Ім’я: Федір Ємельяненко

Дата народження: 28 вересня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Рубіжне, Україна

Діяльність: спортсмен

Вага: 104 кг

Зріст: 183 см

Біографія Федора Ємельяненка

Дитинство і родина Федора Ємельяненка

Федір був другою дитиною із чотирьох і народився в робітничій сім’ї, у місті Рубіжне на Україні. У нього два молодших брата і старша сестра. Батько працював на посаді газоелектрозварювальника, а мама викладала в місцевому ПТУ.

Йому було всього два роки, коли родина виїхала з України в Росію і оселилася в місті Старий Оскол. Там вони тривалий час змушені були жити великою родиною в одній кімнаті в комунальній квартирі.

Федір Ємельяненко. Кращі бої. В секцію, де хлопці займалися єдиноборствами, Федя записався у віці десяти років. Він почав тренуватися у Василя Гаврилова в секції дзюдо і самбо. Часто на тренування він приходив з молодшим братом Сашком, за яким повинен був наглядати. Надалі Олександр теж став відомим спортсменом-професіоналом.

Через рік успішних занять хлопчикові запропонували перейти в спеціальний спортивний клас, який комплектував Володимир Воронов. Тренуватися спортсмен-початківець не припиняв і після школи, коли поступив в міське ПТУ. Училище він закінчив на одні п’ятірки, отримавши спеціальність «електрик». З цього часу він вирішив займатися спортом на професійному рівні. У 1995-го його призвали в армію. Будучи цілеспрямованою людиною, він і там продовжив безперервні тренування, збільшивши м’язову масу за час служби не більше ніж на двадцять кілограм.

Початок кар’єри боксера Федора Ємельяненка

Відслуживши, Ємельяненко брав участь у змаганнях з самбо та дзюдо. При цьому він зумів показати відмінну техніку і чудові результати.

Федір Ємельяненко в молодості (праворуч)

У дев’яності роки заробляти спортом було неможливо, про те, щоб йти в бандити – не могло бути й мови. У цей період спортсмен перейшов у ММА, вибравши японську організацію «Рінгс». Він пройшов через дванадцять боїв, програвши лише раз і то, з-за подвійного розсічення, отримане ним у результаті забороненого удару ліктем від суперника. Це розсічення він отримав у фінальній сутичці, вибувши, таким чином, з боротьби. Однак у 2001-му році Федір все-таки став чемпіоном «Рінгс».

Зліт кар’єри найкращі бої Федора Ємельяненка

Після показаних результатів в «Рінгс», на Ємельяненко звернули увагу, він отримав запрошення від «Прайд». Там їм були показані найкращі результати. Сам спортсмен вважає, що «Прайд» він провів найкращі свої бої. Спочатку був бій з Самі Шілтом, спортсменом з Голландії, який закінчився перемогою Федора. Далі він переміг американця за прізвищем Хіт Херрінг. Третім суперником був дуже сильний спортсмен, досвідчений боєць і фаворит. Ним виявився Антоніо Родріго Ногейра. Російський спортсмен здобув перемогу і над ним. Відомо, що протягом шести років Антоніо не міг перемогти жоден спортсмен.

Кращі нокаути Федора Ємельяненка Дуже вдалим для Ємельяненко був 2004-ий рік, який складався з низки безперервних перемог. Спочатку він здобув перемогу, зустрівшись з Марком Коулменом, потім була перемога над Кевіном Рендлменом, завершальною стала вже друга перемога над Антоніо Родріго Ногейра. Так Федір знову підтвердив свій чемпіонський титул «Прайду». Спочатку бій з Антоніо судді змушені були перервати, так як в обох бійців було розсічення через зіткнення головами. Бій продовжили в останній день грудня.

Далі послідував ряд не найбільш показових боїв, проте спортсмен виявив себе цілеспрямованим бійцем, перемігши Марка Ханта, який був одним з претендентів на чемпіонський титул «Прайду». Федір майже в самому початку бою отримав перелом пальця ноги, але зумів не просто закінчити сутичку, а вийти з неї переможцем. Це було в кінці 2006-го року. Так як «Прайд» невдовзі збанкрутував, спортсмен назавжди залишився його беззмінним чемпіоном.

Федір Ємельяненко в «М-1 Глобал»

Не дивлячись на те, що багато експертів і вболівальники очікували, що після банкрутства «Прайду» спортсмен почне виступати у восьмикутному американському рингу, який інакше називається «клітка», він вибрав «М-1 Глобал». Відомо, що Федір – співвласник «М-1 Глобал».

Федір Ємельяненко з дружиною і донькою

Боїв у Ємельяненко стало набагато менше, але увагу на батьківщині до нього значно зросла. Яскравою перемогою в кар’єрі закінчився бій з гігантським спортсменом Хон Ман Чоем, які представляли Корею.

Один з непереможних бійців UFC зробив зухвалу заяву на телебаченні, в якому сказав, що Ємельяненко боїться битися з досвідченими спортсменами. Так відбувся бій Федора з Тімом Сільвія. Після перемоги, росіянин став чемпіоном WAMMA. Вже в 2009-му йому довелося захищати цей титул в бою зі спортсменом з Білорусії. Їм був Андрій Орловський. Білорус володів відмінною технікою, і перший час здавалося, що Федір сильно засмучений цим фактом. Не дивлячись на це, Ємельяненко здобув перемогу, відправивши Андрія в глибокий нокаут.

Підписання контракту з Strikeforce стало бажаним і давно очікуваним для вболівальників. Згідно з контрактом, Федір повинен був провести три «клітинних бою. Перший бій був з Бреттом Роджерсом. Росіянин легко здобув перемогу. На жаль другий, а за тим і третій бої закінчилися для нього поразкою. Його суперниками були Фабріціо Вердум і Бігфут (його справжнє ім’я — Антоніо Сілва).

Рішення про завершення кар’єри в боксі, Федір Ємельяненко сьогодні

Після цих боїв Ємельяненко заговорив про те, що, напевно, йому слід припинити спортивну кар’єру. Однак згодом його вболівальники змогли побачити і порадіти не одного його перемозі.

У листопаді 2011-го року Федір здобув перемогу над рівним по силі і техніці спортсменом. Його суперником був Джефф Монсон. З перемогою його особисто привітав приїхав повболівати за росіянина Володимир Путін.

Останній бій Федір Ємельяненко! Влітку 2012-го року Ємельяненко зустрівся з Педро Різзо. Він зумів перемогти вже на другій хвилині першого раунду, відправивши суперника в нокаут. Після цього бою він оголосив про завершення кар’єри.

Особисте життя Федора Ємельяненка

З Оксаною, яка згодом стала дружиною Федора, молодий чоловік познайомився ще на спортивних зборах, будучи школярем. Дівчина чекала його з армії. Весілля відбулося в 1999-му році. У них народилася дочка Маша. Федір розлучився в 2006-му році.

В кінці 2007-го року у спортсмена і його давньої подруги Марини народилася дочка. Дівчинку назвали Василиною. Восени 2009-го року Ємельяненко вдруге одружився, а через рік Марина народила другу дівчинку – Єлизавету. Марина не любила привертати до себе увагу преси. Вона займалася дітьми і домом. Спортсмен завжди відпочивав удома між боями.

В середині 2013-го року спортсмен розлучився з другою дружиною. Він знову повернувся до Оксани, з якою вони обвінчалися у церкві в лютому 2014-го року.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: