Ім’я: Филиз Ахмет

Дата народження: 15 квітня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Скоп’є, Македонія

Діяльність: актриса

Вага: 51 кг

Зріст: 170 см

Біографія Фелиз Ахмет

Фелиз Ахмет – це ще одна яскрава зірка турецького телебачення, яка стала всесвітньо відомою після виходу на екрани серіалу «величне століття». Даний історичний проект приніс актрисі величезну популярність і славу. А тому в даний час наша сьогоднішня героїня відома далеко за межами Південної Європи.

Ранні роки, дитинство і родина Фелиз Ахмет

Фелиз Ахмет з’явилася на світ 15 квітня 1981 року в югославському місті Скоп’є. У цьому місці пройшло дитинство і юність майбутньої відомої актриси, а тому саме Македонію дівчина завжди вважала своєю рідною країною. Однак особисте життя і творча кар’єра нашої сьогоднішньої героїні завжди протікали на стику декількох культур. Незважаючи на той факт, що народитися дівчині довелося в Скоп’є, всі родичі Фелиз є представниками турецької національності. Але і це ще далеко не єдиний цікавий факт з життя талановитої актриси.

Македонська актриса Фелиз Ахмет стала популярною у всьому світі

Під час югославської війни і кровопролитних боїв між сербами і хорватами сім’я Фелиз Ахмет отримала статус біженців і перебралася на постійне місце проживання в Швеції. З-за цього наша сьогоднішня героїня завжди виховувалася на стику багатьох народів і культур. І яскравим прикладом того є полилингвизм знаменитості. В даний час дівчина досконало знає кілька мов – македонська, турецька, шведська, англійська, а також непогано розуміє сербська і болгарська мови.

Під час життя в Скандинавії Фелиз Ахмет поступила в медичний ліцей, де згодом отримала кваліфікацію фахівця в галузі медичної освіти. Однак в один прекрасний момент дівчина раптом зрозуміла, що хоче більшого. Доленосною в кар’єрі актриси стала театральна постановка «Ідіот», яку Фелиз Ахмет дивилася в Швеції в якості простий глядачки. Цей спектакль буквально перевернув її життя. Саме після його перегляду в душі македонської емігрантки з’явилася мрія про кар’єру театральної актриси. Після нормалізації ситуації в колишніх югославських республіках наша сьогоднішня героїня знову повернулася до Македонії, де невдовзі вступила в Академію Витончених Мистецтв. За цей час Фелиз Ахмет зуміла стати однією з найбільш популярних студенток у своїй групі. Їй все давалося легко, а тому під час студентських вистав дівчині завжди діставалися тільки центральні ролі.

Фелиз Ахмет — фотопідбірка Незважаючи на той факт, що Академія образотворчих мистецтв міста Скоп’є вважається досить престижним навчальним закладом, диплома про закінчення цього Вузу нашої сьогоднішньої героїні виявилося замало. Слідуючи по стопах свого відомого діда Люфтю Сейфуллаха (який свого часу був відомим діячем театрального мистецтва Туреччини), Фелиз Ахмет переїхала на Анатолійський півострів, де стала займатися в Турецькій театральній Консерваторії. Саме цей переїзд в підсумку виявився доленосним у житті молодої красуні.

Кар’єра актриси Фелиз Ахмет, фільмографія

Свої дебютні ролі в кіно наша сьогоднішня героїня зіграла ще в Македонії. Так, зокрема, першою акторською роботою Фелиз стала невелика роль в македонському міні-серіалі «Заведени». Слідом пішли інші роботи. Однак через порівняно невеликого формату ролей великої популярності актрисі ці фільми не принесли.

Филиз Ахмет. Інтерв’ю. Субтитри З цієї причини справжньою зіркою дівчина стала тільки після переїзду в Туреччину. В період навчання в Турецькій театральній консерваторії наша сьогоднішня героїня виконала одну з центральних ролей в картині «Küçürekkız», яка, власне, і принесла їй першу популярність. Крім того, після виконання цієї ролі дівчина була удостоєна звання найкращої молодої актриси на одному з турецьких кінофестивалів. З цього моменту її кар’єра почала стрімко набирати обертів. Дівчина стала часто зніматися в турецьких фільмах. І в 2005-му році знову-таки отримала нагороду однією з найперспективніших молодих актрис Туреччини.

Однак справжня слава прийшла до Фелиз Ахмет лише двома роками пізніше. У 2007-му наша сьогоднішня героїня отримала одну з другорядних ролей у серіалі «Прощай, Румелия», який з успіхом транслювався каналом Star TV і став справжнім хітом в Туреччині та Німеччині. Саме ця роль затвердила Фелиз як сформованої знаменитості.

Після цього кар’єра македонсько-турецької актриси проходила без різких злетів і падінь. Вона знімалася дуже часто, а тому фільми з участю Фелиз виходили на екрани в середньому раз на півроку. Серед найбільш відомих картин акторки варто згадати такі проекти як «Газель», «Хлопці іншого району», «Гол моєму житті», «Kulis Ardı», а також македонська проект «Балканська весілля». Кожен з цих фільмів приніс актрисі великий успіх. Фелиз Ахмет стала справжньою зіркою в Туреччині, Македонії.

Фелиз Ахмет в серіалі «величне століття»

Справжню міжнародну популярність актриса здобула лише після виходу на екрани серіалу «величне століття», в рамках якого виконала роль Нігяр-Калфы.

Актриса Фелиз Ахмет - зірка серіалу величне століття

Роль у популярному історичному проекті принесла актрисі величезну популярність в десятках різних держав. Не стали виключенням також і країни Східної Європи. Довгий час Фелиз Ахмет залишалася однією з центральних героїнь серіалу, але згодом все ж покинула проект.

Фелиз Ахмет сьогодні

Після відходу з серіалу «величне століття» наша сьогоднішня героїня зіграла в картині «Книга щасливої родини», а також успішно виконала головну роль в одній із стамбульських театральних постановок. На момент написання даної статті актриса працювала над образом головної героїні ексцентричної комедії «Kadin Isi Banka Soygunu», що оповідає про долю кількох подруг, які зважилися на пограбування банку.

Особисте життя Фелиз Ахмет

Про особисте життя македонсько-турецької актриси практично нічого не відомо. Точно можна сказати лише те, що в даний час Фелиз не заміжня. Більшу частину свого вільного часу жінка присвячує спілкуванню з друзями і подорожей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: