Ім’я: Філіп Блідий

Дата народження: 2 травня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Петропавловськ-Камчатський

Діяльність: актор

Вага: 70 кг

Зріст: 180 см

Біографія Пилипа Блідого

Дитинство Філіпа Блідого

Батьки Філіпа мають пряме відношення до театру: батько – заслужений артист Росії, мама теж завжди працювала в цій сфері діяльності (в якості помічника режисера, художника по костюмах, а також голова трупа). Їх сім’я змінювала міста і шість років прожила в Петропавловську-Камчатському, де народився Філіп. Далі, на запрошення режисера Подільського, було здійснено переїзд в Оренбург.

Філіп Блідий на зйомках серіалу «Татусеві дочки»

Старший брат Ілля (1976 року народження) – теж актор, однокурсник Антона Макарського і Марії Порошиной. Деякий час був зайнятий в театрі на Таганці, а потім у Армена Джигарханяна. Ілля – чудовий актор, який багато знімався в кіно.

Так сталося, що Філіп в чотирирічному віці вже вийшов на сцену Оренбурзького театру імені Горького. У хлопчика була безмовна роль «душі» одного художника, якого грав його батько. Для такого дебюту в батьківській постановці ніякого тексту заучувати не довелося. Дивлячись на те, як театральна аудиторія брала тата, син хотів, щоб глядачі йому аплодували точно так само.

Далі, у свої 8 років, хлопчик з’являвся у виставі «Капітанська дочка». Тоді йому дістався вже образ юного поета, і це принесло перший заробіток. За словами самого Філіпа, він попросив, щоб з отриманої суми йому купили конструктор.

Філіп Блідий співає нелюдським голосом У 10 років хлопець брав участь у виставі «Любовний пентагон», а пізніше виходив на сцену у виставі «Вишневий сад». За режисерським задумом, Філіп виконував роль юного Лопахина. Між тим, авторитет обох батьків завжди був і залишається непорушним для нього. До вступу в інститут хлопчина встиг взяти участь у фільмі «Мана». В парі з Тетяною Арнтгольц вони грали однокласників.

Юність актора Філіпа Блідого: фільмографія і робота в театрі

Філіп вважав за краще носити довге волосся, хоча деколи це і створювало йому проблеми. Лише на другому курсі театрального вузу він постригся, бо став займатися в тренажерному залі. А вступив він на курс, керований Валерієм Фокіним, в інститут імені Б. Щукіна. Тут Філіп зустрів багато цікавих людей, у яких було чому повчитися.

Вибір професії актора для нього став природним: адже з дитинства він знаходився в театральному середовищі. Перші чотири курсу Філіп був відмінником, а на п’ятому році навчання утримуватися на такій висоті завадили зйомки. Він брав участь у відомому телевізійному проекті «Татусеві дочки» і придбав неоціненний досвід роботи. Йому довірили роль Веніаміна Васильєва («Віника»), закоханого в Дашу. Зазначимо, що і батько, і старший брат Філіпа грали Хлестакова у гоголівському «Ревізорі». Для молодшого представника роду надзвичайно важлива спадкоємність, і він теж став мріяти про цю роль. Інститут Філіп закінчив у 2009 році. До цього вже накопичилася достатня кількість його ролей у кіно. Глядачі мали можливість побачити Філіпа Блідого в таких фільмах, як «повний Місяць», «Рекламна пауза», «Випадковий попутник», «Будинок шкереберть», «Жінка бажає знати». Актор з’явився і в серіалах «Моя прекрасна няня», а також «Опера. Хроніки забійного відділу». Він займався і озвученням героїв при дублюванні деяких зарубіжних картин.

Особисте життя Філіпа Блідого

За твердженням самого Філіпа, сімейне вогнище для чоловіка має величезне значення. У жінок він цінує таку якість, як мудрість. Йому хотілося б обов’язково мати дочку (на ім’я Маша). Але поки він не одружений, проте розпускалися різні чутки щодо його романів — з партнерками по знімальному майданчику або за спільним театральним робіт. Філіпу приписували стосунки з Лізою Арзамасова (вона молодша за нього на сім років), а також Настею Сиваєва. Актор заперечує подібні припущення на свій рахунок. Майбутнім дітям він хотів би дати все найкраще і вважає, що вони повинні з’явитися в той момент, коли батьки готові до цього.

Філіп Блідий і Ліза Арзамасова

Був у його житті «любовний трикутник»: вони з другом претендували на серце однієї і тієї ж дівчини. Тепер Філіп коментує це так: дружба – найсвятіше. Він вирішив не стояти на шляху у людини, яким дорожив, і зовсім не пошкодував про це. Будучи по натурі дуже імпульсивним, Філіп вважає, що свої пристрасті треба приборкувати. Обрана ним професія сама по собі вимагає емоційного напруження. З цієї причини можливе «вигорання», як кажуть психологи. Зрідка Філіп відвідує церкву: коли є потреба розібратися в собі. Розповідати громадськості питання свого особистого життя він не любить.

Філіп Блідий сьогодні

Молодий актор Філіп Блідий працює в театрі Станіславського. У нього є роль в спектаклі «Майстер і Маргарита» (поет Бездомний). З Єлизаветою Арзамасова Філіп грав у постановці «Ромео і Джульєтта». На його рахунку — наступні роботи: Шодерло де Лакло(«Небезпечні зв’язки»), а також Сільвіо («Наречений з того світу»). Завдяки популярності по серіалу «Татусеві дочки», Пилипа, звичайно, впізнають на вулицях. Він не припиняє також зніматися в кіно: «Вийшов їжачок з туману», «Тунгуський метеорит», «Дурні. Дороги. Гроші», «Бенефіс», «Солдати», «Сищик Самоваров». Список фільмів можна продовжити: «Два Антона», «Божевільний ювілей», «Команда 8», «Петрович».

Відповідаючи на запитання преси, Філіп підкреслював, що поважає акторів, які отримали театральну освіту. При цьому на його думку, робота в жанрі комедійного серіалу є чимось особливим. З неї іноді можуть не впоратися дуже хороші майстри сцени: грати на грані гротеску і не скотитися в мелодраму надзвичайно складно. У такому випадку потрібно особливе чуття, щоб не помилитися. У 2013 році на екрани вийшов детектив «Операція «Ляльковод», де Ф. Блідий зіграв кілера Геру, а його старший брат – Фадєєв

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: