Ім’я: Фекла Товста

Дата народження: 27 лютого 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: теле — і радіоведуча, журналіст

Вага: 54 кг

Зріст: 165 см

Біографія Теклі Товстої

Дитинство і родина Теклі Товстої

Текля або Ганна, як записано у свідоцтві про народження, народилася в Москві. Все її дитинство пройшло на Ординці. Дівчина вважає, що якщо б вона народилася десь в іншому місці, швидше за все, і життя склалося б інакше.

Батьки Теклі були науковцями, які професійно займаються філологією. Феклой її називав батько, це ім’я так і залишилося у неї на все життя. Так її називали всі родичі і друзі, такий псевдонім вона залишила собі, почавши працювати на телебаченні. Вихованням дівчинки в основному займалася бабуся, причому виховання це було домашнім, ні про яке садку не було й мови. Бабусиним вихованням у свій час займалися три гувернантки, тому її настанови завжди були всеосяжними. Іноді бабуся водила внучку у Лаврушинский провулок, де якась солідна дама за невелику плату доглядала за дітьми. Вона сиділа на лавочці, а ті грали поруч.

Фекла Товста в дитинстві

Коли настав час іти до школи, Текля анітрохи не хвилювалася, так як в тій же школі вже шість років навчалася її сестра Марфа, причому була круглою відмінницею. Навчалася Текля на п’ятірки, але по поведінці завжди були трійки. У неї був «йоржистий» характер, і не раз вчителя порівнювали її із старшою сестрою, дивуючись такій поведінці дівчинки. Вона стала єдиною в родині, у кого не було золотої медалі.

Серед її друзів переважно були хлопчаки, з якими вона любила поганяти у футбол. Взагалі дівчинка росла на рідкість самостійною. У першому класі одна вона їздила сама на метро до своїм бабусям.

Ще будучи школяркою, Товста знялася в епізодичній ролі в кіно, так проявило себе закладене в ньому від природи творче начало. Фільм називався «Просто жах!» Дівчинка закінчила крім загальноосвітньої школи, ще й музичну.

Після школи Текля стала студенткою філфаку МГУ, пішовши по стопах батьків. Вона вільно володіла польською, англійською, французькою, сербською. Закінчивши університет ж, вона почувалася незадоволеність професією, їй хотілося чогось іншого. Деякий час дівчина працювала викладачем РДГУ. У той час вона дружила з Анною Ардів, яка порадила їй вступити в ГІТІС і навіть допомогла підготуватися. Товста надійшла і ніколи про це не шкодувала. Їй пощастило навчатися у Марка Захарова. Вона закінчила режисерський факультет в 2000 році.

Фекла Товста на телебаченні

Ще в студентські роки дівчина почала пробувати себе на телебаченні, працюючи режисером, пізніше стала ще й ведучою на каналі «Культура». Пізніше її запросили на НТВ, де разом з Петром Фадєєвим вона вела програму «Все відразу!», висвітлюючи новини світової індустрії розваг. Цей досвід виявився для неї дуже цінним. Усі грані сучасного мистецтва вона дарувала глядачам з незвичайною легкістю. Ця передача дала їй можливість познайомитися в процесі інтерв’ю з багатьма цікавими людьми – Брайаном Феррі і Олег Табаков, Ніколасом Кейджем і Лією Ахеджаковою.

Фекла Товста фото-підбірка У телеведучої є досвід роботи і на каналі «Росія», де вона вела передачі «Народний артист» і «Стань зіркою!» Робота на цьому каналі, за твердженням Теклі, підняло її на новий рівень самостійності.

Робота на Першому каналі

Коли вирішували, хто буде вести шоу «Великий обід» на Першому каналі, вибір однозначно упав на Товсту, так як потрібні були телеведучі з миттєвою реакцією і особистим поглядом на будь неоднозначний момент. Для такого професіонала, як Текля не потрібні були заготовки, вона реагувала прямо в кадрі.

Ще один великий проект Першого каналу – «Великі династії». Це документальний цикл про великих прізвищах Росії. Знімальна група разом з Товстої їздила по всьому земній кулі, проводячи генеалогічні дослідження, які потім підносилися глядачам у цікавій, художній формі. Були зроблені передачі про Трубецьких і Долгоруких, Демидових і Голіциних, Шереметєвих, Пушкіних, Воронцових.

Москва очима Теклі Товстої Особливо цікавою виявилася робота над серією фільмів про Товстих. Правнучка знаменитого письменника багатьох родичів знає зовсім не з чуток. Робота над циклом передач про свою сім’ю стала для неї більш емоційною, ніж передачі про інших відомих прізвищах. Вона дослідила свої коріння протягом семи століть історії Росії. Ще один з проектів каналу дав можливість телеведучої спробувати себе в ролі пілота літака, вона літала, роблячи деякі фігури пілотажу.

На Першому вона брала участь у шоу «Танці на льоду» разом з Жеромом Бланшаром. Дівчина не дружить зі спортом, але захотіла подолати себе. Їй сподобався проект, від якого Текля отримала задоволення, тим більше що партнер у всьому їй допомагав.

Фекла Товста сьогодні

Будь-які проекти, за які береться Текля, інтелігентність, розум і почуття такту роблять її найбільш затребуваною ведучої на телебаченні Росії.

В основному вона відома освіченої інтелігентної публіки. На розважальних каналах Товста не працює. Всі її роботи, як правило, тонкі, цікаві та мудрі. Улюбленим каналом був і залишається канал «Культура». З ним вона співпрацює найчастіше.

Особисте життя Теклі Товстої

Текля не любить говорити про які-небудь подробиці свого особистого життя. Точно відомо, що у неї не було офіційних шлюбів, і немає дітей. Вона вважає, що ще не зустріла свого чоловіка.

Фекла Товста любить активно проводити час

Часто Товста буває на дачі. Любить проводити там кілька днів поспіль. Вона вміє своїми руками робити невигадливу дерев’яну меблі, вільно володіючи лобзиком і рубанком. Наколоти дрова для неї теж не проблема. Деяких своїх друзів вона навчила цьому нехитрому справі.

На дачі зберігається величезна бібліотека, в якій багато книг, написаних, в тому числі, і її батьками. Вона з мамою часто приймає гостей, дім завжди відкритий для друзів і рідних. Щасливим днем, проведеним на дачі, Текля вважає той, коли їй не треба їхати до Москви.

Дівчина стверджує, що її знамените прізвище не завжди допомагає. Іноді, вона є серйозною перешкодою, як наприклад, у випадку з написанням статей і книг. Текля з задоволенням займалася б цим, тим більше вона вважає, що у неї непогано виходить, але з таким прізвищем відкрито писати вона ніколи не буде. Напевно критики стали б під мікроскопом розглядати будь-яку невелику статтю або замітку, написану правнучкою великого Толстого. Саме тому вона воліє займатися своєю улюбленою справою – режисурою.

У Ясній Поляні проходять з’їзди сім’ї Толстих, куди з’їжджаються нащадки відомого прізвища зі всього світу. Троюрідний брат телеведучої є директором садиби, завдяки чому сімейство має можливість зустрічатися саме там. Рід величезний, але все відносяться один до одного як до близьких людей. Товсті є у всіх країнах світу.

Текля каже, що приємно знати, що куди б ти не приїхала, там є твої близькі люди. Навіть якщо ти з ними не знайома, познайомившись, відразу відчуваєш єдність характерів і спорідненість душ. Товста зіграла журналістку, що бере інтерв’ю у глядача, у виставі «Своїми словами», який був поставлений в «Школі сучасної п’єси». Театральну освіту їй в цьому допомогло.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: