Ім’я: Ерік Робертс

Дата народження: 18 квітня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Білоксі, штат Міссісіпі, США

Діяльність: актор

Вага: 71 кг

Зріст: 178 см

Біографія Еріка Робертса

Ерік Робертс – актор, що зробив запаморочливу кар’єру. Пік його популярності припав на дев’яності роки. У його фільмографії більше двохсот сімдесяти кінокартин, серед них є і ті, що знімалися в Росії, Казахстані та Україні.

Дитинство і юність Еріка Робертса

Ерік Робертс народився в містечку Білоксі в акторській родині, його дитинство пройшло в Атланті. Крім нього в сім’ї росли ще дві сестри. Батько Еріка – режисер Уолтер Робертс. Будучи керівником театру, він рано почав залучати до гри на сцені маленького сина. Ерік заїкався, однак заучив напам’ять текст, без запинки міг сказати. Через таку особливість, яка вчасно була помічена батьком, Уолтер Робертс став ставити спеціально для сина вистави, де той міг би грати.

Ерік Робертс з сестрою Джулією Робертс з молодості

Вперше на екрані хлопчик з’явився в теледрамі «Маленькі першопрохідники», що спеціально для нього була поставлена батьком. Ерік зіграв хлопчика-каліку. З часом він почав цікавитися кіно. Велике враження на одинадцятирічного підлітка справив фільм «До побачення, Містер Чіпс». У ньому головний герой молодого і повного сил чоловіки перетворювався в старого. Можна сказати, що в одинадцятирічному віці Робертс твердо вирішив для себе, що в майбутньому стане актором.

Ерік не один рік виходив на сцену аматорського театру, подорожуючи разом з батьком по різних містах. Батько вважав здібності сина непересічними, тому відправив його вчитися в Лондон. Так Ерік став студентом самої престижної академії драматичного мистецтва. Закінчивши навчання в Англії, майбутній актор повернувся в Америку, де продовжив навчання в Нью-Йорку, в Американській академії. Паралельно з навчанням він став виступати на Бродвеї. Перша постановкою з його участю називалася «Спали». Далі послідували одна за одною ролі у більш ніж сотні вистав.

Перші фільми і ролі Ерік Робертс

В якості дипломованого актора Ерік Робертс з’явився в кіно в 1976-му році. Він отримав роль в кінопроекті «інший Світ», який зовсім недовго транслювався по телебаченню. Цього часу вистачило для того, щоб продюсери і режисери звернули увагу на талановитого молодого актора. Еріку непросто було зніматися в кіно, що пов’язано з тривалою грою в театрі. Там він звик пропускати кожну роль через себе, те ж саме Робертс робив і, граючи в кіно.

Ерік Робертс — 5 Фактів про знаменитості || Eric Roberts В кінокартині «Король циган» відбувся його повноцінний кінодебют. Актор з’явився в ній в ролі хлопця з диким характером. Цей складний персонаж був зіграний Робертсом блискуче.

Робота Еріка Робертса після страшної аварії

Після автокатастрофи і тривалого відновлення, актор з’явився в кіно вже в 1983-му році, знявшись у фільмі «Зірка-80». Ерік так правдоподібно зіграв психопата, що амплуа маніяка надовго закріпилася за ним.

Часто йому пропонували грати неврівноважених людей з вибуховим характером, складні з психологічної точки зору ролі негідників і лиходіїв. Актора не дуже засмучувало те, що до нього «приклеїлося» амплуа психопата, звіра і лиходія. Він вважав, що подібні ролі завжди чіткіше виокреслені, і що набагато цікавіше грати негативні ролі, ніж ролі «хороших» хлопців.

Best of the Best of Eric Roberts Crying Дев’яності роки зробили актора неймовірно популярним. Кожен рік глядачі бачили його відразу в декількох нових кінокартинах приблизно в одному і тому ж образі.

У 1997-му році актор змінив амплуа, з’явившись в новому образі в телевізійному серіалі «C-16: ФБР». Там він вже не негідник і психопат, а «хороший хлопець Джон Олански.

Ерік Робертс в даний час

Сьогодні Робертс може дозволити собі зніматися тільки в тих фільмах і проектах, які йому цікаві, робота в яких приносить йому задоволення. Кілька разів він знімався в Росії. Це ролі в таких кінороботи, як «Зараження», «Росіяни в місті ангелів» і «Прикордонний блюз». Він також знімався у казахського і українського режисера.

Робертс останнім часом став серіальним актором, хоча акторську репутацію це ніяк не зіпсувало. У своїх ролях актор як завжди викладається на повну силу. Він продовжує активно зніматися. Тільки в 2013-му році вийшло не менше двадцяти картин з його участю.

Особисте життя актора Еріка Робертса

Актор був одружений кілька разів. Його першою дружиною стала Сенді Денис. Після розставання з нею у актора почався бурхливий роман з Келлі Каннінгем. У них є спільна дочка Емма.

Ерік Робертс - фото до аварії

На момент її народження батьки вже ненавиділи один одного. Відносини з Каннінгем Ерік вважає великою помилкою. У 1992-му році актор знову одружився. Його обраницею стала Еліза. Разом вони з’явилися у фільмі з назвою «Любов – це зброя». У 1996-му році дружина актора стала його особистим менеджером.

Джулія Робертс – молодша сестра актора Еріка Ентоні Робертса. Багато в чому завдяки його допомозі і його протекції Джулія змогла почати кар’єру актриси. Відносини між ними з часом зіпсувалися. Джулії не подобалося, що Ерік постійно критикує її роботи. Численні спроби помирити брата і сестру нічим не увінчалися. Вони як і раніше не спілкуються. Можливо, причина в тому, що сестра перевершила брата по популярності.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: