Ім’я: Галина Волчек

Дата народження: 19 грудня 1933 р. (83 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Москва

Діяльність: актриса театру і кіно, режисер

Вага: 65 кг

Зріст: 163 см

Біографія Галини Волчек

Дитинство

Галина Борисівна дочка відомого і всіма улюбленого режисера, Бориса Ізраїльовича Волчека. Борис Ізраїльович так само дуже досвідчений кінооператор, професор, викладач. Він був лауреатом Державної премії чотири рази за фільмами: «Пампушка», «Тринадцять», «Ленін у Жовтні», «Мрія», «Вбивство на вулиці Данте». Мати Галини Борисівни Віра Ісаківна Маймина – сценарист.

Своє дитинство юна Галина провела за книжками. Вона читала багато, вчилася говорити з інтонацією. По суті, була «сірою мишкою. На голові у Галини були вічні дві кіски. Зі школи вона приносила одні грамоти. Батьки пишалися нею. Особливо мама. Вона всім хвалилася, яка у неї донька молодець. Зважаючи на це з мамою назрівав конфлікт. Вона не зовсім розуміла або просто не хотіла розуміти, що особистість і сутність людини формується набагато раніше.

Галина Волчек - геніальний драматург

Саме тому незабаром Галина Борисівна змінила своє прізвище, стала Вовчок. Але через багато-багато років зрозуміла, що це все маячня і ідіотизм. Знову повернула собі колишню прізвище.

Звичайно, дитинство, проведене за читанням книг, дало свої результати у виборі професії. Батько хотів, щоб Галина навчалася в Літературному інституті. Але лише сама Волчек знала, що хоче вчитися тільки у Мхаті. Галина Борисівна все-таки втілила в життя свою мрію, закінчивши школу-студію МХАТ.

Театр

Після закінчення навчання вона спільно з Олегом Єфремовим, який і запропонував цю ідею, Ігорем Квашею, Лілією Толмачової, Євгеном Євстигнєєвим організували свій театр, який назвали «Сучасник». Волчек стає головним режисером свого театру, а згодом і художнім керівником.

На ніч дивлячись. Галина Волчек «Двоє на гойдалках» — перша робота Волчек, яку вона ставить в ролі режисера. Цей спектакль був приречений на успіх. Протягом тридцяти років п’єса входить в програму театру, тому що користується величезним успіхом у глядача.

Далі йдуть режисерські роботи: «На дні», «Вишневий сад», «Три сестри», «Крутий маршрут», Пігмаліон», «Звичайна історія», його пізніше назвуть одним з кращих вистав режисера Волчек. За нього вона отримала Державну премію СРСР. Робота «Три товариша» стала справжнім проривом на російській сцені.

Галина Волчек з сином Денисом

Були прекрасні роботи: «Принцеса і Дроворуб», «Свій острів», «Погода на завтра», «Плаха», «Зірки на ранковому небі», «Смерть і діва» і не тільки ці, а й багато інших вистави, поставлені легендарної Галиною Борисівною Волчек.

Молодий режисер Галина Борисівна перша з’єднала культури США і СРСР. Вона ставить в Х’юстоні спектакль «Ешелон». Прем’єра відбулася в театрі «Алей».

Галина Волчек на відео Коли проходили Ігри доброї волі в Сіетлі, Волчек показує дві вистави: «Крутий маршрут», «Три сестри».

Волчек гастролює по світу зі своїми роботами. У Нью-Йорку зі своєю трупою режисер проводить багато часу. Вони показують свої виступи на Бродвеї. Ці гастролі театру стали найпрестижнішими нагородами в області драматичного театру Drama desk award. Причому ця премія не присуджувалася жодного разу американського театру.

Галина Борисівна користується особливою популярністю за кордоном. Її запрошують ставити спектаклі в театрах Німеччини, Фінляндії, США, Угорщини, Польщі.

Так само, Волчек викладала, протягом багатьох років, за кордоном.

Кіно

Галині Борисівні пропонують також і ролі в кіно. Всі ролі її другорядні. Вона знімається в картинах: «Дон Кіхот», «Грішний янгол», «Будується міст», «Перший кур’єр», «свій», «Король Лір», «Моя доля», «Унікум», так само багато інші фільми за участю Волчек.

Особисте життя

В житті Волчек Галини Борисівни було два офіційних дружина. Перший чоловік Євген Євстигнєєв. Вона народила акторові сина Дениса, який пішов по шляху відомої матері, став кінорежисером. Волчек з особливою любов’ю говорить про сина: «Син для мене – тема особлива, – каже Галина Борисівна. – Так склалися наші відносини, що він мій головний порадник, суворий глядач і суддя. Не можу випустити виставу, поки його не подивиться Денис».

Другим чоловіком Волчек став професор Будівельного інституту, доктор технічних наук Марк Юрійович Абелев.

Після був цивільний шлюб, в якому вона прожила десять років. Галина Борисівна зробила для себе висновок: «моїм життям я підвела себе до того, що сім’я для мене стала неможливою. Це природний стан людини, який продався в рабство театру. Театр перемолол мене у своїй м’ясорубці настільки, що поєднати його з чим-то ще було б неприродно». Галина Борисівна живе і працює в Москві.

Нагороди

Галина Борисівна має кілька орденів: «За заслуги перед Вітчизною», «Дружби народів», «Трудового Червоного Прапора».

Волчек заслужена артистка РРФСР, народна артистка СРСР, РРФСР. Вона була нагороджена Державною премією СРСР за вистава «Звичайна історія». Має премію «Своя колія», дві премії «Олімпія», «Зірка театру». Волчек є академіком Російської академії кінематографічних мистецтв «Ніка».

Галина Борисівна поставила понад тридцять вистав.

Актриса і режисер в одній особі, не один раз була членом журі КВН, голова журі «Кінотавр-2005».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: