Ім’я: Етері Бериашвили

Дата народження: 19 квітня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Сігнахі, Грузія

Діяльність: співачка, актриса

Вага: 78 кг

Зріст: 168 см

Біографія Етері Бериашвили

Дитинство Етері Бериашвили

Етері народилася в Грузії. Дівчинка співала завжди, скільки себе пам’ятає. Це і не дивно. В її країні і рідній сім’ї всі дуже музичні.

Природно, що в житті вона мріяла займатися співом. Этерико хотіла навчитися грати на музичних інструментах. Вона займалася і фортепіано і скрипкою, грала на бас-гітарі, і навіть на ударній установці, проте зупинилася на скрипці і саме по класу скрипки закінчила музичну школу. Улюбленою ж її інструментом незмінно виступав голос.

Батьки наполягали на тому, щоб донька вибрала серйозну професію, а саме — стала лікарем. Вона піддалася на вмовляння і протягом шести років вивчала медицину, ставши дипломованим лікарем. Її спеціальність – терапевт-физиопульманолог.

Етері Бериашвили стала співачкою всупереч волі батьків

Не дивлячись на таку серйозну професію, дівчина продовжувала мріяти про виступи на сцені. Будучи студенткою, вона грала на скрипці разом з неаполітанським ансамблем імені Мисаилова. Коли ж на руках Бериашвили з’явився диплом про вищу освіту, вона вирішила зайнятися втіленням своєї мрії в життя – почати співати на сцені. Це був 1996-ий рік.

Початок кар’єри Етері Бериашвили

Етері вирушила до Москви і вступила в училище естрадно-джазового мистецтва, ставши студенткою вокального відділення. Саме це і було тим моментом, з якого в Етері почалася нова музична життя. Будучи талановитою співачкою, вона швидко звернула на себе увагу в училищі. Професійним проривом Бериашвили можна вважати отримання нею диплома телеконкурсу з красивою назвою «Сходи в Небо».

Більше чотирьох років співачка працювала в складі колективу «COOL & JAZZY». Там їй довелося вивчати ази джазу і поставленого вокального мистецтва. Співала вона в цьому колективі до тих пір, поки між артистами не почалися конфлікти. Етері вирішила піти. У той період пішли чотири людини. Всі виявилися солістами-вокалістами. Ось вони-то і утворили нову групу «a’cappella ExpreSSS».

Робота Етері Бериашвили з «a’cappella ExpreSSS»

Етері взялася за організацію концертів, хоча досвіду в цьому не було ніякого. Вона просто обдзвонювала знайомих, розсилала листи. З часом вони почали виступати, брали участь у різних фестивалях. Першим став фестиваль «Джазова Провінція». Після того, як група пропрацювала якийсь час, їм почали надходити запрошення. Створення групи «a’cappella ExpreSSS» виявилося вигідним комерційним проектом.

Голос 2 — Етері Бериашвили — «Картковий будиночок» Джазовий фестиваль в Монтре став тим місцем, де співачці пощастило попрацювати разом з Леонідом Агутіним. Було співпрацю і з Лаймою Вайкуле, яке почалося ще в 2006-му. Вайкуле, як вважає Етері, багато чому навчила їх групу, так як працювала, спираючись на «західні» вимоги до подій на сцені. З цією співачкою група зробила кілька пісень як в акапельной версії, так і в супроводі музичного колективу.

У 2008-му Бериашвили з Іриною Томаевой виступила дуетом на відкритті фестивалю «Створення світу», який щорічно проходить в Казані. Так само було в кар’єрі співачки і співробітництво з Тамарою Гвердцителі

У 2011-му році Етері пішла з групи в декрет. На її місце прийшла інша дівчина і цілком вписався в колектив. Бериашвили була на їхньому концерті і залишилася дуже задоволена.

Етері Бериашвили в мюзиклі «Mamma Mia»

Співачці пощастило спробувати себе в якості актриси мюзиклу. На кастинг вона потрапила випадково, її туди запросив знайомий, який теж проходив прослуховування в «Mamma Mia». Найскладнішою для неї виявилася хореографія. Їй довелося навчитися танцювати і співати одночасно.

Андрій Макаревич, О. К. і Т. Е. Бериашвили — «Arena Moscow», 11.12.12 З кожним виступом у Бериашвили виходило все краще. Співачка каже, що на її думку голос за цей час став сильнішим. Під час репетицій довелося вчитися грати, адже це був перший досвід Етері на сцені в якості актриси. Але все вийшло. Її роль у мюзиклі – Рози. Пізніше Етері пробувалася і на роль у «Чикаго», проте вона не підійшла. Роль Мами Мортон була віддана Ларисі Доліній.

Етері Бериашвилив в проектах «Jazz Parking» і «Голос»

Вже п’ять років минуло з початку проекту «Jazz Parking». У числі перших учасників була і Етері. Вона рада, що пов’язана з цим проектом. На її думку, відбір на концерти проекту настільки жорсткий, що туди можуть потрапити тільки кращі виконавці. Багато з тих, кого глядачі бачили в «Jazz Parking», потім ставали учасниками «Голосу», і навпаки. Етері зібрала групу «Eteri Jazz», з якою останнім часом вона і виступає. Хлопці спрацювалися, спільно вони створюють прекрасні номери.

Коли Бериашвили прийняла рішення спробувати свої сили в «Голосі 2», вона вважала, що таким чином більше людей дізнається про неї, як про співачку, а також, шоу допоможе їй ще більше розкритися в творчому плані. На сліпому прослуховуванні її голос оціни наставники, всі, як один, до неї повернулися. Співачка обрала своїм наставником Леоніда Агутіна. На шоу вона впізнала його як талановитого продюсера з неймовірним чуттям, який кожному конкурсанту своєї команди допомагав з пісні створити шедевр.

Етері Бериашвили стала зіркою після участі в шоу Голос

На конкурсі «Поєдинків» вона змагалася з Аліною Наниевой і виграла. На конкурсі «Нокаутів» Етері виконувала композицію «Картковий будиночок». Після конкурсу вона залишилася на проекті, а покинула його тільки після виступу в чвертьфіналі з піснею «Дорогі мої москвичі». Бериашвили вважає, що це шоу допомагає стати відомими багатьом талановитим людям.

Особисте життя Етері Бериашвили

Етері – щаслива мама маленької доньки і дружина. Свою доньку вона вважає дивом і найважливішим «проектом» у житті. Поєднувати участь у конкурсах, фестивалях, проектах, виступати і так далі – зовсім не просто, однак співачка все встигає і справляється відмінно. Чималу підтримку і допомогу вона отримує в сім’ї.

Менеджером Бериашвили є Табрир Шахиди. Раніше Етері сама займалася організацією своїх виступів, тепер же, разом з Табриром вони роблять спільну справу.

Час від часу співачка працює з Андрієм Макаревичем. Він високо цінує творчість Бериашвили і тепло ставиться до співачки.

Найяскравішим для співачки враженням за останній час став виступ по містах Уралу, яке проходило в рамках туру з Миколою і Леонідом Виницкевичами. Їх авторська музика виконувалася Етері.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: