Ім’я: Федір Лавров

Дата народження: 15 листопада 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор

Вага: 70 кг

Зріст: 172 см

Біографія Федора Лаврова

Федір Лавров – популярний російський актор, якому вдалося прославитися завдяки численним ролям у вітчизняних фільмах і телесеріалах. Незважаючи на те, що більшість його персонажів не були головними у проектах, що чоловікові все ж таки вдалося привернути увагу глядачів і прославитися на всю країну.

Лавров Актори Федір

Ознайомитися з його акторською майстерністю можна подивившись такі фільми як «Ганчірковий союз», «Головний», «Гарпастум», «Риса», «Батько і син», а також серіали «Вербна неділя», «Пушкін», «Чудотворець», «Короткий курс щасливого життя» і «Гроші».

Дитинство і родина Федора Лаврова

Майбутній талановитий актор театру і кіно Федір Лавров з’явився на світ 15 листопада 1975 року в Санкт-Петербурзі. Його батько в той час був славетним актором, а мама захоплювалася виступами в місцевому Тюгу. Як тільки хлопчик народився, його доля вже була вирішена.

Батьки хотіли, щоб він пішов по їх стопах і став відомим артистом, але, як це часто буває, юнак вирішив досягти всього самостійно. Спочатку він мріяв стати хорошим лікарем або кореспондентом, але трохи подорослішавши, зробив остаточний вибір у бік творчості.

Федір Лавров народився в акторській сім'ї

Будучи ще дитиною Федір частенько спостерігав за грою мами і тата, стоячи за лаштунками самих різноманітних театрів. «Вечорами до нас в гості приходили відомі актори, з якими я подружився» — каже Лавров.

Одержавши атестат юнак остаточно вирішив пов’язати життя з театральним мистецтвом, тому вступив в місцеву академію. Вчився він добре, так як усіма фібрами свого тіла бажав вийти з тіні батьків і довести навколишнього світу, а в першу чергу самому собі, що він здатний на багато що.

У 1996 році хлопець закінчив навчання і відправився у вільне плавання, в надії відшукати театр, готовий прийняти його, зовсім юного і недосвідченого.

Театральна кар’єра Федора Лаврова

Зійти на Олімп слави виявилося не так-то просто. У 20-річному віці Федір був невеликого зросту і, на жаль, не міг похвалитися «зоряної зовнішністю». Незважаючи на це, хлопець мріяв про велику сцену, тому навіть не розглядав варіант влаштуватися в невеликий театр.

Через кілька місяців пошуків йому посміхнулася удача, і він влаштувався в «Балтійський дім». Завдяки своїм навичкам, Лавров отримав свою першу другорядну роль. Потім були й інші роботи, але хлопець відчував себе не в своїй тарілці, тому після того, як Великий драматичний театр запропонував йому роль у своєму спектаклі, він, недовго думаючи, погодився.

Федір Лавров на сцені театру

Надалі Федя став повноправним учасником трупи. В одному з інтерв’ю актор зізнався: «З-за моєї непоказній зовнішності мені доводилося наполегливо намагатися, щоб привернути увагу глядачів своєю неперевершеною грою. Через кілька років багато мої друзі так і не зуміли прославитися, хоч і відрізнялися від мене ефектною зовнішністю».

У період з 2007 по 2011 роки молода людина виступав виключно на сцені БДТ. Його можна було побачити в самих різноманітних п’єсах, серед яких найбільш запам’ятовуються стали: «Ніч перед Різдвом», «Веселий солдат» та «Ідеальний злодій». Хлопцеві з такою легкістю вдавалося перевтілюватися у своїх персонажів, що вже в кінці 2011 року він вперше виступив на великій сцені Московського театру ім. Чехова.

Кінокар’єра Федора Лаврова

Вперше засвітитися на кіноекрані акторові вдалося ще в 1997 році разом з виходом мелодрами «Американка». Йому дісталася далеко не головна роль, але Федір не засмучувався. Потім він із задоволенням перетворювався все нових і нових персонажів. Головні ролі у стрічці виконали Ніна Усатова, Віктор Бичков, Андрій Краско і Олександр Половців.

Федір Лавров у фільмі «Батько і син»

За свою кар’єру Лаврову вдалося зіграти багато різнопланових ролей, серед яких Федір у драмі «Батько і син» (2003), Ігор — «Віддалений доступ» (2004), Ведмедик — «Іменини» (2004), Іван – «Дев’ять Сім Сім» (2006), Тітов – «Паперовий солдат» (2008), Іванов – «Шхера-18» (2011) та Євсєєв – «Чуже обличчя» (2012).

До 2012 року Федір був мало кому відомий, так як з’являвся виключно в епізодичних ролях. З виходом телесеріалу «Однолюби» все змінилося. По-перше, йому дісталася одна з ключових ролей, а по-друге, робота принесла йому бажану популярність і загальне визнання.

Кіноповість розповідає історію про двох сім’ях, які ростили своїх дітей. Ніхто собі навіть і уявити не міг що вже зовсім скоро хлопці шалено полюблять один одного. На знімальному майданчику чоловік познайомився з Олександрою Урсуляк, якій дісталася роль його екранної дружини. Що стосується сина, ним став Іван Стебунов.

Федір Лавров все частіше з'являється на екранах

Завдяки неперевершеній грі, в 2013 році Лаврову отримав три ключові ролі в таких серіалах як «Няньки», «Міські шпигуни» і «Подвійне життя». Влітку цього ж року в прокат вийшла комедія «Пельмені». Вийшла божевільна кінокартина про шалену сімейці. Дружина зраджує, брат виявляється геєм, а в кишені заховані чиїсь відрубані пальці.

Особисте життя Федора Лаврова

Першою обраницею талановитого актора стала шкільна любов Софія. Відразу ж після навчання хлопці почали жити разом, а незабаром на світ з’явилася чудова дівчинка Глафіра.

Час спливав, Федір віддалявся від сім’ї, так як приділяв більше часу кар’єрі, і в один прекрасний момент дівчина не витерпіла, забрала дочку і поїхала. Чоловік навіть і не намагався відвоювати дівчинку, але незважаючи на це підтримує стосунки і всіляко допомагає їй.

Федір Лавров з дружиною і донькою

У майбутньому чоловік знову закохувався і розчаровувався, але після зустрічі з Оленою його життя змінилося. Вона — юрист за освітою. Недовго думаючи актор зробив дівчині пропозицію і вони офіційно стали чоловіком і дружиною. Незабаром у них з’явилася дівчинка Березня.

Федір Лавров сьогодні

У 2014 році Федору дісталися одні з головних ролей у драмі «Чудотворець», мелодрамі «Травневі стрічки» і детективі «Алхімік. Еліксир Фауста». Остання багатосерійна повість прославила актора і привернула увагу нових режисерів. Незважаючи на численні перевтілення, на цей раз Лаврову потрібно було стати генієм, створює чудодійні еліксири. Головні ролі в серіалі виконали Ігор Петренко, Світлана Іванова, Віктор Раків, Євгенія Добровольська і Юлія Рутберг.

У 2015 році Федір отримав головну роль у комедійній драмі «Ганчірковий союз». За сюжетом, пересічний хлопець зовсім випадково знайомиться з трьома юнаками – спортсменом, хуліганом і мрійником. Незважаючи на юний вік вони мріють змінити весь світ, тому головний герой пропонує їм пожити у себе на дачі. Ситуація кардинально змінюється після того, як троє друзів знайомляться з привабливою сусідкою, у якої є свої плани на хлопців. Виконавцями головних ролей стали Іван Янковський, Олександр Паль, Василь Буткевич, Павло Чинарев і Анастасія Проніна.

Федір Лавров у фільмі «Головний» Через кілька місяців в прокат вийшла історична драма «Головний», в якій Федору знову дісталася одна з ключових ролей. Актор перевтілився у відомого космонавта Олексія Леонова, який тісно співпрацює з самим Сергієм Корольовим. Йому, як виявилося, було не так вже й легко домогтися запуску супутника і багатьох інших речей, що змінили долю всього людства.

У квітні 2016 року у світ вийшла багатосерійна мелодрама «Гроші», де Федя зіграла талановитого вченого, на плечі якого звалилося надто багато бід. Спочатку йому разом з дружиною доводиться покинути Москву, потім не вдається запатентувати винахід, і наостанок він стає свідком вбивства. Все це наводить його на шлях фальшивомонетника.

Федір Лавров в серіалі «Гроші» Трохи пізніше були й інші ключові ролі в комедійному серіалі «Пушкін» і мелодрамі «Іванові».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: