Ім’я: Геннадій Вєтров

Дата народження: 18 листопада 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Макіївка, Донецької області, Україна

Діяльність: гуморист, письменник-сатирик

Вага: 76 кг

Зріст: 180 см

Біографія Геннадія Вєтрова

Дитинство Геннадія Вєтрова

У місті Макіївка Донецької області, тоді ще Української РСР, 18 листопада 1958 року з’явився на світ письменник-сатирик Геннадій Вєтров. Батько майбутнього гумориста спочатку працював шахтарем, потім став перукарем. Мати працювала в торгівлі. В сім’ї Вєтрова, починаючи з діда-артиста, всі були дуже творчими. Родичі грали на музичних інструментах, співали.

Геннадій Вєтров провів дитинство на Україні

У вісім років хлопчик сам попросив свого батька віддати його в музичний гурток – вчитися грі на баяні. Будучи 7-ми років від роду, Геннадій з дворовими хлопцями і дорослим кінооператором, які жили по сусідству, зняв фільм «Змова курців». У цій аматорської стрічки хлопчик виступив режисером, сценаристом і актором . Також хлопчик відвідував гуртки театрального та образотворчого мистецтва, хор, шахову секцію. Пробував займатися і дитячої хореографічної студії, однак, з-за повної відсутності пластики, з танцями у майбутнього гумориста «не зрослося».

Освіта

У школі Гена Вітрів був майже відмінником. З восьмого класу став грати у вокально-інструментальному ансамблі «Забой» (назва – визначила специфіка шахтарського містечка, яким і є Макіївка). У десятому класі потрібно було визначатися з майбутньою професією. Спочатку Геннадій вирішив вступити до художньо-промислове училище міста Львів, щоб вивчитися там на оформлювача упаковок для взуття. Потім він передумав і після школи залишився в рідній Макіївці.

Геннадій Вєтров на відео В 1976 році він вступив до інженерно-будівельний інститут на факультет теплогазопостачання і вентиляції. Одним з основних мотивів надходити в цей ВНЗ була наявність в інституті всіх необхідних музичних інструментів і апаратури, а Вітрів зі своїм другом-гітаристом в той час активно захоплювалися музикою. За роки навчання Вітрів з одним створили в інституті вокально-інструментальний ансамбль «Оріон». Вони грали на головних міських танцях, інститутських заходах і банкетах викладацького складу. Колектив став досить помітним і шановним в шахтарському містечку.

Служба в армії

У 1981 році Геннадій Вєтров був покликаний відбувати обов’язкову військову службу. Службу (1,5 року) проходив в особливому батальйоні, що базувався під містом Донецьк. Звільнений в запас Вітрів був у званні капітана. Під час служби в армії Вітрів продовжував розвиватися і виступати як музикант в самодіяльності. На одному з таких виступі були присутні виконавці з філармонії Донецька, які дали Вєтрову рада продовжити шукати себе на ниві мистецтва, але ніяк не в теплогазоснабжении.

Геннадій Вєтров перед тим, як стати артистом встиг відслужити в армії

Роки навчання Геннадія Вєтрова

Після армії Геннадій Вєтров вступив у Ленінградський державний інститут театру, музики і кіно, естрадний курс, в майстерню Штокбата Ісаака Романовича. Під час навчання в Ленінграді у артиста з України були проблеми з працівниками кафедри сценречи з-за південноросійського говірки, але майстер курсу відстояв свого вихованця, а після закінчення Вузу ще й запросив Вєтрова працювати у трупі свого театру – Ленінградського державного театру «Буф». У складі трупи «Буф-2» (з Юрієм Гальцевы, Оленою Спиродоновой та ін) Геннадій Вєтров протягом 6-ти років відвідав основні європейські країни і США.

Естрадна кар’єра Геннадія Вєтрова

Одночасно продовжував працювати над сольною кар’єрою естрадного виконавця, підготував за цей термін три повноцінних програми, як «Люди, агов!», «Кабачок «Вітряк». З третім «сольником», який називався «Маска-радий», в 1991 році Геннадій Вєтров відпрацював 33 виступи в Штатах, отримавши позитивні відгуки преси і глядачів.

У 1993-94 роках артист працював у Німеччині, виступаючи з різними номерами у всіляких кабаре і театрах-вар’єте.

У 94-99 роках Вітрів працював в основному на телебаченні Санкт-Петербурга. В цей час він випускав гумористично-розважальні телевізійні шоу-програми. У них він був одночасно сценаристом, автором ідеї та ведучим. Ось назви деяких проектів: «Рояль в кущах», «Вітрів шоу», «В гостях у Вєтрова», та ін. Також Вітрів був провідним учасником програми «Ширше коло». Весь цей час він активно брав участь в естрадних концертних програмах, конкурсах і фестивалях, які часто вигравав або займав призові місця.

Геннадій Вєтров — Думки під музику

Геннадій Вєтров в «Аншлагу»

Багато чого в житті Вітрів змінив рішучий вчинок, коли в 1999 році він зв’язався по телефону з ведучою гумористичної програми «Аншлаг» Регіною Дубовицької, і в напівжартівливій — полунаглой формі запропонував свою кандидатуру як учасника програми. Регіна Дубовицька згоду дала. Після цього артист перебрався жити до Москви, брав участь майже в кожному випуску «Аншлагу», працював на каналах ОРТ, РТР, НТВ, ТВ3 провідним різноманітних скетчевых і гумористичних програм. Крім того був провідним провідним прогнозів погоди та ін.

Геннадій Вєтров в кіно

Геннадій Вєтров крім естрадної діяльності знімався в кіно. Живучи в Петербурзі, він знявся у фільмах «Рекет» (1992), зігравши роль клоуна, в одному з епізодів першого сезону телесеріалу «Вулиці розбитих ліхтарів (1998). У Москві це були фільми-мюзикли «Золотий ключик» (2009), де Вітрів зіграв заїжджого гастролера, і «Червона шапочка» (2012), в якій артист грав туриста. Зараз Геннадій Вєтров керує власним естрадним театром «Вітряні люди», у складі якого грає і його дружина – Карина Звєрєва, артистка театру і естради, співачка.

Геннадій Вєтров з дружиною Кариною Звєрєвої

Особисте життя Геннадія Вєтрова

Геннадій Вєтров був одружений на актрисі і співачці Карині Юріївні Вітрової (дів. і сцен. – Звєрєва). Від першого шлюбу з актрисою Анастасією Смоліної у артиста є донька Ксенія.

На фото: Геннадій Вєтров і Карина Звєрєва

У 2011 році Вітрів розлучився з другою дружиною. Про причини розриву колишнє подружжя замовчують, однак Карина зазначала, що зберегла дружні відносини з Геннадієм.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: