Ім’я: Гавр Гордєєв

Дата народження: 17 грудня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Перм р.

Діяльність: шоумен, резидент «comedy club»

Вага: 75 кг

Зріст: 178 см

Біографія Гавра Гордєєва

Театральне дитинство Гавра

Любов до акторській майстерності і сцені у Гавриїла Гордєєва, більш відомого під псевдонімом Гавр , була в крові і підкріплена роками навчання не у звичайній школі, а в пермської гімназії імені С. П. Дягілєва. Тут, на сцені шкільного театру з Гавриїлом відбувалося справжнє диво, він швидко перевтілювався і із задоволенням грав в регулярних постановках за творами Пушкіна і інших російських класиків.

Гавр Гордєєв з дитинства любить сцену

Разом з тим, він із задоволенням відвідував міську театральну студію «КОД», в якій зіграв свою першу велику роль. Це була роль Кая за п’єсою Шварца «Снігова королева». Керівник студії бачила хлопчика, а потім вже в юнакові, хороший акторський потенціал і пророкувала йому світле майбутнє в театральному мистецтві. Але, так склалося, що Гавриїл після школи став студентом не театрального, а Пермського державного технічного університету, де у нього вже була інша, але не менш цікаве життя.

КВК або гумористична правда життя

Перспектива отримати технічну освіту анітрохи не засмучувала юнака, оскільки в університеті теж була можливість дати вихід своєму акторському запалу і вродженому почуттю гумору. В якості талановитої, освіченої і відданого команді гравця, Гаврило буде виступати в складі міської команди КВН «Парма», а потім і збірної команди пермського краю «Друзі».

Гавр і Олег мініатюра: Мааасковские тусовщики Після закінчення університету, отримавши хороший досвід командної гри в КВН, набравшись гумористичної сили і досвіду, Гаврило разом зі своїм квківським другом Олегом Верещагіним стають резиденти «Comedy Club». Це був якісно новий етап в житті пермського юнаки. Тепер за допомогою участі в гумористичній програмі він міг не тільки здобути популярність, але і заробляти гроші. Відтепер хобі Гавриїла Гордєєва стане улюбленою роботою, за яку платили і платять хороші гроші. На думку артиста, він міг би з задоволенням пробувати себе не тільки в камеді, але і як і раніше в КВН, якби в останньому не було заборон і обмежень для творчості.

Доросле життя Гавра Гордєєва в «Comedy Club»

Постійним партнером Гавриїла в Камеді є, як і колись, Олег Верещагін. Разом з ним він займається написанням текстів для дуету. Матеріал, який друзі озвучують зі сцени, попередньо проходить ретельну саме цензуру з боку авторів, які вважають за краще не зачіпати теми, здатні образити або принизити честь і гідність кого б-то не було.

Крім Верещагіна, Гавриїл Гордєєв під сценічним псевдонімом Гавр, виступає також разом з іншими резидентами клубу — Гаріком Мартиросяном, Павлом Волею, Гаріком Харламовим, Тимуром Батрутдиновым, Дмитром Хрусталевым, Олександром Реввой.

Гавр Гордєєв з дружиною і донькою

При всій своїй любові до діяльності клубу, Гордєєв прекрасно усвідомлює, що деякі жарти та мініатюри, які виконують резиденти Камеді, йдуть в ефір і стають об’єктом споглядання дітьми різного віку. Саме тому, Гаврило вважає, що дивитися телевізійні випуски «Comedy Club» батьки можуть починати дозволяти дітям тільки після 16 років. Навіть під час автограф-сесій, перш ніж розписатися на фотографії або плакаті «для дитини» Гавр цікавиться у батьків, скільки йому років. Якщо вік дитини нижче означеного Гавриїлом рівня, він ретельно виводить на постері «Не дивись «Камеді клаб».

Крім гри в клубі, Гавриїл Гордєєв починає пробувати себе в кінематографі. На його рахунку вже є дві головні ролі у фільмах «Два Антона» і «Що творять чоловіки!». Крім цього, Гордєєв є генеральним продюсером «Comedy Radio», а також директором департаменту ефірної промоції на телеканалі ТНТ.

Особисте життя Гавра Гордєєва

Незважаючи на епатажні образи, які доводиться втілювати під час роботи в «Comedy Club», Гавр є досить скромним і врівноваженим хлопцем, який не втратив своєї провінційної доброти, простоти і почуття турботи про свого ближнього. В його характері зовсім немає того «зоряного» напилення, яке стає помітним у сучасних акул шоу-бізнесу в рекордно-короткий термін їх перебування на піку популярності.

Гавриїл зовсім не думає про таке, по-справжньому дорогим для нього є його сімейне вогнище, що ретельно охороняється двома коханими жінками – дружиною і донькою. Гавриїл дуже любить і постійно нудьгує по своїй мамі і рідним, які залишились в Пермі, але часу на часті зустрічі з ними у артиста катастрофічно не вистачає, тому доводиться задовольнятися рідкісними візитами на малу батьківщину. Кожен раз, коли Гавриїл Гордєєв закриває очі і у нього з’являється хвилина помріяти про майбутнє, то він бачить себе не інакше, як дідусем незліченної кількості онуків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: