Ім’я: Геннадій Бачинський

Дата народження: 1 вересня 1971 р.

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Ярове, Алтайський край

Дата смерті: 12 січня 2008 р. (36 років)

Діяльність: теле — і радіоведучий

Біографія Геннадія Бачинського

Дитинство і родина Геннадія Бачинського

Майбутній радіоведучий народився в невеликому місті Ярове в Алтайському краї. Він ріс активним і допитливим дитиною, як багато хлопчиків – цікавився технікою, а так само всім, що було пов’язано з технікою. Особливий інтерес у нього викликало радіо. Він крутив його ручку і вслухався у беруться звідкись звуки, голоси, музику. Геннадія це заворожувало. Було цікаво знайти щось на китайською, німецькою або французькою мовою.

Світ відразу раздвигался, ставало зрозуміло, що він величезний. Маленькому Гені здавалося, ніби він житель іншої планети. Вдома у нього був ламповий радіоприймач. Як говорив Бачинський, якби в дитинстві у нього був звичайний транзистор, швидше за все він не виявив би до нього інтересу, «лампа» ж – зовсім інша справа. Коли він підріс, цілком свідомо, з бажанням у всьому розібратися, хлопчик почав відвідувати радіогуртка.

Геннадій Бачинський та Сергій Стіллавін працювали дуетом

В старших класах, як і всі хлопці, Бачинський став замислюватися про те, куди краще вчинити. Його вибір припав на електротехнічний інститут. Найближчий опинився в Новосибірську. Однак керівник радіогуртка пояснив своїм вихованцям, що майбутнє тепер за комп’ютерами і професію краще вибрати таку, щоб вона була пов’язана саме з комп’ютерами. Бачинський після цієї розмови вирішив їхати до Санкт-Петербург, хоча подібний ВНЗ був і в Новосибірську. Але в цьому місті майбутній студент вже бував, а от Ленінград бачити йому не доводилося. Це був червень 1988 року.

Школу Геннадій закінчив зі срібною медаллю, тому здавши лише один іспит (фізику) на п’ять, він відразу був зарахований, ставши студентом електротехнічного університету. У вересні всі студенти поїхали на картоплю.

Там Бачинський познайомився з хлопцями, слушавшими ту ж музику, що і він. Вони вирішили створити свою групу, назвавши її «КРОКОПЛЮХ». Опинившись в музичній тусовці, Геннадій познайомився з багатьма хлопцями, з якими пізніше він зустрічався з роботи, в тому числі і з Андрієм Тьомкіним.

Початок кар’єри провідного Бачинського

Саме Тьомкін і привів Бачинського на радіостанцію, де той почав працювати. Це було радіо «Поліс» — перше місце роботи, де він працював до 1994-го року. Тут Геннадій і навчився всього, попрацювавши режисером, сценаристом, редактором, журналістом і ді-джеєм. Раз в тиждень на радіо виходила програма «Музична поліція», її провідними були Бачинський і Тьомкін.

Бачинський і Стіллавін — Негр в Пітері Там же Гена познайомився з Костянтином Мурзенко, який згодом багато чого досяг у кінематографії. З ним Бачинський вів програму «Навиворіт». Працюючи на радіо «Поліс», він зустрів Кирила Беглецова, майбутнього програмного директора радіо «Модерн».

Геннадій Бачинський на радіо «Модерн»

Подруга Беглецова, що працює на Радіо «Модерн», сприяла тому, щоб Геннадія і Кирила взяли на цю радіостанцію. Так Бачинський змінив роботу. «Модерн» — комерційна радіостанція, але там не були проти того, щоб паралельно він працював ще й на Радіо «Катюша». Проте через час довелося робити вибір. Бачинський вибрав «Модерн», а в «Катюшу» замість себе привів Антона Марущака, який згодом у Москві став музичним директором Радіо «Максимум».

Дует Бачинського і Стіллавіна на «Русском радио»

На «Модерні» Геннадій був ді-джеєм, ведучим різних музичних програм. Там же в ефірі він познайомився з Сергієм Стиллавиным. З 1997-го вони почали разом вести Ранкове шоу». Ведучі були дуже різними, що, швидше за все і зробило їх співпраця настільки успішним. Так вони працювали до 2001-го року, поки Радіо «Модерн» не припинило своє існування.

Похорон Геннадія Бачинського

Незабаром Геннадію подзвонив Саша Пряників і запропонував приїхати в Москву на «Русское Радио». Бачинський не хотів їхати в столицю, але в Пітері не було цікавої роботи, тож незабаром став працювати на новій радіостанції. Репертуар Російського Радіо йому категорично не подобався. В кінці 2001-го Геннадію зателефонував Олексій Глазатов, який в той час працював програмним директором Радіо «Максимум», з пропозицією працювати в них. Бачинський відразу погодився.

До 2007-го він разом зі Стиллавиным вів там «Ранкове шоу». Програма велася в стилі «словесний бєспрєдєл». Останнім місцем роботи Бачинського стало Радіо «Маяк», де він встиг попрацювати лише шість місяців. Там Геннадій вже працював над створенням більш серйозних передач і вів ранковий ефір.

Смерть Геннадія Бачинського

Радіоведучий загинув, потрапивши в автокатастрофу перед Старим Новим Роком у 2008 році. Він їхав в автомобілі, поспішаючи додому. На думку інспекторів, Бачинський порушив правила, виїхав на зустрічну і зіткнувся з іншим автомобілем. Це сталося в Тверській області. У Геннадія не було шансів залишитися живими, він загинув одразу.

ДТП — Золотий час. Загибель Геннадія Бачинського

Особисте життя Геннадія Бачинського

З майбутньою дружиною Бачинський познайомився на роботі. Юлія прийшла на інтерв’ю. Тема інтерв’ю була про уболівальників і футбольних матчах в Англії. Їм потрібен був чоловік, який був там сам і міг би розповісти про це в інтерв’ю. Такою людиною виявилася Юля, нещодавно прилетіла з Англії. Після декількох місяців залицянь, він зробив пропозицію. У шлюбі у них народилася дочка.

Бачинський в своєму інтерв’ю говорив, що як багато діти в радянський час, він мріяв стати космонавтом, але ще він мріяв бути клоуном. Геннадій вважав, що завдяки можливості працювати в радіоефірі, друга мрія стала реальністю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: