Ім’я: Галина Тюніна

Дата народження: 13 жовтня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Приморський край, СРСР

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 61 кг

Зріст: 170 см

Біографія Галини Тюнін

Галина Тюніна – це яскрава російська актриса зуміла за свою довгу кар’єру зіграти у багатьох цікавих театральних і кінематографічних фільмах. Її особиста колекція нагород буквально всіяна призами самого різного толку. А тому, часом, створюється таке відчуття, що жодна роль цієї талановитої актриси не залишається без уваги критиків і любителів кіно.

Але що ж такого особливого у творчості цієї самобутньої російської актриси? Які ролі принесли їй найбільшу популярність? І над якими проектами вона працює тепер? Розповісти про все це ми постараємося в нашій невеликій статті, цілком і повністю присвяченій життя Галини Тюнін.

Ранні роки: перші кроки Галини Тюнін у творчості

Майбутня відома актриса з’явилася на світ у невеликому селі приморського краю з поетичною назвою – Великий Камінь. Тут пройшли перші роки її життя, проте вже досить скоро сім’я Галини переїхала в підмосковне місто Троїцьк.

Актриса Галина Тюніна відома завдяки роботі в театрі і в кіно

Опинившись в новому місті, наша сьогоднішня героїня відразу ж почала шукати собі якесь цікаве заняття. Таким чином, в один прекрасний день майбутня знаменитість опинилася в театральній студії. Швидкоплинне знайомство з акторською майстерністю перетворилося в справжню любов всього життя. Галина віддавала всю себе заняттям у театральній школі, і в якийсь момент раптом чітко зрозуміла, що просто не уявляє своєї подальшої долі без драматичного мистецтва.

Отримавши диплом про закінчення одинадцяти класів, наша сьогоднішня героїня відправилася у Саратов, де дуже скоро подала документи Саратовське театральне училище. На курсі Ст. А. Єрмакової дівчина провчилася кілька років. Її хвалили педагоги, відзначали визнані діячі театру. А тому після закінчення навчання дівчина отримала відразу кілька цікавих пропозицій про роботу.

Вибравши серед багатьох варіантів один, дівчина поступила на роботу в Саратовський драматичний театр імені Карла Маркса. Тут під керівництвом визнаного режисера А. В. Дзекуна вона зіграла свої перші професійні ролі.

В цілому наша сьогоднішня героїня пропрацювала в Саратові майже два з половиною роки. За цей час дівчиною було зіграно чимало яскравих ролей. Проте в провінційному театрі талановитої актрисі раптом стало тісно. Залишивши все, в 1988-му році Галина Тюніна вирушила до Москви, де незабаром поступила в ГИТИС (РАТІ). У цьому місці її головним наставником став відомий режисер Петро Фоменко. Саме у нього наша сьогоднішня героїня навчилася дуже багато чого.

Інтерв’ю — Галина Тюніна, заслужена артистка РФ За час проведений в Гітісі дівчина стала по-справжньому зрілою та впевненою актрисою. Це відзначали режисери і педагоги, і особливо Петро Фоменко. Саме він після закінчення навчання запропонував Галині Тюнін нове місце роботи. Актриса погодилася і вже дуже скоро стала однією з провідних актрис «Майстерні Петра Фоменка».

Зоряний шлях Галини Тюнін: театр і фільмографія

На початку дев’яностих років до Галини Тюнін прийшла перша популярність. Популярність в театральних колах молодій актрисі принесли вистави «Вовки та вівці», «Дванадцята ніч», «Володимир III ступеня» та деякі інші. Кожен з цих вистав пройшов з великим успіхом. Після цього було кілька нових робіт. Особливо успішними в цьому плані стали вистави «Таня-таня» і «Місяць у селі», які принесли молодій актрисі премію польського фестивалю «Контакт-96» і номінацію на премію «Майбутній кумир».

Ксенія і Поліна Кутеповы, Галина Тюніна — вручення премії «Кришталева Турандот» Перша успішна роль в кіно також не змусила себе чекати дуже довго. Зігравши одну з головних ролей в картині Олексія Учителя «Манія Жизелі», Галина Тюніна отримала відразу кілька престижних кінематографічних нагород, серед яких виділяються приз фестивалю «Нове кіно Росії», нагороду кінокритиків за кращий акторський дебют, премія російської кінопреси, а також деякі інші престижні нагороди.

Після успішної роботи в кіно наша сьогоднішня героїня знову повернулася в театр. І поява на театральній сцені було ознаменоване новим тріумфом. Таким стала робота у виставі «Війна і світ: Початок роману», яка принесла актрисі премію «Золота маска», а також Державну премію Росії.

Після цього значущого прориву були деякі інші ролі. Проте вже у 2000-му році наша сьогоднішня героїня знову відгукнулася на пропозицію Олексія Учителя і знову з’явилася в одній з його картин. Такою стала кінострічка «Щоденник його дружини», яка була висунута на премію «Оскар», а також принесла Галині Тюнін премію за кращу жіночу роль на фестивалі «Кіно і література».

Актриса Галина Тюніна з чоловіком актором Кирилом Пироговим

Після яскравої ролі в кіно (як, напевно, вже всі здогадалися) знову була яскрава роль у театрі. Такою стала акторська робота Тюнін у постановці «Три сестри», яка принесла актрисі премію «Чайка», приз «Кришталева турандот», а також деякі інші нагороди. Крім того, журі, відповідальна за вручення премій імені Станіславського, визнав Галину Тюнину кращою театральною актрисою кількох останніх років. І та не обдурила наданої їй довіри. Вже незабаром актриса знялася в нових кінематографічних проектах, серед яких виділяються фільми «Нічний дозор», «Денний дозор», «20 сигарет», а також серіал «У колі першому». Крім того, в кінці 2000-х років наша сьогоднішня героїня відзначилася ще однієї яскравої театральної постановки – «Триптих», яка принесла їй глядацьку премію «ЖЖивой театр». Галина працювала з такими зірками, як Володимир Меньшов, Костянтин Хабенський, Марія Порошина та іншими.

Галина Тюніна зараз

В даний час Галина Тюніна все також чергує зйомки в кіно з ролями в театральних постановках «Майстерні Петра Фоменка». Крім того, в останні роки актриса з гордістю носить звання Заслуженої артистки Росії. А тому всі її виступи завжди приковують до себе подвоєне увагу.

Особисте життя Галини Тюнін

Романи і захоплення Галини Тюнін завжди залишалися темою, прихованої від очей настирливих папарацці. Актриса майже не коментує подробиці свого особистого життя. А тому нам з вами залишається задовольнятися чутками. За інформацією деяких джерел, вже кілька років відома російська актриса зустрічається з актором Кирилом Пироговим. У деяких публікаціях можна навіть зустріти інформацію про те, що вони вже одружені.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: