Ім’я: Федір Добронравов

Дата народження: 11 вересня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Таганрог р.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 90 кг

Зріст: 186 см

Біографія Федора Добронравова

Федір Добронравов – це популярний комедійний актор, який вже встиг стати рідною для мільйонів глядачів в Росії, Білорусі та Україні. По-справжньому «зоряної» роллю для нашого сьогоднішнього героя стала роль Івана Будько у відомому серіалі «Свати». Саме ця кінематографічна робота відкрила ім’я яскравого комедійного актора для мільйонів телеглядачів у різних куточках СНД. Але чи можна сказати, що крім легендарних «Сватів» у списку робіт Федора Добронравова не знайдеться більше нічого цікавого? Звичайно, немає. Адже за свою кар’єру цей актор встиг приміряти на себе безліч незабутніх образів.

Ранні роки, дитинство і родина Федора Добронравова

Наш сьогоднішній герой з’явився на світ у звичайній робітничій сім’ї, про яку складно сказати щось незвичайне. Батьки Федора були типовими радянськими людьми, і цим, по суті, вже все сказано. Єдиною творчою особистістю в їх родині був лише сам Федько. З самого дитинства він виступав на різних конкурсах, концертах, творчих вечорах, де радував присутніх своїм чудовим співом…. Так-так, в ранньому дитинстві Добронравов мав дуже гарним високим сопрано, а тому без його участі в Таганрозі не обходилося практично жодного творчого вечора.

(OST — Свати-6) Федір Добронравов -Хліб Таким чином, вже до десяти років наш сьогоднішній герой став досить популярним у своєму рідному місті. Спів і музика доставляли йому велике задоволення. Проте в глибині душі молодий хлопець плекав зовсім іншу мрію – мрію про цирковий кар’єрі.

Звичний до сцени, вже з ранніх років Федір Добронравов почав розробляти і показувати власні номери у літньому театрі Таганрога у складі місцевого танцювально-циркового колективу. Чітко розуміючи, що задля досягнення поставленої мети потрібно багато і напружено працювати Федір записався відразу в кілька спортивних секцій, де згодом навчався боксу, волейболу, баскетболу, стрибків у воду та деяким іншим дисциплінам. Розвинувши в собі силу і спритність, після закінчення школи наш сьогоднішній герой відправився в Москву, де подав документи в циркове училище. Однак на шляху до заповітної мети стало несподіване обставина – в даний заклад брали лише тих, хто вже відслужив в армії.

Розуміючи всю комічність подібної вимоги, Федір Добронравов все-таки вирішив відслужити в армії. Після цього протягом двох років майбутній актор служив в спеціальній дивізії ВДВ, однак після демобілізації раптом вирішив залишити всі минулі плани. На початку вісімдесятих він повернувся в рідний Таганрог і влаштувався звичайним робітником на завод. Налагоджуючи побут і допомагаючи своїй родині, наш сьогоднішній герой працював, не шкодуючи сил. За кілька років він змінив відразу кілька різних спеціальностей, залишивши позаду витіюватий шлях від слюсаря-складальника до наладчика лаконаливочной машини.

Федір Добронравов у проекті 6 кадрів

Протягом цих років Федір двічі їздив до Москви, намагаючись вступити в циркове училище, але обидва рази повертався ні з чим.

Бачачи безрезультатність усіх зусиль, в якийсь момент Добронравов вирішив відмовитися від планів підкорення російської столиці і вирушив вступати в Воронезький інститут мистецтв. Тут його прийняли відразу, і вже дуже скоро він нарешті став студентом театрального Вузу.

Після закінчення навчання на пару років він залишився у Воронежі, де виступав у місцевому Молодіжному театрі. Саме тут його помітив відомий радянський комік Аркадій Райкін, який приїхав в місто на гастролі. Побачивши Добронравова на сцені, визнаний метр так був вражений його акторською грою, що вже дуже скоро запросив його виступати разом зі своїм театром «Сатирикон».

З цього моменту для нашого сьогоднішнього героя почалася воістину зоряна кар’єра.

Акторський шлях Федора Добронравова, фільмографія і театр

В театрі «Сатирикон» наш сьогоднішній герой пропрацював без малого ціле десятиліття. За цей період їм було зіграно чимало яскравих ролей, серед яких були і по-справжньому зоряні роботи. Його партнерами по сцені ставали визнані зірки театру. Граючи разом з ними, актор отримав безцінний досвід, а також зумів зробити собі ім’я.

Леонід Агутін і Федір Добронравов — Поворот — Дві зірки Фінал У 1993-му році Федір Добронравов дебютував в кіно з невеликою роллю у фільмі «Російський регтайм». Потім пішли нові роботи в кіно. Вельми примітно, що в цей період актор знімався як комедійних, так і драматичних фільмах, нерідко з’являючись навіть у бойовиках.

На початку 2000-х років актор покинув «Сатирикон» і став виступати в Московському академічному театрі Сатири. Паралельно з цим Федір Добронравов успішно вибудовував кар’єру в кіно, знявшись у найрізноманітніших проектах. У цей період актор пробував себе в різних образах, однак, в кінці кінців, все-таки повернувся до настільки улюбленому ним жанру комедії.

Федір Добронравов зараз

У 2005-му році на каналі Рен-Тв початок виходить комедійне скетч-шоу «6 кадрів», яке дуже скоро перекочувало на канал СТС. В рамках даного проекту Федір Добронравов зміг повною мірою розкрити свій талант, а також довести іменитим продюсерам, що гідний і більш значущих ролей. Так, вже в кінці 2000-х років у фільмографії актора з’явилися такі відомі фільми як «Кремлівські курсанти», «Татусеві дочки», «Ліквідація», «Щасливі разом» та багато інших.

2008-му році Федір Добронравов отримав головну роль у комедійному серіалі «Свати», яка до цих пір є своєрідною «візитною карткою» актора. В даному проекті він знімається і понині.

За видатний внесок у російський кінематограф у 2011-му році наш сьогоднішній герой був удостоєний звання Народного артиста Росії.

Особисте життя Федора Добронравова

Ось вже багато років Федір Добронравов щасливий у шлюбі з жінкою на ім’я Ірина Добронравова (працює дитячим вихователем). У подружжя є двоє синів – Віктор та Іван, які сьогодні успішно працюють в якості акторів.

Федір Добронравов з дружиною Іриною і синами Віктором та Іваном

Сімнадцятого грудня 2010-го року на світ з’явилася донька Віктора Добронравова – Варвара. Таким чином, на даний момент наш сьогоднішній герой вже є дідусем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: