Ім’я: Гела Месхі

Дата народження: 13 травня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Москва

Діяльність: актора театру і кіно

Вага: 70 кг

Зріст: 176 см

Біографія Гели Месхі

Гела Месхі – російський актор з грузинським корінням. Широку популярність йому принесла робота в серіалі «Фізика або хімія», де він зіграв закоханого у вчительку старшокласника, і багатосерійному фільмі «Син батька народів», в якому його героєм став син Йосипа Сталіна Василь.

Актор театру і кіно Гела Месхі

Дитинство

Народився Гела в інтернаціональній родині, його мама – росіянка, тато – грузин з іспанськими предками в родоводі. Батьки довго вибирали ім’я для сина, серед варіантів було навіть незвичайне «Роккі Джуніор», однак зупинилися на імені Гела.

В роду Гели Месхі були і грузини, і іспанці

Батьки хлопчика були далекі від творчості: мам працювала в Жеку, тато був інженером-будівельником. Тим не менш, вони були і залишаються найважливішими критиками кожної роботи сина.

У дитячі роки хлопчик ділив вільний час між футбольними матчами на шкільному подвір’ї і заняттями в шкільному гуртку самодіяльності. Остаточний вибір між спортом і театром вдалося зробити лише до закінчення школи. Отримавши атестат, Гела подав документи в Школу-студію МХАТ на курс Костянтина Райкіна.

Молодий Гела Месхі

Талановитого студента викладачі помітили практично одразу, ще під час навчання Гела отримав ролі в постановках навчального театру Школи-студії: «Валенсианские божевільні», «Викрадення Собинянинова», «Мовчання – золото» та «Гамлет».

Велике інтерв’ю з Гелой Месхі В 2009 році навчання успішно була закінчена, і тепер вже дипломований актор Гела Месхі став повноправним учасником трупи Театру імені Станіславського, де опинився задіяним у виставах «7 днів до потопу», «Троянської війни не буде» і «Ромео і Джульєта».

Акторська кар’єра

У цьому ж році Юрій Кара почав зйомки фільму «Гамлет. XXI століття». На головну роль претендували як відомі публіці актори (Дмитро Дюжев, Олексій Серебряков, Костянтин Крюков), так і недавні студенти. Юрій Вікторович відвідав Мхатівську постановку «Гамлета» і оцінив гру 23-річного Гели, на якому «висіло» відразу кілька ролей: Розенкранц, Озрик, Бернардо, Марцелл. Після вистави режисер викликав усіх дійових осіб по черзі; Месхі він запропонував пройти проби на роль Розенкранца.

Багато шанувальників бачать схожість Гели Месхі з Сергієм Безруковим

Як потім виявилося, Кара метил юнака не в Розенкранцы, а в Гамлети, але все ж сумнівався і попросив актора прочитати відомий монолог принца. Сльози Гели в середині монологу переконали режисера, що Месхі впорається з роллю Гамлета краще всіх. Правильність вибору Юрія Вікторовича підтвердили і члени журі VIII Фестивалю кіно і театру «Амурська осінь», який проходив в Благовєщенську, – молодому акторові вручили приз «Краща чоловіча роль в кіно».

Гела Месхі: монолог Гамлета В 2010 році Гела був задіяний ще в декількох фільмах: комедії «Доросла дочка, або тест на…» (інша назва «Доросла дочка молодого пана») і фільми-вистави «Комедіанти» і «Троянської війни не буде». Робота з досвідченим акторами Дмитром Мар’янова, Олесею Судзиловської, Ігорем Скляром та Сергій Горобченко не пройшла для талановитого актора даремно.

На зйомках «Гамлета»

У 2011 році він знявся у фільмі, який зробив його відомим на всю країну – в мелодрамі про шкільні будні «Фізика або хімія». Роль старшокласника, закоханого в свою вчительку, принесла йому широку популярність і нові ролі. У 2012 році Гела знявся в трьох картинах: у кіноальманаху «Астра, я люблю тебе», мелодрамі «Все просто» і соціальній драмі «Надзвичайна ситуація (НС)».

«Фізика або хімія» зробив Гела Месхі відомим серед молоді

У 2013 році Месхі запропонували головну роль в історичній драмі «Син батька народів». Роль Василя Сталіна стала справжнім викликом для Гели, адже в ході зйомок йому довелося освоювати нові для себе навички, наприклад, водіння автомобіля, їзду верхи, стріляння з рушниці, а також поправитися на 10 кілограм. Навантаження була не тільки фізична, але й емоційна, адже герой Гели прожив складне життя, в якій були і гучні перемоги, і оглушливі поразки. Для кращого розуміння свого героя Гела навіть хотів зустрітися зі старшим сином Василя Сталіна, проте все ж не наважився його потурбувати.

Гела Месхі в ролі Василя Сталіна

У тому ж році вийшли ще два фільми з Гелой Месхі в головній ролі. У картині «Вовче сонце» Гела зіграв чекіста, який повинен запобігти напад белоэмигрантских військ на Радянську Росію, у спортивній драмі «Постріл» – одного з друзів-спортсменів, які через численні труднощі прагнуть до заповітної мрії – золотої медалі Олімпіади. Ролі виявилися складними, багатогранними, але Гела, за визнанням глядачів і більшості критиків, блискуче з ними впорався.

Кадр з фільму «Вибивала»

У наступному році актор працював над кількома проектами, які побачили світ у 2016 році: над кримінальною драмою «Вибивала» з Дмитром Мар’янова, Надією Маркіної, Костянтином Юшкевичем, а також детективом «Чорна кішка» – нової версії усім відомого фільму «Місце зустрічі змінити не можна» з Ігорем Петренком і Михайлом Боярським. Гела грав ватажка злочинної банди «Чорна кішка», якого герой ловить Петренко, слідчий Каратів.

Зйомки «Чорної кішки»: Гела Месхі і Дмитро Соломыкин

Також в 2016 році шанувальники актора могли побачити його в історичному фільмі «Мужики і баби», повествовавшем про важкі часи колективізації і розкуркулення в 20-30 роки минулого століття. Крім того, Гела з’явився в містичному серіалі «Опікун», в якому він працював на одному майданчику з коханою дружиною Катериною Климової. Герой Месхі – привид, який намагається захистити свою жінку-слідчого.

Особисте життя Гели Месхі

Під час зйомок шпигунської картини «Вовче сонце» Месхі познайомився з Катериною Климової, яка на той момент була одружена з Ігорем Петренком, за іронією долі, майбутнім партнером Гели по серіалу «Чорна кішка».

На зйомках «Вовчого серця» між акторами виявилася «хімія»

Між акторами виникли романтичні почуття, які вони довго і ретельно приховували від публіки. Гела неодноразово пропонував Катерині узаконити їхні стосунки, і нарешті, у червні 2015, пара таємно розписалася в одному з московських рагсів у присутності найближчих родичів і друзів.

Гела Месхі і Катерина Климова одружилися у 2015 році

Різниця у віці (Катерина старша за чоловіка на 8 років) між подружжям не дає спокою пліткарям, які періодично «розривають» відносини зоряної пари, але всякий раз Гела вносить ясність і заявляє, що й подумати не може про те, щоб покинути улюблену жінку і маленьку дочку Беллу, яка народилася восени 2015 року. Хрещеною дівчинки стала актриса Катерина Вуличенко.

Гела Месхі з дітьми Катерини

Коли у щільному робочому графіку актора випадає вільна хвилина, він сідає за мольберт. Свої картини він називає абстракцією, на яких мазки фарби сусідять з глиною.

Гела Месхі зараз

У вересні 2016 року Гела Месхі став членом трупи Губернського театру під керівництвом Сергія Безрукова. Керівник театру планував створити другий склад для вистави «Сірано де Бержерак» і доручити головну роль Месхі.

Щасливий чоловік і батько

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: