Ім’я: Фархад Махмудов

Дата народження: 9 травня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Ташкент, Узбекистан

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 80 кг

Зріст: 187 см

Біографія Фархада Махмудова

Дитинство і родина Фархада Махмудова

Майбутній актор народився в Ташкенті. Там же він пішов у школу і почав зніматися в кіно. На «Узбекфільм» його привів випадок. Будучи шестикласником, Фархад прогулював уроки і зустрів у коридорі школи представника кіностудії, який і запросив його прийти на наступний день на знімальний майданчик.

Спочатку хлопчик зіграв епізодичну роль, однак його друга в житті роль була головною. Це була короткометражна картина «Вовки», що розповідає про наркомафії і наркотики.

Фархад згадує, що в дитинстві він ще не розумів суті кінозйомки і якоїсь особливої відповідальності не відчував. Просто було цікаво їздити, цікаво, що з ним спілкувалися, як з дорослою людиною. Йому по-дитячому подобалося, що він заробляв. На свій перший гонорар юний актор придбав радіолу.

Коли фільм «Вовки» вийшов на екрани, Фархада стали впізнавати на вулиці. Адже тільки в Узбекистані картину подивилися більше мільйона чоловік. Це був 1987-ий рік.

Актор Фархад Махмудов не тільки знімається в кіно, але і працює в театрі

Махмудов навчався в шумному, веселе і дуже дружному класі. Коли він був восьмикласником, за «неприборкане» поведінка їх клас розформували, розподіливши між двома іншими класами. Але це не особливо допомогло. На перерві хлопці знову зустрічалися. Навіть зараз, коли Фархад буває в рідному місті, вони обов’язково зустрічаються.

У дитячі роки хлопчик дивився здебільшого радянські фільми, так як європейське й американське кіно було недоступне. У п’ятнадцятирічному віці він познайомився зі студентами Вдіку. Вони й показали йому кілька західних фільмів, запрошуючи на покази. Особливо вразили підлітка фільми «Луна» і «Шкура».

В «Місяці» знімався Бернардо Бертолуччо, а в «Шкурі» — Клаудія Кардинале і Марчелло Мастроянні. Ось тоді-то Він і зрозумів, що про кіно він не знає абсолютно нічого. Швидше за все, саме з-за цього він і зацікавився ним. У нього з’явилася мрія стати актором.

У Ташкенті він прожив до сімнадцяти років. Після школи майбутній актор відправився до Москви, де поступив у ВДІК. Як говорить Фархад, зіркова хвороба його не минула. До Москви він їхав, вважаючи себе знаменитістю. Однак дуже швидко зрозумів, що у Вдіку таких половина. Там було багато хлопців вже знімалися, а так само навчалися діти знаменитих акторів. Пиху пішла, і зоряна хвороба більше не поверталася. У Москві майбутнього актора вразило тяжке небо і величезна кількість народу. Він із задоволенням занурився в нову, цікаву життя. Махмудов потрапив у клас Михайла Глузський. Про нього він висловлюється, як про чудового викладача, який був дуже суворим, але при цьому завжди справедливим.

Він пояснював своїм студентам, що артист повинен постійно доводити, що він артист, щодня доводити свій талант. Студентські роки виявилися насиченими і цікавими. Фархада оточували цікаві люди, і навіть нудьгувати про будинок йому не доводилося.

Початок кар’єри актора Фархада Махмудова: театр і фільмографія

Відразу після Вдіку початківець актор пропрацював рік у драматичному театрі, який у той час очолював Євген Симонов. Він бачив у Фархаде перспективного актора і покладав на нього великі надії. Однак після смерті Симонова, Махмудову довелося піти з театру.

У 1994-му він почав служити в театрі Романа Віктюка, який тоді вважався самим скандальним театром столиці. Першу роль, яку Фархад там зіграв, була жіночою – це Мадам Сен-Анж. На початку дев’яностих вистави, де чоловіки грали жіночі ролі, викликали справжній шок. Першою і відразу серйозною роллю в кіно стала роль в «Бригаді». Він зіграв наркоділка, друга і товариша по службі головного героя. Після виходу картини, Фархад став знаменитим. Картина змінила його життя. «Бригада» отримала премію ТЕФІ. У цьому фільмі також знімалися Сергій Безруков, Дмитро Дюжев, Володимир Вдовиченков.

Після виходу серіалу на екрани, актор почав отримувати масу пропозицій про зйомки. Сьогодні він знявся у більш, ніж тридцяти фільмах і серіалах – це «Застава», «Бідна Настя», «Дивовижна правда», «Попіл», «Азіат», «Щуролов», «Братство десанту» та ін.

Фархад Махмудов в даний час

Грати в театрі і в кіно – не одне і те ж. Після зіграних вистав у театрі завжди доводиться перебудовуватися, щоб приступити до зйомок у кіно. Всі вистави Віктюка поставлені в стилі постмодернізму, всі вони ретельно продумані. Робота з Віктюком дозволяє точно зрозуміти сенс п’єси.

Фархад Махмудов віддає багато сил театру

Його постановки створені не для епатажу публіки, мета їх створення — змусити глядачів задуматися. Якщо не зрозуміти сенс свого героя, зіграти його буде просто неможливо. У театрі актор зіграв багато містичних персонажів. Після вистави, як сказав Фархад, він намагався завжди залишати персонажі на сцені, так як вважає, що не слід поза театру тягати свої ролі за собою і бути актором поза сценою.

Особисте життя Фархада Махмудова

Раз у році Махмудов приїжджає в Ташкент. Там досі живуть його батьки. Він говорить про те, що місто сильно змінився, стала занадто очевидною різниця між бідними і багатими. Створюється враження, що середній клас поки не утворився.

У столиці у актора є улюблені місця – це стара Москва. Якщо є можливість, він гуляє по Тверській вулиці і по бульварах. Йому подобається просто сидіти на лавці, видивляючись на перехожих.

Фархад одружений, а 10 березня 2004 року у нього народився син Іскандер.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: