Ім’я: Франсуа Олланд

Дата народження: 12 серпня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Руан, Франція

Діяльність: політик

Вага: 77 кг

Зріст: 180 см

Біографія Франсуа Олланда

Франсуа Олланд — політик зі світовим ім’ям, перший лідер за всю історію Франції, неї займав до президентського крісла міністерських постів.

Політик Франсуа Олланд

Дитинство Франсуа Олланда

Руан – рідне місто політика, де він народився. Його батько – лікар, мати – медична сестра. У рідному місті хлопчик навчався в католицькій школі, з захопленням грав у футбол.

Франсуа Олланд в молодості

Коли йому виповнилося дванадцять років, сім’я переїхала в Париж, оселившись в одному з найпрестижніших районів. У Парижі Франсуа закінчив ліцей. Колишні однокласники згадують його, як розумного, вміє добре висловлюватися молодої людини, з хорошим почуттям гумору. Коли прийшов час визначитися з професією, він вирішив зайнятися вивченням права і бізнесу, для цього Франсуа став студентом Інституту політичних досліджень, а потім пройшов навчання в бізнес-школі.

Він ще в юності замислювався про можливість стати політиком, тому вважав для себе обов’язкової служби в армії, не дивлячись на те, що не міг служити за причини короткозорості. Олланд вважав, що служба в армії має для майбутньої кар’єри важливе значення.

Франсуа Олланд в шоломі на скутері

Після армії, з 1978-го, Франсуа проходив навчання у найпрестижнішому навчальному закладі того часу — Національній школі управління. Він став лідером серед молодих соціалістів, а в 1979-му вступив в партію, тоді ж зустрів Сеголен Руаяль, з якої надовго пов’язав своє життя. Майже всі відомі політики Франції у свій час вийшли зі стін національної школи, недарма цього навчального закладу дали назву «кузні кадрів».

Початок політичної кар’єри Франсуа Олланда

Першим місцем роботи Олланда стала Рахункова палата, де він працював на посаді аудитора. Тоді ж один з інститутів запросив його в якості лектора. Природно, що це не відповідало його політичним амбіціям, і у віці двадцяти шести років він вперше брав участь у виборах, прагнучи отримати місце в Національній асамблеї. Він програв вибори, але при цьому зумів набрати 26 %. Амбітний політик балотувався в департаменті Коррез, цікаво, що його суперником був Жак Ширак. Так вперше Олланд заявив про себе на всю країну, як про політику. Після програшу на своїх перших виборах він став радником Франсуа Міттерана.

Франсуа Олланд їздив до коханки на моторолері Свою кар’єру політик вибудовував навколо департаменту Коррез, крім того, вона завжди була тісно пов’язана з Соціалістичною партією. Цей департамент став для нього практично другим домом. Франсуа очолив у 1983-му кабінет спікера уряду, працював у Рахунковій палаті та в окрузі Юссель був муніципальним радником.

У 1988-му політик другий раз спробував потрапити в парламент. Спроба була вдалою – він опинився в нижньому парламенті. Проте в 1993-му мандат він не зберіг, тому на деякий час перестав займатися політикою, зосередившись на юридичній практиці.

У 1994-му, в якості секретаря Соціалістичної партії, який відповідає за питання економіки, майбутній президент знову вирішив повернутися в політику.

Незапланований візит Олланда в Москву В 1997-му його партія перемогла на парламентських виборах, на посаду прем’єр-міністра зайняв Жоспен, а лідером соціалістів був призначений Олланд. Цю посаду він обіймав впродовж наступних десяти років.

За цей час партія двічі зазнавала поразки, однак вперше за багато років здобула перемогу над правими, в результаті чого отримала в Сенаті більшість.

У 2007-му Руаяль була одним з кандидатів на президентських виборах, однак програла, поступившись супернику.

Франсуа Олланд — президент

Навесні 2008-го Олланд став президентом Корреза, покинувши пост глави соціалістів. Він присвятив весь свій час цієї роботи, що вельми досяг успіху, створивши збалансований бюджет маленькому району, що спеціалізується на сільському господарстві. Завдяки цьому його знову переобрали на цю посаду в 2011-му. Майже відразу політик оголосив, що має намір брати участь від Соціалістичної партії у наступних президентських виборах.

Його передвиборна кампанія була побудована на контрасті себе і чинного президента, чия популярність в той час стрімко падала. Олландом приміряв на себе образ «свого хлопця», Саркозі ж позиціонував себе, як людину виняткового. Він, як консерватор, закликав простих людей «затягнути пояси», робив основну ставку на багатих. Олланд ж на противагу йому заявляв, що слід збільшити соціальні виплати і пом’якшити фінансову політику.

Франсуа Олланд довго метався між дружиною Валері Трієрвейлер і коханкою Жюлі Гайнер

Олланд хоч і незначно, але випередив свого супротивника на виборах. У другому турі його відрив виявився більше. У травні 2012-го року він вступив на посаду.

Особисте життя Франсуа Олланда

Сьогоднішній президент Франції ніколи не укладав офіційних шлюбів. З Сеголен Руаяль він прожив двадцять вісім років. Їх шлюб був цивільним. У них є четверо спільних дітей. Після розриву Олланд перебуває в цивільному шлюбі з Валері Трієрвейлер. Вона в минулому журналістка, яка працювала в журналі «Paris Match». Саме із-за зради з нею Руаяль порвала з чоловіком. Валері молодше Франсуа на десять років.

Франсуа Олланд — холостий президент

Франсуа Олланд в даний час

В січні 2014-го стало відомо, що президент давно зустрічається з Жюлі Гайе (актрисою). У ЗМІ вибухнув з цього приводу неабиякий скандал. Фотографії, розкривши таємницю Олланда, були надруковані в журналі Closer, хоча чутки про це ходили вже давно. Сам же він заявив на прес-конференції, що приватне життя кожної людини є його особистою справою, і ставитися до неї треба з повагою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: