Ім’я: Анна Міхалкова

Дата народження: 14 травня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса, телеведуча

Вага: 64 кг

Зріст: 168 см

Біографія Анни Міхалковій

В більшості своїй діти знаменитих людей не вирізняються особливим талантом і більшу частину життя спочивають на лаврах, насолоджуючись багатством і славою своїх батьків. Однак, на щастя, виключення з цього правила також не настільки вже рідкісні. Прекрасним прикладом тому є Ганна Міхалкова – відома актриса, яку сьогодні все рідше пов’язують з її батьком. Адже вона сама по собі залишається цілісною і відбулася особистістю.

Дитинство Анни Міхалковій: від 6 до 18

Майбутня знаменитість, здається, з самого своєї появи на світло була нерозривно пов’язана зі світом мистецтва. Її батько Микита Міхалков – відомий режисер. А мати Тетяна – відомий оглядач і громадський діяч, також нерідко працює в якості літературного та кінематографічного критика. Виховуючись у такому оточенні дуже складно вибрати іншу стезю. Однак Ганна, здається, ніколи й не збиралася бігти від свого призначення.

Ганна Михалкова: від 6 до 18 (1993) Ще в ранньому дитинстві вона стала активно захоплюватися кінематографом, брала уроки акторської майстерності, пов’язуючи своє майбутнє зі світом мистецтва. Активно сприяв становленню Ганна як актриси і її батько Микита Міхалков. Намагаючись провести паралелі між історичними перетвореннями в суспільстві і світосприйняттям однієї дівчинки (власної дочки), режисер задумав фільм, який згодом отримав назву «Анна: від 6 до 18». У центрі цієї документально-біографічної стрічки була його дочка. Протягом дванадцяти років, які тривала зйомка, режисер брав інтерв’ю у дочки, задаючи їй одні і ті ж питання. Метою картини було показати, як розвиваються погляди і світогляду дитини на різних етапах дорослішання.

Багато років потому картина була відзначена багатьма кінематографічними преміями і стала яскравим кінодебютом молодої актриси. Однак у своїх інтерв’ю Ганна неодноразово зізнавалася, що не любить цей фільм, називаючи його «Препаруванням окремо взятої людини».

Пошук себе: становлення Анни Міхалковій як актриси

Незважаючи на перший розчаровує досвід зіткнення з кінематографом, Ганна не перестала плекати мрію стати актрисою. Після закінчення школи вона здала іспити у ВДІК і успішно вступила. Саме цей університет став необхідним базисом для всієї її подальшій кар’єрі.

Ганна Міхалкова - ведуча «Спокійної ночі, Малята!»

Ганна Міхалкова закінчила ВДІК з відзнакою. Її роботи відзначали досвідчені майстри кінематографу. Тепло приймали її і глядачі. Здавалося, успішна кар’єра у неї вже в кишені. Проте в якийсь момент Ганна вирішує відсунути в сторону все, що пов’язано з мистецтвом і кінематографом, і, закінчивши ВДІК, надходить знову. В цей раз в якості майбутнього місця навчання вона обирає юридичний факультет МДІМВ.

Складно сказати, чи був цей крок свідомим і виваженим рішенням або просто імпульсивним поривом, пов’язаних з пекучим бажанням вирватися з тенет, немов би спеціально приготовленій для неї життя. Проте факт залишається фактом: через деякий час Анна знову починає зніматися. Забігаючи трохи наперед, зазначимо, що професія юриста їй так і не знадобиться. Після закінчення МГИМО диплом про відповідну освіту залишиться назавжди порошитися на її полиці.

Перші ролі Анни Міхалковій

Виносячи за дужки фільм «Анна: від 6 до 18», варто зазначити, що свої перші свідомі ролі Михалкова виконала в середині дев’яностих. Своєрідним кінодебютом молодої актриси стали фільми «Перша любов», «Ревізор» і «Небо в алмазах». У кожній з них Анна виконала помітні ролі. Однак жодна з них не принесла їй справжньої популярності.

Ганна Міхалкова не залишилася в тіні свого батька Микити Михалкова

У 1999 році Михалкова вперше знялася у свого батька. Спільною роботою став гучний блокбастер «Сибірський цирульник». Ганна Міхалкова виконала у фільмі порівняно невелику роль простої дівчини Дуняші. Вельми примітно, що саме цей образ простих селянських дівчат, закріплюється за нею на багато років. У схожому образі Ганна постане перед глядачами в картині «Свої», а також в деяких інших стрічках. Як зізнавалася сама актриса, їй завжди подобалася атмосфера знімального майданчика. Саме тому вона завжди без роздумів бралася за будь-яку роль, яку їй пропонували. Подібний факт зумовив велику кількість епізодичних робіт у фільмографії актриси.

Справжнім проривом у цьому плані став фільм «Зв’язок», в якому Анна Міхалкова виконала одну з головних ролей. Картина принесла їй широке визнання і нагороду. За свою роботу Анна отримала премію «Золотий орел» в номінації «Краща жіноча роль».

Подібних нагород в її кар’єрі буде ще багато. Визнання критиків актрисі принесуть картини «Живи і пам’ятай», «Кококо» і «Любов з акцентом». Декількох номінацій на значущі телевізійні премії буде удостоєна і її телевізійна кар’єра в якості ведучої програми «Спокійної ночі, малята».

Інтерв’ю з Анною Міхалковій Відмотавши плівку трохи назад, відзначимо той факт, що поява ситуації актриси в дитячій передачі спочатку багатьма було сприйнято з чималим подивом. Однак сама Ганна завжди називала подібний крок «усвідомленим і зваженим рішенням», відповідаючи, що у неї теж є свої діти.

Особисте життя Анни Міхалковій

Переходячи до теми особистого життя, зазначимо, що Ганна є щасливою матір’ю відразу двох синів – Андрія (2000 р. н.) і Сергія (2001 р.). Батько обох дітей – законний чоловік актриси Альберт Баков.

Пара познайомилася на одній з вечірок в Російському фонді культури. Як зізнається сама Анна, майбутній чоловік підкорив її чудовими манерами та відмінним знанням японської поезії.

Ганна Міхалкова з дітьми

Незабаром закохані одружилися. На початку 2000-х їх сім’я здавалася щасливою і майже зразковою. Однак у 2001-му (після народження другої дитини) Альберт отримав гучне призначення і зайняв пост віце-губернатора Ульяновської області. Після цього пара розпалася на якийсь час. Альберт рідко бував у Москві, а Ганна все частіше з’являлася на світських заходах у супроводі іншого чоловіка.

У 2006-му в пресі стали з’являтися чутки про розлучення актриси і політика. Але їх шлюб все-таки встояв. Не коментуючи чутки про своє особисте життя, Ганна Міхалкова зізнається, що все ще залишається законною дружиною Альберта Бакова.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: