Ім’я: Анна Михайлівська

Дата народження: 3 липня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 47 кг

Зріст: 170 см

Біографія Анни Михайлівській

Ганна Михайлівська – це молода актриса, всього за кілька років зуміла закохати в себе мільйони глядачів. Вона мила, чарівна і дуже талановита. А що ще дійсно необхідно для сучасної актриси?

Сьогодні вона веде життя справжньої зірки – знімається в кіно, грає в телесеріалах, часто дає інтерв’ю для різних видань. Але як ця молода москвичка прийшла до всього цього? Розкрити таємниці акторської долі Анни Михайлівській вам допоможе наш короткий біографічний розповідь.

Ранні роки, дитинство і родина Ганни Михайлівській

Ганна Михайлівська з’явилася на світ 3 липня 1988 року в місті Москва. З п’яти років вона займалася хореографією, а тому досить скоро зуміла отримати почесне звання кандидата у майстри спорту в області спортивних танців. Вона часто виступала на сцені, їздила з виступами по довколишніх містах.

В цей період її головною мрією була професія танцівниці, однак все змінила випадкова зустріч з одним з продюсерів «Мосфільму».

Ганна Михайлівська - молода і популярна актриса

Вся справа в тому, що в той період працівники відомої кіностудії вже майже півроку шукали підходящу виконавицю для однієї з центральних ролей серіалу «найкрасивіша». Одним з головних якостей кандидата повинні були бути прекрасні танцювальні навички. Таким чином, Ганна Михайлівська була просто ідеальним кандидатом.

Після виступу до неї підійшов представник «Мосфільму» і запропонував майбутній актрисі в обумовлений час прийти на кастинг проекту. Аня погодилася, і вже кілька днів продюсери телефільму затвердили її на роль дівчинки Іри – провінційної танцівниці з серіалу «найкрасивіша».

Зйомки в даному проекті принесли нашої сьогоднішньої героїні першу популярність, а разом з нею і нову мрію – мрію про професію актриси. З цього моменту дівчина стала планомірно готуватися до вступу в театральний ВУЗ. Вона розучувала уривки театральних п’єс, працювала з педагогами з акторської майстерності і в підсумку зуміла-таки вступити до ВУЗУ.

Таким став Всеросійський державний інститут кінематографії імені Герасимова. У цьому місці Аня почала планомірно відточувати свій талант під наглядом відомих театральних майстрів, а тому вже зовсім скоро її кар’єра вийшла на новий виток.

Зоряний шлях актриси Анни Михайлівській, фільмографія

Ще будучи студенткою театрального Вузу наша сьогоднішня героїня почала часто зніматися в різних російських телесеріалах. У 2007-му році вона отримала невеликі ролі в проектах «Єва», «Закон і порядок. Відділ оперативних розслідувань» «Повернення Турецького», а також зіграла подругу одного з героїв в серіалі «Кадетство. 2 курс».

Ганна Михайлівська та Данило Пєвцов у фільмі «Ангел в серці»( Олександр Малінін-Берега) Після цього були деякі інші ролі, серед яких найбільш помітною стала все та ж роль провінційної танцівниці Іри в телепроекті «найкрасивіша-2».

Паралельно з роботою на телебаченні Ганна Михайлівська робила чималі успіхи також і на театральному терені. У 2008-му році вона зіграла Наталію Гончарову у виставі «Олександр Пушкін», поставленому на сцені Московського драматичного театру Єрмолової. Після цього в якості дипломної роботи постала перед глядачами відразу в трьох постановках театру ВДІК, зігравши в спектаклях «Три сестри», «Останні» і «Дивакуватий Журден». Ці роботи принесли Ганні безліч хвалебних відгуків, а разом з ними і диплом про закінчення Вузу.

Після закінчення Вдіку, наша сьогоднішня героїня стала знову часто зніматися в кіно. Однією з найбільш помітних робіт молодої актриси в цей період стала роль Ксенії Завидовой у відомому молодіжному серіалі «Барвиха». Згодом образ цієї героїні Ганна Михайлівська втілила ще один раз – у фільмі «Золоті. Барвиха-2».

Ганна Михайлівська Стриптиз Таким чином, вже наприкінці 2000-х років наша сьогоднішня героїня стала справжньою зіркою російського телебачення. Її ім’я було відоме в усіх куточках СНД, а тому нові ролі не змусили себе довго чекати.

У 2009-му році Аня влаштувалася на роботу в театр Моссовєта, а кілька місяців потому стала зніматися в популярному серіалі «Маргоша». В даному проекті талановита москвичка знімалася близько двох років, паралельно працюючи над іншими проектами.

Ганна Михайлівська сьогодні

У 2011-му році актриса перейшла з театру Моссовета в Московський незалежний театр. Після цього були нові ролі на сцені і телеекрані. Найбільш значущими працями цього періоду стали проекти «Хто, якщо не я?», «Карпов» і деякі інші.

Таким чином, вже до двадцяти п’яти років Ганна Михайлівська стала справжньою зіркою російського телебачення. Сьогодні її фільмографії можуть позаздрити багато склалися актори. Вона грає у найкращих проектах російських телеканалів. А тому вже давно гаряче улюблена мільйонами глядачів.

В останні роки актриса залишається вірна собі і обраного творчого вектору. Чергуючи роботи в театрі з ролями на телебаченні, Ганна Михайлівська все також радує своїх шанувальників новими визначними роботами. До числа найбільш яскравих стрічок за участю нашої сьогоднішньої героїні варто віднести такі нові серіали як «Карпов. Другий Сезон» і «Молодіжка».Там вона працювала разом з Владиславом Котлярским, Степаном Рожновым, Максимом Щеголєвим і багатьом іншим.

Ганна Михайлівська зараз активно знімається в серіалах

Як зазначається в деяких джерелах, в даний момент московська актриса знімається разом з Володимиром Стержаковым і Оленою Хмельницькою в міні-серіалі «Манекенниця». Подати даний проект телеглядачам планується в 2014-му році.

Особисте життя Анни Михайлівській

У серпні 2013-го року актриса вийшла заміж за свого колегу Тимофія Каратаєва. До цього вони зустрічалися кілька років. Сьогодні пара постійно проживає у Москві і намагається часто проводити час разом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: