Ім’я: Георгій Дронов

Дата народження: 7 квітня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, режисер

Вага: 87 кг

Зріст: 183 см

Біографія Георгія Дронова

Георгій Олександрович Дронов – популярний російський актор театру і кіно, відомий режисер комедійного жанру. На початку 2000-х був зіркою одного з перших ситкомів ТНТ «Саша + Маша», також відомий роллю Кістки Вороніна з серіалу «Вороніни». Є режисером комедійного серіалу «Щасливі разом».

Зірка російських ситкомів, чарівний Георгій Дронов

Дитинство Георгія Дронова

Георгій Дронов – корінний москвич. Батьки актора за освітою інженери. Батько хлопчика швидко просувався кар’єрними сходами і згодом отримав портфель в міністерстві, а мама вирішила не повертатися на роботу після народження сина і стала домогосподаркою. Коли Йому було 14 років, у нього з’явився молодший брат. Хлопець ніколи не соромився брати з собою малюка на вулицю: він часто виходив з коляскою на ігровий майданчик, і поки старший брат носився зі своєю ватагою, молодшого няньчили дівчата з двору.

У дитинстві Дронова всі називали Єгором, але актор вважав це ім’я «домашнім», зараз звертатися до нього так можуть тільки рідні і близькі люди. На знімальному майданчику він для всіх Георгій, а в режисерському кріслі і зовсім Георгій Олександрович. Школу Дронов не любив, був неуважним на уроках, тому що всі його думки були зайняті судомоделюванням. І хоча він був товариським хлопчиком, у колективі відчував себе некомфортно.

Одного разу батьки відправили старшого сина в спортивний табір, але там він знемагав від туги за рідним і постійно плакав. Після цього випадку всі літні канікули Єгор проводив на дачі з бабусями і прабабусями. Старий будинок знаходився в сосновому лісі, поруч зі ставком, де хлопець і пропадав весь час разом зі своїм нерозлучним другом Іваном Кольченко і його сестрою Дашею.

Молодий Георгій Дронов у фільмі «Московські канікули» (1995 рік)

Актор згадував, що в дитинстві і юності він перебував у стані постійної закоханості, і це змушувало його робити подвиги і божевільні вчинки в ім’я своєю черговою коханою. Він і по карнизу 12-поверхового ходив, і з вишки стрибав, і, звичайно ж, бився з-за дівчаток. Дронов ніколи не вплутується в бійку першим, але постояти за себе або за якусь дівчинку міг завжди. Коли йому завдавали удару, спрацьовував якийсь захисний рефлекс. Єгор завжди стояв до першої крові – не міг же він зганьбитися перед публікою.

Пройшов Дронов і через підліткову агресію – у його юності були і шалені рок-концерти, і відвертий одяг, і неадекватну поведінку.

Кадр з фільму «І все-таки люблю» (2008)

Після 10 класу Георгій вступив в Московський державний інститут культури. Батько мріяв, щоб син продовжив династію інженерів і поступив в університет імені Баумана, але у Дронова-молодшого зовсім не лежала душа до технічних наук. Також він не любив історію і російську літературу. Але вступати куди-то треба було, інакше Георгія чекав осінній призов в армію. Тоді він і звернув свій погляд у бік Московського інституту культури, обравши спеціальність «режисура театралізованих масових уявлень».

До вступних іспитів Дронов особливо не готувався, тому завжди вважав своє надходження неймовірною удачею і справжнім джек-потім: «Це був такий щасливий збіг обставин, коли я пішов туди, не знаючи куди, надійшов, не знаючи за що, і став тим, тепер знаю ким».

«Неудачников.net»: Георгій Дронов в ролі Олександра Новгородцева

Після закінчення Мдвк в 1992 році Георгій вирішив ще раз випробувати долю – він відніс документи у Вище театральне училище ім. М. С. Щепкіна і теж з першого разу здав іспити. Актор навчався в майстерні Віктора Івановича Коршунова.

Георгій Дронов в театрі

Георгій Дронов дебютував на сцені ще під час навчання в Інституті культури: 19-річний юнак з’явився в постановці «Записки божевільного» за повістю Гоголя. Перед виходом на сцену Георгій дуже сильно нервував і ніяк не міг позбутися страху. Він переживав, що забуде слова, зіб’ється або взагалі впаде в непритомність. В останній момент Дронов навіть хотів втекти, але потім зібрав волю в кулак і вийшов на сцену. Все пройшло вдало, Георгій чудово зіграв і отримав свою порцію овацій.

Георгій Дронов, як і раніше зайнятий у театральних постановках

Знову з’явився на сцені Георгій тільки після закінчення «Тріски». Спочатку він 3 роки працював в театрі На Південно-Заході», де був задіяний у спектаклі «Ромео і Джульєтта», «Дракон», «Макбет», «Одруження» і «Шинкарка».

Фото з вистави «Дикун forever»

У 2001 Георгій перейшов у Державний академічний Малий театр; на його підмостки він виходив у 12 образах. Тут найбільш яскравими роботами актора стали ролі у виставах «Хроніка палацового перевороту», «Зусилля любові» і «День на день не доводиться». Для Дронова Малий театр став другий акторською школою, яка прищепила йому нові навички та вміння: тримати настрій, вчасно вийти і тонко відчувати партнера.

Георгій Дронов в «Хто хоче стати мільйонером?» З 2005 року Георгій грав у трупі «Незалежного театрального проекту». На сцену він виходив в образі Бернара у виставі «Боїнг-боїнг» і в ролі П’єра в постановці «Госпіталь Мулен Руж». Також актор перевтілився у Дикуна в п’єсі Роба Бейкера «Дикун forever» і у Миколи в постановці «Ножиці» Дайнюса Казлаускаса.

Кінокар’єра Георгія Дронова

У кіно Дронова привів сам Леонід Гайдай. І хоча це була лише епізодична роль продавця газет на Арбаті в комедії «На Дерибасівській гарна погода, або на Брайтон-Біч знову йдуть дощі», але вона стала знаковою для майбутньої зірки ситкомів.

Перша кінороль Георгія Дронова («На Дерибасівській гарна погода...»)

У 90-х в фільмографію Георгія потрапила ще парочка значущих фільмів, хоча ролі Дронова в них були незначні – це проекти Микити Михалкова «Стомлені сонцем» і «Сибірський цирульник».

Георгій Дронов у фільмі «Стомлені сонцем»

Дронов зізнавався, що після співпраці з такими метрами він схопив «зіркову хворобу». Але режисери чомусь не поспішали пропонувати йому головні ролі: «Після „Цирульника“ я досить швидко отримав пропозицію взяти участь у кастингу, але повівся тоді дипломатично не дуже правильно. Я прочитав текст і зрозумів, що запропонована мені роль персонажа — набагато більш вікова. Тоді режисер запитав: «А ви б, яку роль хотіли?» Я відповів: «Головну». Але він, мабуть, сприйняв це як зіркову хворобу, фанфаронство».

Інтерв’ю Георгія Дронова: про специфіку зйомок ситкомів Після цього випадку Георгій не з’являвся на екранах цілих 4 роки. У 2001 році для актора почалася чергова низка епізодичний ролей («Зупинка на вимогу», «П’ятий кут», «Бажана», «Мій кордон», «Шукшинские розповіді»). І тільки в 2003 збулася мрія Дронова – він зіграв головну роль в комедії «Курорт особливого призначення» Бориса Мірзи. Його герой – актор Веня Колпаков, втягнутий шахраями в витончену аферу.

Але не Веня Колпаков зробив Дронова знаменитим. Широку популярність акторові принесла роль Саші в популярному комедійному телесеріалі «Саша+Маша». У цьому проекті Георгій вперше спробував себе і в ролі режисера, знявши один з епізодів серіалу. Його «екранну» партнеркою була актриса Олена Бірюкова. Ситком про ситуації з повсякденного життя звичайної закоханої парочки став одним з перших комедійних продуктів ТНТ, які здобули шалені рейтинги і любов глядачів.

«Саша + Маша»: Георгій Дронов і Олена Бірюкова, за кадром Паралельно Дронов засвітився в ролі аналітика Толіка в фентезійному блокбастері Тимура Бекмамбетова «Нічний дозор», а через 2 роки і в його продовженні, «Денний дозор».

Георгій Дронов грав в «Нічному дозорі»

У 2006 році Георгій знову взявся за ситкоми, але на цей раз вже зайняв режисерське крісло. Його новий продукт – ситком «Щасливі разом» – став найприбутковішим проектом продюсерського центру «Леан-М». Пригоди продавця взуття Гени Букіна, його стервозною дружини Даші та їх дітей, сексуальної недалекій красуні Свєти і розумного, але невдачливого Роми, транслювалися в ефірі цілих 7 років. За цей час було знято 365 серій серіалу. Ситком дав «путівку в життя» багатьом перспективним акторам, наприклад, Дарині Сагалової, Віктору Loginovu і Олександру Якіну. До речі, пес Барон говорив голосом Георгія Дронова, а сам режисер з’явився на екрані в ролі Гоші Булкина в серії «Не паримося разом».

«Щасливі разом»: Георгій Дронов в ролі Гоші Булкина

У 2009 році Георгій пройшов кастинг на участь у комедійному серіалі «Вороніни» – рімейк американського ситкому «Усі люблять Реймонда». Роль глави сімейства, Кістки Вороніна, вдалася Дронову на славу.

Георгій Дронов в ролі Кістки Вороніна

Актор зізнавався, що йому легко було грати образ інфантильного, закомплексованого журналіста, який і після 30 залишається «маминим синочком», адже в дитинстві він і сам був «домашнім рафінованим дитиною» і відчував себе впевнено тільки «під захистом батьківського крила». А його тандем з Катериною Волкової змушував глядачів забути, що Віра і Костя насправді – актори, а не люблячі один одного подружжя.

Костя Воронін (Георгій Дронов) влаштував екскурсію по квартирі Вороніних У 2012 році Дронов з’явився в 16-серійної мелодрами Володимира Устюгова «Не плач по мені, Аргентина!», а два роки потому зіграв негідника Геннадія в кримінальній драмі «Все спочатку». У цьому ж році він вперше одягнув поліцейську форму в образі майора Гошко з серіалу «Пляж».

Георгій Дронов в ролі майора Гошко (серіал «Пляж»)

Особисте життя Георгія Дронова

У Дронова ніколи не було проблем у спілкуванні з протилежною статтю. У студентські роки він часто гуляв в одній компанії з Маратом Башаровим, і харизматичні молоді люди завжди були оточені жіночою увагою. Георгій завжди вмів красиво доглядати за дівчатами і міняв їх із завидною постійністю.

Георгій Дронов і Тетяна Мірошникова, колишня дружина актора

Розсудливим Дронов тільки після зустрічі з Тетяною Мирошниковой. Пара 5 років прожила у цивільному шлюбі. Георгій мріяв про дітей і домашній затишок, але Тетяна весь свій час присвячувала кар’єрі. У цьому плані вона домоглася успіху, ставши ведучою програми «Події» на ТВЦ, тому не збиралася міняти своє життя заради народження дитини. Ця ситуація не влаштовувала Дронова, і врешті-решт їх шлюб розпався.

Георгій Дронов і його син Федір

У 2010 році особисте життя актора знову налагодилося. Він зустрів дівчину на ім’я Лада, і вже через рік в квартирі Дронових лунав дитячий сміх маленької Аліси. А в 2012 році дружина подарувала Йому сина Федора. Також актор виховує дочка Лади від першого шлюбу – Юлію.

Георгій Дронов у передачі Сагенина

Георгій Дронов зараз

Георгій Дронов продовжує пробувати себе в різних амплуа. У 2016 році почалися зйомки художнього фільму «321-я сибірська» про подвиг солдатів у роки Великої Вітчизняної війни. Георгій Дронов був заявлений в основному касти картини. Прем’єра фільму призначена на 2017 рік, до 75-річчя Сталінградської битви.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: