Ім’я: Гела Гуралиа

Дата народження: 22 грудня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Поті, Грузія

Діяльність: співак

Вага: 68 кг

Зріст: 175 см

Біографія Гела Гуралиа

Дитинство і родина Гела Гуралиа

Гела народився в Грузії, в Поті. У нього є брат, який старший на десять років. Мама, медичний працівник, всю себе віддала вихованню синів. До дев’ятого класу хлопчик навчався у першій міській школі, а потім перейшов до гімназії в клас з хіміко-біологічним ухилом. Під час навчання в гімназії він був одним із делегатів дитячого парламенту країни.

Гела любив співати з раннього дитинства, це і спів у церковному хорі, і виступ на міських концертах і конкурсах у складі ансамблю рідного міста. У школі мистецтв він навчався грі на фортепіано та акторської майстерності, там же почав займатися вокалом. Викладачі відзначали його рідкісний четырехоктавный тенор-альтіно. Виходить що, скільки Гела себе пам’ятає, він весь час співав.

Гела Гуралия - грузинський співак, популярний в Росії

Закінчивши школу, юнак став студентом Тбіліського Університету і навчався на хімічному факультеті. Мрія співати завжди була у нього на першому місці. Цілком можливо, що з Гуралиа і вийшов би непоганий хімік, проте він, не закінчивши навчання, пішов з Університету, щоб займатися музикою і співом.

Початок кар’єри співака Гела Гуралиа

Співак-початківець деякий час виступав з народним ансамблем «Фазиз», в якому був солістом. Роботу в ансамблі він поєднував з виступами у ВІА «Біла чайка».

Гела через деякий час став відомий в Грузії, завдяки працездатності, цілеспрямованості й природному таланту. У себе на батьківщині співак навіть встиг випустити свій перший альбом, який був розрахований на грузинську аудиторію. Він прийняв рішення спробувати себе в Москві і розраховував, що успіх буде швидким, проте вийшло не так. Був 2003 рік, коли Гуралиа з колективом приїхав у столицю, вони повинні були працювати в ресторані. Фактично виявилося, що ресторан закрили, хлопці опинилися на вулиці, одні у великому місті.

Голос 2 — Гела Гуралиа — «Шлях» Тоді Гуралиа допомогла родичка, яка живе в Москві, у якій співак деякий час жив. Йому довелося співати в ресторанах. Це допомогло набратися досвіду та знайти багато знайомих, у Гели з’явилися перші шанувальники його творчості.

Але це був лише вузьке коло, а йому хотілося виступати на великій сцені, щоб його слухала вся країна, і його талант був би оцінений усіма жителями Росії.

Гела Гуралиа на шоу «Голос»

Відмінним стартовим майданчиком для нього міг стати проект «Голос». За словами співака, що він туди потрапив – величезна удача. Він успішно пройшов «сліпі» прослуховування і дійшов до півфіналу. Гуралиа перебував у групі Діми Білана, який за правилами проекту був його наставником. Обравши пісню «Не відрікаються люблячи», Гела виконав її так, що вразив і глядачів, і журі.

Гела Гуралиа — Earth Song. Цей вибір був великим ризиком, адже пісня далеко не проста. Дуже складно виконати її добре, а домогтися того, щоб виконання зачепило глядача – ще складніше. Співакові це вдалося, багато в чому завдяки тому, що цю пісню він виконував як би трохи натягнутим голосом, «затиснутим», немов не даючи йому розкритися на повну силу. Це дало можливість отримати дивовижне звучання. Гела не тільки співає, він вміє тонко і чуттєво передати всі емоції.

Його талант і глибокий погляд не змогли залишити глядачів байдужими, і Гуралиа перейшов у наступний тур. Після виконання цієї пісні стає зрозуміло, що популярність і успіх в майбутньому Гуралиа, як людині з щирими емоціями і унікальним вокалом, гарантований.

В жовтні 2013-го року Гуралиа пощастило виступити в Кремлівському палаці в рамках концерту оркестру «Фонограф-Симфо-Джаз», яким керує Сергій Жилін.

Далі на конкурсі співак виступив з піснею «Tell him» Стрейзанд і Селін Діон. Це був етап поєдинків, і виступав він разом з Конкиной дуетом.

У півфінал учасник пройшов після виконання пісні Джексона. Глядачі віддали йому більше 77 відсотків, а наставник 50 відсотків.

За словами Гуралиа, дуже складним для нього моментом є розставання з конкурсантами, які вибувають з подальшої боротьби і залишають проект. На жаль, такими є правила «Голоси», і з цим нічого не зробиш.

Гела Гуралия став особливо популярним після участі у шоу «Голос»

На питання журналіста про навчання в Університеті, співак відповів, що шкодує про те, що так і не довів справу до кінця, кинувши навчання. Але, з іншого боку, він нітрохи не шкодує, що зробив вибір на користь музики.

Всі пісні, які Гела виконав на конкурсі, йому подобаються, при виборі він завжди спілкувався з Біланом, той міг радити виконати якісь композиції, вони разом вибирали. В майбутньому Гуралиа хотів би виконати якусь пісню на сцені разом зі своїм наставником.

У планах співака після проекту записати в Москві альбом. Репертуар у нього є, не вистачає лише однієї пісні. Після запису альбому, Гела швидше за все, почне концертну діяльність. На сьогоднішній день вже відомо, що він вийшов у фінал, вирвавши перемогу завдяки телеглядачам, залишивши позаду Цвєткова.

Особисте життя Гела Гуралиа

Гела ще не одружений. Як каже співак, поки він не зустрів людину, з якою хотів би пов’язати своє життя і тому всього себе віддає музиці. Співак готовий працювати цілодобово в студії. Для нього така робота – своєрідний відпочинок, приносить задоволення.

Гуралиа – віруюча людина. Вже, будучи на проекті, він зустрівся з Патріархом Грузії, той побажав співакові удачі і благословив, сказавши, що вболіває за нього. Гела отримав у подарунок від Патріарха натільний хрест і браслет.

Найяскравішою подією життя співак вважає зустріч, що відбулася в Лондоні, де він познайомився з Крістофером Нілом, який є продюсером Селін Діон.

Співак найбільше в людях цінує чесність, щирість і відданість, не терпить фальші.

Вільний час він віддає перевагу проводити з друзями. Залишившись один, слухає музику або дивиться старі фільми. Вдома у нього живуть улюблені собаки, гуляти і грати з якими для співака задоволення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: