Ім’я: Галина Петрова

Дата народження: 22 грудня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Тамбов

Діяльність: актриса

Вага: 56 кг

Зріст: 167 см

Біографія Галини Петрової

Дитинство Галини Петрової

Галя народилася в Тамбові, в перенаселеній хрущовці. В її робочій родині ніхто й ніколи не мав нічого спільного з мистецтвом і театром.

Галина була боязкою, «непробивний» дівчинкою, але вона впевнено заявляла, що стане артисткою. Сусіди і родичі тільки посміювалися. Бабуся хотіла, щоб внучка стала лікарем. Вона не раз говорила маленькій дівчинці, що її посередні зовнішні дані не дадуть їй можливість грати у театрі або кіно.

Школярка, нікого не слухаючи, захоплювалася літературою і грала в шкільних спектаклях. У неї дуже добре виходило, що тільки затвердило дівчинку в правильності вибору майбутньої професії.

Актриса Галина Петрова в молодості

Відразу після школи Петрова зробила спробу вступити в театральний ВУЗ, але спроба виявилася невдалою. Вона рік працювала костюмером в одному з театрів Тамбова, а влітку знову здала документи і на цей раз надійшла. Галина стала студенткою Гітісу.

Кар’єра актриси Галини Петрової: театр і фільмографія

У студентські роки Галя почала грати в театрі, а після отримання диплома вона була прийнята в трупу «Современника». Там нею було зіграно чимало цікавих ролей. Як і всі молоді актриси, вона починала з невеликих, незначних ролей, однак дуже скоро стала актрисою, заради якої глядачі приходили на виставу. Грала вона в «Виндзорских насмешницах», «Ревізорі», «Крутому маршруті», «Вишневому саду» та ін

Не всі ролі давалися легко. Так, у постановці «Три сестри» Галині дісталася роль Ольги. Галина Волчек з самого початку була незадоволена тим, як грає Петрова, робила багато зауважень, але з ролі так і не зняла. Сама ж актриса не відмовлялася, так як хотіла подолати себе, зіграти добре. Для цього їй треба було відчути героїню, а це не вдавалося, чого не вистачало для органічною гри.

Галина Петрова в передачі «Жіночий рід» Петрова вісім років мучилася, беручи участь у цій виставі, поки театр не вирушив на гастролі в Сіетл. Там треба було зіграти двадцять вісім спектаклів підряд. Актриса, на першому ж виступі, вийшовши в зал, не відчула ніякої упередженості, вона розслабилася і змогла нарешті відчути героїню. Проблема була знята.

У кіно все розвивалося не так успішно, як у театрі. Найчастіше вона грала незначні ролі, наприклад – подруг головних героїнь. Кінорежисери не відразу розглянули потенціал актриси в кіно. Починаючи з 1983-го року, вона стала з’являтися в кіно частіше. Іноді їй давали і головні ролі, але це було вкрай рідко. Якщо режисерові потрібна була ексцентрична актриса, запрошували Петрову.

У «Дежа вю» вона зіграла головну роль – це була активістка Клара Глушко. Разом з нею знімався Микола Караченцов і Єжи Штур. Цю роль їй запропонували тому, що від неї відмовилася Інна Чурікова, а режисер вирішив, що вони схожі за типажем. Тим не менш, актриса впоралася з роллю чудово. Петрова згадує, що дуже хвилювалася, так як це був міжнародний проект.

Галина Петрова Галина Петрова вважається характерною актрисою, а таким на початку творчого шляху завжди дуже складно з ролями. Після роботи в «Дежа вю» на неї звернули увагу режисери, і пропозицій стало більше. Частіше вона грала якихось «бомжеватых» тіток, п’ють, замучених життям, нещасних жінок. Яку роль вона не грала плоско, завжди намагалася передати образ багатогранно.

Галина Петрова в даний час

З 1990-их років Петрової почали пропонувати ролі мам і вишуканих панянок. Характери її героїнь, як і жанри фільмів – різні, але грає актриса завжди легко. Вона не звикла розділяти маленькі і великі ролі. Будь-яку з них вона грає від душі, проникливо і вміло. Актриса розквітла, коли почала зніматися в серіалах. Особливо можна відзначити роль Єлизавети Михайлівни в серіалі «Next 2» і «Next 3», де разом з нею грав Олександр Абдулов.

Актриса Галина Петрова зараз багато знімається в серіалах

Далі була робота в серіалах: «Не родись красивою», «Водій для Віри», «Теорія запою», «Велика любов» та ін. Актрису знову помітили після головної ролі в серіалі «Великі дівчатка». Можна сказати, що у неї почався новий виток слави. У 2008-му вона зіграла багато цікавих ролей, але наступний рік виявився просто рекордним.

З року в рік кількість пропозицій, одержуваних Петрової не зменшується. Однією з її останніх ролей стала робота в серіалі «Брати по обміну».

Пропрацювавши в «Современнике» двадцять п’ять років, Петрова пішла з штату. Те, що вибрала «вільні хліба» актриса анітрохи не шкодує. Але рішення далося нелегко і прийшло не відразу. Сьогодні вона відіграє на сцені, працюючи за договором.

Особисте життя Галини Петрової

Галина Петрова вже тридцять років заміжня. У неї є дорослі син і донька. Актриса вважає, що в житті у неї все чудово склалося.

У чоловіка теж творча професія. Обов’язки подружжя постаралися розподілити. Галина зазвичай готує супи, рагу, плов і млинці. Чоловік вміє чудово готувати м’ясо, у нього чудово виходить випічка, особливо торт «Наполеон».

У віці сорока семи років Галина хотіла навчитися водити машину, але в неї не вийшло, чому чоловік опинився невимовно радий.

У вільний час актриса багато читає, іноді грає в комп’ютерні ігри, любить збирати пазли. Збирає Петрова переважно заміські будинки, таким чином, візуалізуючи мрію. Ще вона мріє побувати у Відні та Італії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: