Ім’я: Георгій Юфа

Дата народження: 25 червня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Свердловськ (нині Єкатеринбург)

Діяльність: співак, віолончеліст

Вага: 80 кг

Зріст: 177 см

Біографія Георгія Юфи

Георгій Юфа – вокаліст, який прийшов до співу досить пізно. У свій час він закінчив консерваторію по класу віолончелі. У 2014-му році Юфа не тільки став учасником третього сезону шоу «Голос», але і виступив у Нью-Йорку в знаменитому Карнегі-холі.

Георгій Юфа – дитинство

Рідне місто Георгія – Свердловськ. Його теперішня назва – Єкатеринбург. З дитинства було зрозуміло, що хлопчик музичний. Він займався не в звичайній середній школі, а в спеціалізованій, створеної при Уральської консерваторії. Треба відзначити, що подібних шкіл у всьому Радянському союзі було всього десять.

Успішно закінчивши цю школу, молодий чоловік продовжив свою музичну освіту в консерваторії. Там він навчався по класу віолончелі. Не дивлячись на явні успіхи і великі перспективи, Георгій не став займатися музикою всерйоз, не зробив її своєю професією.

Перші пісні Георгія Юфи

Юфа досить успішно займався підприємництвом. Музика не пішла з його життя повністю. Він почав відвідувати караоке-центри, де мав можливість співати, там же Георгій познайомився з багатьма цікавими людьми і музикантами. Саме в той період свого життя він усвідомив, що не може жити без музики, що вона і є його покликання.

Георгій Юфа спочатку не планував бути співаком

Юфа створив музичну групу і назвав її «Rofano». До її складу увійшли деякі музиканти, з якими він познайомився в караоке. Досить швидко цей музичний колектив почав виступати і став відомий. Це був 2006-й рік.

Колектив не став обмежувати себе якимись стилістичними рамками. Їхньою метою було знайти своє неординарне звучання. Групі були однаково близькі такі музичні стилі, як соул, арт-рок, джаз, айсі-джаз та ін. Глядачам і слухачам музиканти підносили матеріал вищої якості. Перший студійний альбом вийшов вже у 2007-му. Незвично те, що він вийшов на вінілі, що стало відображенням світогляду учасників «Rofano».

Група давала чимало концертів, брала участь у музичних фестивалях. «Rofano» в 2008-му виступила на проекті «Садиба Jazz». Незабаром учасники колективу прийняли рішення зробити перерву у спільній роботі і взяли творчу відпустку. Тільки в 2013-му музиканти знову зібралися з тим, щоб почати виступи і радувати своїх слухачів. Підготувавши новий авторський матеріал, група почала підготовку до випуску нового музичного альбому.

Незважаючи на те, що було зроблено перерву у виступах, «Rofano» по як і раніше продовжувала прагнути показати красу живого звучання, відрізняючись скрупульозним увагою до звуку.

Георгій Юфа на шоу «Голос»

Кілька останніх років Юфа не тільки грав на віолончелі, він серйозно зайнявся вокалом. Треба відзначити, що у нього чудово виходить. У 2014-му році він вирішив спробувати сили на шоу «Голос». Подавши заявку, Георгій отримав запрошення.

Георгій Юфа став яскравим учасником шоу Голос

«Сліпі» прослуховування пройшли для вокаліста успішно. Він подарував слухачам і глядачам яскраві враження, виконавши композицію «Nothing’s gonna change my love». До конкурсанту повернули крісла всі наставники. Таким чином, Георгій міг вибрати будь-кого з них, але підійшов до Леоніда Агутіна. За словами музиканта, він заздалегідь вирішив, що якщо Агутін повернеться до нього, він вибере саме його своїм наставником на проекті.

Георгій під час виступу немов розчинився в пісні, при цьому співав її легко, без якої-небудь напруги. Вміння керувати своїм вокалом, приємний тембр голосу, відкритість, самобутність і щирість зробили свою справу. Після почуто виконаної композиції всім стало ясно, що перед журі стоїть великий талановитий музикант і виконавець.

У «поєдинках» суперницею Георгія стала Діана Шарапова. Ними була виконана пісня «Beauty and the beast». Другий етап поєдинків знову закінчився для конкурсанта перемогою. Артисти ідеально виконали пісню, однак Леонід Агутін вирішив, що продовжить боротьбу Юфа. Діана теж не пішла з шоу, її врятував Олександр Градський.

Георгій Юфа і його віолончель

Для нокаутів Георгій спільно з наставником підібрав прекрасну пісню, написану Раймондом Паулсом — «Шлях до світла». Звернути на цю композицію увагу Юфе запропонувала інша учасниця «Голосу» — Маріам Мерабова. Конкурсант був впевнений, що і після цього туру знову залишиться на проекті. Виконання він почав з гри на віолончелі.

На жаль, після чвертьфіналу, де виконавець заспівав пісню «September», він покинув шоу. Можливо, що для нього не зовсім вдало підібрана композиція. Для багатьох уболівальників догляд Юфи став несподіванкою.

Особисте життя Георгія Юфи

Георгій встиг продемонструвати свій талант музиканта на одній з найвідоміших сцен світу — Карнегі-хол. Там їм був виконаний 1-ий віолончельний концерт Шостаковича з оркестром. На конкурсі American Protege (Нью Йорк) Юфа став лауреатом в такій номінації, як «краще виконання непрофесіоналом».

Талісман музиканта – його віолончель. До інструменту він ставиться, як до члена сім’ї. Вважає, що він допомагає йому у всьому. Куди б Юфа не відправлявся, інструмент завжди з ним. Ця віолончель створена великим італійським майстром Гваданіні в 1783-му році.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: