Ім’я: Геннадій Малахов

Дата народження: 20 вересня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Каменськ-Шахтинський, Ростовська обл.

Діяльність: телеведучий, автор медичних практик

Вага: 82 кг

Зріст: 180 см

Біографія Геннадія Малахова

Геннадій Малахов – це, без сумніву, одна з найколоритніших і неординарних особистостей на російському телебаченні. Його поради щодо побудови системи здорового харчування, а також нетрадиційні рецепти лікування хвороб вже давно стали предметом палких дискусій вчених. Практичні рекомендації нашого сьогоднішнього героя часто стають предметом палких дискусій, однак його передачі від цього не втрачають свою популярність. Але хто ж він – дивак чи вчений? Розставити всі крапки над i ми постараємося сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Геннадія Малахова

Геннадій Петрович Малахов з’явився на світ 20 вересня 1954 року в промисловому містечку Каменськ-Шахтинський (розташований в центральній частині Ростовської області). В дитинстві він був звичайним хлопцем. Він любив спорт і довгі посиденьки з друзями, а тому ніколи не замислювався про нетрадиційну медицину, а також роботі на телебаченні.

Після закінчення визначених одинадцяти класів Геннадій Малахов відправився в профтехучилищі, де став вчитися на слюсаря. Паралельно з цим наш сьогоднішній герой продовжував займатися спортом, який, по суті, був його єдиним яскравим захопленням.

Геннадій Малахов пропонує рецепти від усіх хвороб

Через деякий час, отримавши диплом ПТУ і розряд електрослюсаря, Геннадій влаштувався на роботу, проте досить-таки скоро залишив її, і вирішив продовжити навчання в Центральному інституті фізичної культури. Ведений мрією про добру освіту, Малахов відправився до Москви, де незабаром став студентом обраного Вузу. Навчання протікала зазвичай, проте доленосне значення в житті Геннадія зіграв аж ніяк не московський інститут, а сама звичайна хвороба. Вся справа в тому, що в юнацькому віці він «заробив» собі серйозне запалення гланд.

Традиційна медицина не допомагала впоратися з недугою, а тому Геннадій Малахов вирішив піти нетривіальним шляхом. Через далеких знайомих він вийшов на доктора, якого сьогодні називає Юрій Павлович. За його наполяганням Геннадій пройшов курс лікування і особливого очищення організму, який будувався на принципах йоги і народної медицини. В результаті хвороба відступила, однак залишила після себе крайню захопленість нетрадиційною медициною.

Через деякий час сам для себе Малахов почав вивчати твори відомих літераторів Європи і США. Він читав книги Герберта Шелтона, Статі Брегга, Нормана Уокера, а також деяких інших авторів. На підставі їх порад, наш сьогоднішній герой часто створював свої власні рецепти, удосконалюючи і доповнюючи вже існуючі практики.

Геннадій Малахов — Поза лева Методи лікування Геннадія Малахова будувалися не тільки на поєднанні тих чи інших речовин, рослин, лікарських трав. В якийсь момент до них додалися також гімнастичні і йогистские вправи і практики. Таким чином, оздоровчий вплив на організм проводилося відразу декількома методами.

Геннадій Малахов: медицина, книги, телепередачі

Наприкінці вісімдесятих років наш сьогоднішній герой став ділитися своїми напрацюваннями не тільки з друзями і знайомими, але і зі сторонніми слухачами. Для цих цілей Геннадій Петрович організував оздоровчий клуб «Бадьорість», де почав викладати свої техніки оздоровлення організму. Малахов проводив заняття з йоги, ушу, лікувальної гімнастики, а також давав поради щодо правильного харчування і способів очищення організму. Кілька років тому на прилавках російських магазинів стали з’являтися його перші книги. Завдяки ним, Геннадій Малахов став дуже популярний серед простих росіян, а тому деякий час потому його почали часто запрошувати на телебачення.

Час від часу, Геннадій Петрович давав консультативні ради в пресі і на ТБ, проте своєї власної телевізійної передачею наш сьогоднішній герой обзавівся значно пізніше. У 2006-му році російський Перший канал представив глядачам цикл ранкових передач «Малахов+Малахов», в рамках яких Геннадій Петрович працював зі своїм однофамільцем Андрієм Малаховим. Однак той досить скоро покинув «лікувально-медичний проект. Тому програма отримала нову назву «Малахов+». Співведучою нашого сьогоднішнього героя стала Олена Проклова.

Геннадій Малахов і Кирюха — Городній реп Теми передач телеглядачі надсилали до редакції самостійно, ставлячи, таким чином, вектор течії програми. Сам же Геннадій Петрович давав медичні рекомендації по тим чи іншим питанням. Проте вже з перших же днів свого існування передача «Малахов+» стала предметом палких дискусій в Інтернеті, пресі та науковій середовищі.

Геннадія Малахова порівнювали з Кашпировским і часто акцентували увагу на те, що програма носить псевдонауковий характер. У соціальних мережах ширився згадок про «не спрацювали» рекомендаціях Малахова. Його називали шарлатаном, а його методи – псевдонауковими і небезпечними. В якості одного з прикладів того наводився той факт, що ролі запрошених лікарів у програмі виконували звичайні актори.

Але, незважаючи на величезний потік критики на адресу її ведучого, програма «Малахов+» користувалася шаленою популярністю. Зокрема, часто згадується, що її телевізійний рейтинг перевищував рейтинг чемпіонату Росії з футболу. Близько 26% телеглядачів у ранковому ефірі дивилися саме її. А це є просто божевільним рейтингом передач для подібної спрямованості.

Геннадій Малахов і Олена Проклова разом вели програму на телебаченні

Геннадій Малахов став украй популярний. Його книги продавалися величезними тиражами, а він сам став часто з’являтися на телебаченні в якості запрошеного гостя. Йому супроводжував успіх. Однак, незважаючи на це, в

Геннадій Малахов сьогодні

2011-му році наш сьогоднішній герой залишив російський Перший канал і став виступати на українському телебаченні «Інтер», де вів передачу «Здоровенькі були з Малаховим». Дирекція російського телебачення загрожувала телеведучому величезними неустойками та штрафами, але до суду справа так і не дійшла.

Через деякий час Малахов залишив Україну і знову повернувся в Росію, де став працювати в програмі «В гостях у Геннадія Малахова», яка виходила на Восьмому каналі. Крім того, в останні роки наш сьогоднішній герой часто працює як автор книг медичної тематики.

У грудні 2012-го року після довгої перерви Малахов повернувся на російський Перший канал, де став вести шоу «Доброго здоровьица».

Особисте життя Геннадія Малахова

Геннадій Петрович Малахов вже багато років одружений на одній жінці – Ніні Михайлівні Малахової. У подружжя є двоє дітей – син Леонід і донька Катерина. Як наголошується сам «народний доктор», його сім’я (і особливо дружина) часто допомагає йому в написанні медичних книжок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: