Ім’я: Евеліна Бледанс

Дата народження: 5 квітня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Ялта, СРСР

Діяльність: актриса, співачка, телеведуча

Вага: 54 кг

Зріст: 174 см

Біографія Евеліна Бледанс

Евеліна Вісвальдовна Бледанс народилася 5 квітня 1969 року в Ялті. За паспортом російська актриса, однак, насправді вона має російські, польські, українські, латиські та французькі корені. Її бабуся по материнській лінії була латишка німецького походження, а тато чистокровний латиш. Ім’я та прізвище Евеліни Бледанс зовсім не псевдонім, а справжні дані. І прізвище актриси зустрічалася ще 600 років тому. В різних джерелах, Бледаніс, Бледанш і Бледа, прізвище записана в «Хроніках німецького ордена мечоносців».

Актриса Евеліна Бледанс

Евеліна отримала своє ім’я майже анекдотичним способом. Батьки планували назвати доньку Настею, однак, в останній момент у свідоцтві про народження було записано Евеліна. Ялтинська акушерка Ганна, яка приймала пологи у мами актриси, підняла на руки новонароджену і запитала: «Та ти шо?!… Ну, і яка ж це Настя?!..», потім уважно подивилася на дівчинку і заявила: «Ні, це не Настя!.. Вісь побачьте… То ж Евеліна!..». Після такого восклика мама Евеліни ніяк інакше назвати своє чадо і не змогла.

Евеліна Бледанс в молодості

Дитинство Бледанс провела в Ялті. Там же, в місцевому будинку Піонерів, відвідувала різноманітні гуртки, наприклад, навчалася грі на барабанах і співала в хорі. Евеліна була дівчинкою-патріоткою і постійно читала вірші «День піонерії» і «Здрастуй, школа золота». За читання з виразом її дуже цінували на шефських концертах.

Освіта

Всі шкільні роки Евеліна Бледанс мріяла про кар’єру актриси, тому після отримання атестата зрілості поїхала поступати в Ленінградський інститут театру, музики і кінематографії.

Яскрава жінка Евеліна Бледанс

На вступних випробуваннях вона, як тільки з’явилася перед екзаменаційною комісією, заявила: «Евеліна Вісвальдовна Бледанс, 17 років». Очолює екзаменаційну комісію Ігор Владимиров тут же вигукнув: «Все!.. Вже беремо! За одне прізвище…». Чоловік, звичайно, пожартував, однак Евеліну все ж прийняли до ВУЗУ. Під час навчання всі викладачі постійно відзначали фактурність і темперамент актриси-початківця. Інститут Евеліна закінчила в 1991 році і тут же, як краща випускниця, вирушила стажуватися на класичний американський мюзикл в Театральному центрі Юджина о’ніла.

Початок кар’єри

Після цього, постало питання про розподіл актриси. Наша героїня мріяла потрапити до Марку Захарову в «Ленком». Проте її бажання не здійснилося. Дівчина разом з однокурсниками вирушила до Одеси. Там з нуля був організований театр-кабаре «Солодке життя». Він моментально став найпопулярнішим у місті, а сама Евеліна Бледанс була його примадонною.

«Маски-шоу»

Багато однокурсників Евеліни Бледанс були знайомі з акторами «Маски-шоу». Для однієї з серій «Маски на весіллі» Георгію Делієву були потрібні люди для масовки. Евеліну запросили взяти участь у хорі дівчат.

Делієв відразу ж виділив з натовпу енергійну Евеліну. У наступній серії під назвою «Маски в опері» для дівчини був написаний цілий епізод. Втім, в сценарії роль була позначена дуже скупо: дівчина грає на флейті. Інше було дано Евеліні так сказати «на відкуп».

Евеліна Бльоданс і її дитина з синдромом Дауна Після кількох епізодичних ролей у «Маски-шоу» Бледанс стала популярною. Росія отримала новий секс-символ, а сама Евеліна стала грати в штаті одного з найпопулярніших колективів країни. Шоу показували у прайм-тайми на центральних каналах, а відеокасети стали хітами продажів. Навіть пірати оцінили популярність актриси – підроблені касети штампувалися десятками тисяч. Зараз Евеліна згадує свою роботу в «Маски-шоу» з посмішкою: «А ми просто приколювалися від душі, а в результаті вийшов варіант, який і увійшов у фільм»

Найвідомішою в «Масках-шоу» стала серія про медсестру. Евеліна Бледанс втілила на знімальному майданчику недолугу медпрацівницю, за якої по п’ятах ходить татусь. Незважаючи на те, що роль спочатку була з еротичним підтекстом, вийшла вона досить смішний і вишуканою. Сексапільний образ медсестри став візитною карткою актриси і позбавив спокою більшу частину чоловічого населення Росії.

Втім, кар’єра в «Масках-шоу» виявилася не дуже довгою. В кінці 90-х років минулого століття Евеліна Бледанс покинула гумористичний колектив. Після цього, дівчина пробувала себе на численних конкурсах краси, постійно відвідувала кастинги, поки не потрапила в мюзикл «Метро». В 2001 році актриса стала учасницею антрепризного вистави «Даная». Там Евеліна репетирувала всі жіночі ролі нарівні з Крістіною Орбакайте і Ганною Терехової.

За здорове харчування!

Після відходу з шоу Евеліна Бледанс продовжує підтримувати стосунки з хлопцями з «Маски-шоу». За запрошенням вона знялася в серії «Маски в казино» і зіграла відразу кілька ролей.

Кінокар’єра

Свої перші ролі Евеліна Бледанск зіграла ще в інституті. Правда, це були лише епізоди. Дівчина з’явилася з таких фільмах, як «НП районного масштабу» і «Місто». Після відходу з «Масок» Евеліна продовжила роботу у кінозйомках. На початку 2000-х років вона взяла участь в американських стрічках «Варвар» і «Червона площа», а також в серіалах «Автосервіс», «Дружна сімейка» та інших. Однією з найбільших і найцікавіших стала робота в серіалі «Проклятий рай». Евеліна зіграла роль господині борделя Катерини Іванівни. Актриса втілила перед камерами образ жорсткої, хитрою і ділової жінки. Серіал став дуже популярним, а в 2008 році вийшло продовження історії.

Евеліна Бльоданс і Олександр Сьомін. Наодинці з усіма Зараз Евеліна Бледанс затребувана в кіно. За останні кілька років вона знялася у ряді комедій: «Гітлер капут!» (роль фрау Оддо), стрічці «Платон» (роль Елли), а так само в серіалі «Гламур» (роль власниці модельного агентства) і «степ бай Степ» (роль Вікторії Коваленко). Всього ж Евеліна зіграла більш ніж в 40 фільмах і серіалах. Одні з останній робіт – це зйомки в «Барвисі-2» та «Щасливі разом». У 2000 році, до речі, Евеліна Бледанс стала лауреатом Призу за кращу жіночу роль у рекламі Starway в Каннах.

Телекар’єра

На екранах телевізорів Евеліну Бледанс можна побачити не тільки в якості актриси, але і в ролі телеведучої. У 2004-2005 роках дівчина вела ток-шоу про шоу-бізнесі та світській тусовці під скромною назвою «На Бульварі з Евеліною Бледанс». Шоу виходило два рази на день, п’ять разів на тиждень на каналі DTV-Viasat. З 2005 по 2006 рік актриса стала ведучою телевізійного шоу з не менш скромною назвою «Сексуальна революція з Евеліною Бледанс». Весела програма, в основу якої лягли інтерв’ю з зірками виходило на ТДК – (НТВ+). З початку 2007 року Евеліна веде програму «Очевидець» на телеканалі РЕН-ТВ. А з 2009 року актриса веде музично-гумористичне шоу на СТС «Все по-нашому!». У тому ж році Евеліна випустила свій сольний альбом «Головне — любити!».

Особисте життя

Чоловік Евеліни Бледанс, всупереч всенародного думку, зовсім не Борис Барський і не Георгій Делієв, і ніякого відношення до «Максам-шоу» не має. Актриса воліє не говорити про особисте життя. «Особисте життя тому і називається особистою, що не є суспільним надбанням», — парирує Евеліна.

Милий весільний момент

Відомо, що зараз актриса щаслива в другому шлюбі з бізнесменом Дмитром. Пара виховує 15-річного сина Миколи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: