Ім’я: Емілі Дешанель

Дата народження: 11 жовтня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Лос-Анджелес, США

Діяльність: актриса

Вага: 58 кг

Зріст: 176 см

Біографія Емілі Дешанель

Емілі Дешанель – це ще одна яскрава зірка американського кінематографа. В даний час ця зоряна красуня відома, перш за все, завдяки своїй ролі в серіалі «Кістки». Однак не варто думати, що екранна кар’єра нашої сьогоднішньої героїні обмежується лише однією яскравою роллю. Адже Емілі – це дівчина, яка завжди вміла дивувати.

Ранні роки, дитинство і родина Емілі Дешанель

Емілі Ерін Дешанель народилася 11 жовтня 1976 року в столиці світової кіноіндустрії – Лос-Анджелесі. Як і вважає усім добропорядним жителям Міста Ангелів, батьки актриси старанно трудилися на ниві американського кіно. Батько Емілі – Калеб Дешанель — був відомим оператором і режисером, в кар’єрі якого була навіть номінація на премію «Оскар». Не менш відомою особистістю була також мама нашої сьогоднішньої героїні – актриса Мері Джо Уиер (Дешанель). За свою кар’єру вона виконала безліч яскравих ролей.

Дивлячись на своїх батьків, про акторській долі стали замислюватися дві дочки Калеба і Мері – Емілі і Зоуі. Згодом обидві дівчини стали всесвітньо відомими актрисам.

Емілі Дешанель і Зої Дешанель

Завершуючи розмову про сім’ю нашої сьогоднішньої героїні, зазначимо, що в дитинстві батьки Емілі Дешанель часто переїжджали з місця на місце. Через специфіку режисерської роботи батько часто перевозив свою сім’ю в різні куточки світу. У результаті вже до повноліття Емілі встигла пожити в Італії, Канаді, Югославії, Південній Африці, Англії та Франції. По батьківській лінії майбутня актриса мала французьке коріння, а тому на батьківщині Вольтера затрималася особливо надовго.

У Парижі Емілі часто відвідувала різні театри і антрепризні вистави. Крім того, батько часто брав її з собою на знімальний майданчик, а тому вже в ранньому віці Емілі буквально марила професією актриси. Батьки всіляко підтримували дочка в цьому починанні, а тому вже незабаром визначили її на професійні курси підготовки акторів, які діяли при Бостонському університеті. Згодом тут же актриса отримала ступінь бакалавра в галузі образотворчого мистецтва і театру.

Кар’єра актриси Емілі Дешанель, фільмографія

Свою першу роль в кіно Емілі Дешанель виконала в 1994-му році, зігравши епізодичного персонажа у фільмі «Щасливий випадок». Слідом за першою роллю в списку акторських робіт нашої сьогоднішньої героїні з’явилися інші примітні пункти. Зокрема, дівчина зіграла в телевізійній драмі «Серцевий напад», де її екранної партнеркою стала молода Фелісіте Хаффман, а також з’явилася з невеликими ролями в серіалах «Провіденс», «Розслідування Джордан», а також в деяких інших фільмах.

Емілі Дешанель співає На перших порах кар’єра актриси складалася не дуже вдало. Вона грала лише невеликі ролі, а тому протягом довгого часу її ім’я було добре відоме хіба що її ж власного агенту.

Дещо змінити ситуацію вдалося лише через вісім років після виходу на екрани першого фільму за участю Емілі Дешанель. У 2002-му році наша сьогоднішня героїня зіграла помітну роль в трилері «Особняк «Червона троянда», поставленому за мотивами книги Стівена Кінга. Дана робота дозволила актрисі вперше звернути на себе увагу широкої громадськості.

Після цього отримувати пропозиції від американських режисерів Емілі Дешанель почала значно частіше. Так, зокрема, їй дісталася помітна роль в молодіжній драмі «Передишка», а також невеликі ролі в оскароносному блокбастері «Холодна гора» і відомому кінопроекті «Людина-павук-2». Завдяки ним, Емілі стала добре відома в кінематографічному світі Голлівуду. Ні-ні, про якийсь божевільною популярністю мови ще не йшло. Проте актриса стала набагато більш успішним у своїй професії, а тому могла безбідно існувати на цілком непогані гонорари від зйомок. Справжній перелом у кар’єрі нашої сьогоднішньої героїні стався лише в 2005-му році. У цей період Емілі Дешанель зіграла одну з головних ролей у містичному трилері «Бугімен», а також отримала головну роль в новому детективному проекті каналу FOX — «Кістки». Роль Темперанс Бреннан вмить зробила актрису новою зіркою. Серіал отримав величезну популярність, а тому на наступний день після релізу першого епізоду Емілі Дешанель в буквальному сенсі прокинулася знаменитою.

Роль у серіалі «Кістки» принесла актрисі номінацію на премію «Satelite» і «Teen choice award». Крім того, в 2009-му і 2010-му роках актриса була удостоєна премії Ewwy в категорії «Краща драматична актриса».

Згодом, не перериваючи зйомок у проекті «Кістки», наша сьогоднішня героїня виконала ролі ще декількох цікавих стрічках. У 2009-му році вона знялася в драмі «Мій ангел-хранитель», а два роки потому також перевтілилася в одну з головних героїнь комедії «Ідеальна сімейка». Дані проекти, безумовно, стали вагомим доповненням до акторської резюме нашої сьогоднішньої героїні. Однак серед глядачів Емілі Дешанель, як і раніше залишалася відома переважно за роллю доктора-антрополога Темперанс Бреннан.

Емілі Дешанель в даний час

В даний час в рамках телепроекту «Кістки» актриса працює не тільки як одна з учасниць постійного акторського складу, але також і як співпродюсер. В цьому наша сьогоднішня героїня також займалася документальний проект «Як я стала слоном», який був представлений в 2012-му році.

Емілі Дешанель з чоловіком Девідом Хорнсбі

Що стосується інших «факультативних» видів творчості, то в цьому плані варто відзначити той факт, що в останні кілька років актриса часто працює як артистки озвучування.

Багатогранність кар’єрних устремлінь формує унікальний творчий образ Емілі Дешанель. На момент написання даної статті актриса грала лише в нових епізодах серіалу «Кістки», проте нові цікаві роботи нашої сьогоднішньої героїні, напевно, вже не за горами. У цьому проекті також задіяні такі актори, як Девід Бореаназ, Мікаела Конлин. Ерік Миллеган, Тамара Тейлор, Томас Джозеф Таємниць, Джон Френсіс Дейлі, Джонатан Адамс та інші.

Особисте життя Емілі Дешанель

Восени 2010 року Емілі Дешанель одружилася з актором і письменником Девідом Хорнсбі. Церемонія одруження зібрала лише рідних і близьких. У вересні 2011-го року актриса народила своєму чоловікові сина Генрі.

У звичайному житті Емілі підтримує товариства захисту тварин і є переконаною веганкой.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: