Ім’я: Фарід Аскеров

Дата народження: 27 січня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Баку, Азербайджан

Діяльність: співак, джазмен

Вага: 85 кг

Зріст: 177 см

Біографія Фаріда Аскерова

Дитинство і юність Фаріда Аскерова

Фарід Аскеров народився в сонячному Азербайджані в місті Баку. Ще у віці 4-5 років музичні здібності і талант малюка стали голосно заявляти про себе. Хлопчик мав чудовий слух, умінням відчувати такт і ритм.

Пізніше виявився чудовий, проникливий і неординарний голос. Юнак любив джазові мелодії, а коли відточив майстерність власного виконання, то почав співати так, щоб людям хотілося знову і знову слухати його.

Фарід ніколи не гнався за славою і ексклюзивної публікою. Він, як справжній співак, який співає для всіх, кому подобається його творчість.

Доросла музичне життя Фаріда Аскерова

В Азербайджані Фаріда Аскерова добре знають і люблять. У центрі джазу р. Баку він був одним з найбільш талановитих і популярних виконавців. Його запрошували на роботу вокаліста багато престижні ресторани і клуби.

Фарід Аскеров - зірка шоу Голос-2

У 2011 році вже відомий на своїй батьківщині співак та джазмен переїхав до Москви. У столиці його співоча кар’єра продовжила розвиватися на сцені ресторанів Shore House і Zafferano.

Публіка із захватом приймала бакинського співака. Його порівнювали з актором Голлівуду Хав’єром Бардемом, на якого Фарід схожий зовні, а сценічна манера виконання багато в чому була схожа з виступами Григорія Лепса.

По-різному можна оцінювати дані порівняння, але для самого співака вони не є ні позитивними, ні образливими. Для нього музика — це весь світ, він живе на сцені справжньої творчої життям, і це відчувається. Музичні критики не порівнюють його ні з ким. Вони кажуть, що Аскеров справжній талант, художник музики і пісні, полотна якого змушують плакати і сміятися.

Голос 2 — Фарід Аскеров — «Любовь, похожая на сон» Свій альбом Zafferano співак випустив у 2012-м. Його підтримали у цій роботі взяли участь у створенні альбому Костянтин Ноников, Емін Керими, Павло Кличко. Останнє студійне видання Фаріда Аскерова — диск «Ангел».

До речі, композитор Емін Керими зіграв велику роль у творчості Фаріда. Він є не тільки композитором співака, але і автором прекрасних аранжувань творів, з якими незмінно успішно виступає артист.

У серпні 2013 року у рідному Азербайджані, в р. Баку на сцені престижного ресторану Heyva відбувся перший сольний концерт артиста, який також називався Angel.

Вихід на велику сцену Фаріда Аскерова, проект «Голос»

У вересні того ж 2013-го в Москві на Першому каналі розпочався другий сезон «Голосу» — вокального телевізійного проекту. Джазовий виконавець з Азербайджану також пройшов у проект і став одним з учасників шоу.

«Голос» дещо незвичний музичний конкурс, оскільки зірки, які сидять у журі приймали рішення про наявність вокального таланту у виконавця не бачачи його зовнішності. У результаті таких «сліпих» підсумків прослуховування згрупувалися чотири команди, кожна з яких мала свого наставника.

Голос 2 — Олена Максимова і Фарід Аскеров — «In your eyes» В зоряному журі брали участь Пелагея, Діма Білан, Леонід Агутін, Олександр Градський. У виконанні Фаріда Аскерова прозвучала пісня «isn’t she lovely». Це хіт унікального Стіві Уандера — американського сліпого соул-співака, який 25 разів удостоювався премії Греммі.

Виконання пісні під акомпанемент піаніста Саміра Султанова сподобалося публіці та журі. Байдужим залишився лише Олександр Градський. З трьох суддів Аскеров вибрав своїм творчим вчителем Леоніда Агутіна, якого вважає близьким собі по духу і по музиці.

Високо оцінив спів Аскерова Діма Білан. Він перший перейнявся музикою і відчув силу таланту співака з Азербайджану. Сам Фарід завжди відзначає участь піаніста Саміра Султанова, оскільки вважає, що без його майстерності він не зміг би показати виступ на такому високому рівні.

Підтримати Фаріда на вокальному конкурсі, де виявляють себе кращі голоси Росії, приїхали представники азербайджанського шоу-бізнесу. За нього вболівали популярний телевізійний продюсер Мурад Дадашов, відомий і талановитий композитор Емін Кэрими, а також Ачи Пурцеладзе, який був учасником «Голоси» в першому сезоні.

Участь у телевізійному шоу «Голос» дало можливість неординарного виконавцю заявити про себе багатотисячної глядацької аудиторії, показати свою самобутню та оригінальну манеру виконання не тільки земляків, але і вийти на міжнародну сцену.

Фарід Аскеров йшов на конкурс вокальних талантів з метою показати себе світу та знайти ще більше своїх шанувальників. І йому це вдалося. Цікаво, що у співака ніколи не було особистого вчителя вокалу. Все, що він вміє, артист навчився сам. І, треба сказати, навчився відмінно.

Особисте життя Фаріда Аскерова

На телевізійному шоу «Голос» другого сезону за Фаріда Аскерова палко вболівала красива молода жінка. Елегантна брюнетка — дружина співака, Айгюн Аскерова. Фарід живе в щасливому шлюбі, у взаємній любові.

Фарід Аскеров з дружиною Айгун

Айгюн повністю підтримує свого чоловіка у творчості, оскільки сама є людиною мистецтва. Вона займається естрадним вокалом і знайшла славу талановитої джазової співачки.

В щасливій родині троє дітей, які для Фаріда є найбільшим скарбом. Старший син, Максуд, навчається в музичній школі на відділенні фортепіанної музики. Через деякий час його чекає робота піаніста і не виключено, що батько буде виконувати свої пісні під віртуозний акомпанемент сина.

Фарід Аскеров щасливий і в житті, і в творчості. А проект «Голос» відкрив перед ним нові горизонти, нові перемоги і нові пісні, яких чекають шанувальники його творчості.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: