Ім’я: Гарік Мартиросян

Дата народження: 14 лютого 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Єреван, Вірменська РСР

Діяльність: комедійний актор, продюсер, ведучий

Вага: 92 кг

Зріст: 186 см

Біографія Гаріка Мартиросяна

Гарік Мартиросян – це, без сумніву, один з найкращих коміків Вірменії і всього пострадянського простору. Завдяки своїй багаторічній роботі, наш сьогоднішній герой зумів стати справжньою легендою багатьох комедійних проектів, в числі яких значаться такі передачі як «КВК», Comedy Club, «Прожекторперісхілтон» і деякі інші. В даний час Гарік знаходиться в зеніті своєї слави. Він популярний, успішний і любимо мільйонами телеглядачами. Дивлячись на те, наскільки органічно цей талановитий вірменин виглядає на сцені, можна подумати, що всі його досягнення далися йому дуже легко. Але чи так це насправді? Звичайно ж, немає. Адже будь-який успіх – це результат копіткої праці і великого старання.

Ранні роки, дитинство і родина Гаріка Мартиросяна

Майбутній відомий шоумен з’явився на світ сонячному Єревані 14 лютого 1974-го року. Як зазначається в деяких джерелах, справжньою датою народження знаменитого гумориста є 13-е лютого. Вся справа в тому, що вже відразу після народження мама нашого сьогоднішнього героя попросила кілька виправити документи сина. Причиною тому послужило банальне марновірство, пов’язане з цифрою «13».

Гарік Мартиросян в дитинстві

Можливо, саме цей маленький епізод і визначив всю подальшу долю гумориста. Він ріс неординарним дитиною. І, зрештою, став відомим комедійним артистом і успішним московським продюсером.

Однак не будемо надто забігати вперед…

Незважаючи на той факт, що в родині майбутнього актора ніхто не був безпосередньо пов’язаний з мистецтвом, батьки майбутнього артиста завжди приділяли велику увагу моральному вихованню своїх синів. З самого раннього дитинства Гарік Мартиросян і його брати Амбрацум і Левон відвідували музичну школу. Однак для нашого сьогоднішнього героя навчання в даному закладі закінчилося досить скоро. Вся справа в тому, що в дитинстві Гарік був дуже рухливим і метушливим дитиною, а тому часто просто дурів на профільних заняттях. За подібну поведінку його відрахували з музичної школи, однак це прикре непорозуміння зовсім не змусило майбутнього артиста закинути музику. Згодом він самостійно навчився непогано грати на роялі, гітарі та ударних інструментах.

Крім того, вже в шкільні роки Гарік почав грати в різних полулюбительских постановках. Як зазначається в деяких біографічних джерелах, дебютною роллю для майбутнього гумориста стала роль Архімеда в одному з дитячих вистав, поставлених на сцені його рідної школи.

КВК Гарік Мартиросян розірвав зал Гарік любив мистецтво, однак найбільш значний вплив у цей період на нашого сьогоднішнього героя зробила його мати. За професією Жасмин Суреновна була лікарем, а тому, дивлячись на неї, Він також вирішив обрати саме цю професію. Отримавши документи про закінчення школи, майбутній артист вступив в Єреванський державний медичний університет, де став вчитися на невропатолога-психотерапевта. Однак, забігаючи трохи наперед, відзначимо, що в якості лікаря Гарік пропрацював лише три роки. Вже під час навчання в університеті його головною пристрастю стали гри КВН. Таким чином, вибираючи між кар’єрою лікаря і кар’єрою артиста, наш сьогоднішній герой обрав останнє.

Зоряний шлях Гаріка Мартиросяна: КВН, Comedy Club

В період навчання у Вузі Гарік Мартиросян приєднався до молодої команди КВН «Нові вірмени». В даному колективі наш сьогоднішній герой виступав в загальній складності дев’ять років, протягом яких зумів стати Чемпіоном Вищої ліги (1997 р.), дворазовим володарем Літнього кубка (1998, 2003), тріумфатором юрмальського фестивалю «Голосящий Ківін», а також лауреатом багатьох інших престижних нагород Клубу Веселих і Кмітливих.

Блискуча кар’єра на сцені КВН відкрила перед Гаріком Мартиросяном двері в світ російського шоу-бізнесу. У 2005-му році наш сьогоднішній герой разом з іншими товаришами по команді вирішив організувати новий комедійний проект, який був запущений вже в самий найближчий час. Так на каналі ТНТ почала виходити гумористична передача Comedy Club, створена за типом американських stand-up шоу. В рамках даного проекту Гарік Мартиросян працював в якості продюсера і одного з постійних учасників. І дуже скоро подібні зусилля принесли артистові серйозний успіх. Талановитий вірменин став відомий у всіх державах пострадянського простору, а також заробив собі ім’я в продюсерських колах Москви.

Гарік Мартиросян з дружиною і дітьми

У листопаді 2006-го року Гарік Мартиросян вирішив почати новий проект, який би кардинально відрізнявся від усього, що було створено ним раніше. За основу було взято британське шоу «Little Britain», яке дуже скоро органічно трансформувалася в російський проект «Наша Раша».

Нове шоу приніс своєму творцеві новий успіх, і в якості ведучого передачі «Хвилина слави» Гарік Мартиросян з’явився вже в статусі ситуації зірки.

Гарік Мартиросян зараз

Пізній період творчості талановитого вірменина запам’ятався багатьма новими і новими перемогами успішними проектами («Сміх без правил», «Шоу Ньюѕ» та ін). Гарік все також, як і раніше, працював над створенням свіжих випусків Comedy Club, «Наша раша», а через деякий час став з’являтися в якості постійного ведучого проекту «Прожекторперісхілтон». За роботу над даними телешоу Мартиросян отримав престижну премію Тефі в номінації » краща інформаційно-розважальна програма року.

В даний час Гарік Мартиросян працює над новими амбітними проектами і будує плани на майбутнє.

Особисте життя Гаріка Мартиросяна і політичні устремління

В останні роки в пресі стали часто з’являтися повідомлення про те, що Гарік Мартиросян збирається увійти до складу Об’єднаної ліберально-національної партії Вірменії, яку очолює його рідний брат Левон.

Гарік Мартиросян з дружиною Жанною Левіної хочуть стати мільйонерами За словами самого артиста, єдиною перешкодою на шляху до політичної кар’єри є його сім’я. А тому з прийняттям остаточного рішення Гарік все ще зволікає. Вся справа в тому, що політична кар’єра у Вірменії буде означати його неминучий переїзд в Єреван і розставання з рідними і близькими людьми – дружиною Жанною Левіної (працює юристом в Москві), а також дочкою Жасмін (2004 р.) і сином Даніелем (2009 р.).

В даний час вся сім’я комедійного артиста живе в російській столиці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: