тому числі сервіс інтернет-статистики і блогів Liveinternet.ru, а також новинний агрегатор Mediametrics.

Герман Клименко – радник президента з питань інтернету

Дитинство і родина Германа Клименко. Освіта

Дитинство Германа Клименко пройшло в Москві. Політик дуже мало розповідає про своїх батьків. Відомо, що його мама виросла в дитбудинку, пізніше отримала посаду на московському заводі «ЗІЛ», потім входила в правління Промбудбанку СРСР. У вільний час жінка займалася шахами, брала участь у чемпіонатах федерального рівня. Саме вона прищепила синові такі якості, як сила духу та наполегливість.

У шкільні роки Герман Сергійович був спокійним, вихованою дитиною, відвідував секцію з п’ятиборства. Після отримання атестата майбутній політик вступив у петербурзький Військовий інженерний Червонопрапорний інститут ім. А. Ф. Можайського, де з 1983 по 1988 рік освоював спеціальність інженера-програміста. Згодом молодий чоловік прийняв рішення отримати другу вищу – у 1995 році він отримав диплом економіста на факультеті перепідготовки Вищої школи економіки. Також Герман Сергійович планував закінчити юридичний факультет, але через брак фінансів зміг провчитися лише два курсу.

Герман Клименко в молодості

Кар’єра Германа Клименко

Відразу після закінчення вищого військового навчального закладу у 1988 році Герман Клименко відправився служити в камчатський містечко Єлізово. Цілеспрямований юнак швидко досяг успіхів на військовому поприщі і став кращим офіцером частини. Проте у 1993 році він вирішив змінити сферу діяльності, влаштувавшись на посаду програміста філія іркутського Старательского комерційного банку. Через кілька років політик обійняв посаду заступника директора філії.

З середини 90-их років в кар’єрі Германа Клименко був відмічений стрімкий зліт. У 1995 році він заснував аудиторську компанію «РК-Аудит», рік потому – юридичне агентство ТОВ «Юрагентство». У цей же період Герман Сергійович перейшов на посаду заступника директора філії в банк «Російський кредит», де працював аж до 2000 року, після чого вісім років обіймав посаду керуючого банком «Квота».

Герман Клименко – один з «піонерів» Рунета

В цей же час почав успішно розвиватися його IT-бізнес: Герман Клименко створив інтернет-сервіс Liveinternet з власної платформою для ведення блогів (онлайн-щоденників). У квітні 2009 року він запустив систему контекстної реклами MediaTarget на базі сервісу Liveinternet . У липні 2010 року був створений перший рейтинг сторінок Facebook російською мовою.

Герман Клименко про розвиток Рунета В 2013 році під його керівництвом та за його ініціативою була створена Асоціація розвитку електронної комерції (АВЕК). У 2014 році Клименко запустив програму, «сортирующую» новини по популярності соцмережах – Mediametrics. У цьому ж році він очолив раду директорів компанії AllinOne Network.

На початку того ж 2014 року Герман Сергійович став членом Клубу лідерів російської некомерційної організації «Агентство стратегічних ініціатив», головою наглядової ради якої на той момент був Володимир Путін.

У 2014 Герман Клименко увійшов до керівного складу Агентства стратегічних ініціатив

В лютому 2015 року Клименко очолив Інститут розвитку інтернету. Основною метою організації було налагодження взаємодії IT-галузі з владою і забезпечення довгострокового розвитку російського сегмента інтернету.

Клименко Герман був неодноразово нагороджений Міжнародним союзом інтернет-діячів. З 2004 по 2010 рік він входив в «Чудову двадцятку Рунета». Сам Герман Клименко вважає інтернет бізнес своєрідною «чорною дірою», адже настільки прості, на перший погляд, проекти вимагають великих капіталовкладень, проте за підсумком можуть принести мізерний прибуток.

Інтерв’ю Германа Клименко: Як стати мільйонером в інтернеті

Особисте життя Германа Клименко

Про особисте життя Германа Клименко відомо небагато. Політик був одружений двічі. Перший раз він одружився під час навчання у Вищій школі економіки. У шлюбі у нього народилося двоє дітей: хлопчик і дівчинка, з різницею в два роки. У 2000 році сім’я розпалася, так як дружина не змогла зрозуміти вчинку чоловіка: він за власним бажанням пішов з банку «Російський кредит» з-за незгоди з примусовим звільненням співробітників банку. Через кілька років Клименко одружився вдруге. Цей шлюб також подарував йому двох дітей.

Старший син, Юрій Германович, пішов по стопах батька – закінчив Вищу школу економіки, а старша дочка під впливом батька вибрала шлях культуролога. Але, як заявляв сам Герман Сергійович, він не приймає рішення за своїх дітей, а лише допомагає і спрямовує їх.

Сьогодні Герман Клименко консультує Ст. Ст. Путіна з проблем Рунета

Герман Клименко сьогодні

22 грудня 2015 року Володимир Путін запропонував Германа Клименко зайняти посаду радника президента з питань розвитку інтернету. Наказ про призначення був підписаний вже 4 січня 2016 року.

2016 рік: Герман Клименко про «законі Ярий»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: