Ім’я: Емілі Бетт Рікардс

Дата народження: 24 липня 1991 р. (25 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Ванкувер, Канада

Діяльність: актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 165 см

Біографія Емілі Бетт Рікардс

Емілі Бетт Рікардс – це молода канадська актриса, що стала відомою після своєї появи в популярному серіалі «Стріла». Про її життя і долю відомо дуже небагато. Та й у цілому, біографія цієї білявої красуні – один суцільний пробіл. Причина проста і банальна – слава і популярність прийшли до нашої сьогоднішньої героїні всього кілька місяців тому.

Проте в нашій біографічної статті ми все-таки зуміли зібрати деяку інформацію про актрису. Так хто ж така Емілі Рікардс? Дізнатися найцікавіше про неї ви зможете вже сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина

Емілі Бетт Рікардс з’явилася на світ 24 липня 1991 року в канадському місті Ванкувері. Її батьки були великими шанувальниками мистецтва, а тому вже з ранніх років приділяли велику увагу естетичному вихованню дочки. Спочатку Емілі почала займатися в дитячій акторській студії, а потім плавно перекочувала невеликий музичний театр, де стала вчитися і виступати. Паралельно з цим дівчинка займалася танцями, проте головною мрією всього її життя все-таки залишалася акторська професія.

Емілі Бетт Рікардс зараз на піку популярності

Навчальний курс в середній школі Емілі Рікардс закінчила раніше покладеного терміну. Вирішивши стати професійною актрисою, дівчина довгий час додатково займалася з запрошеними педагогами, а тому вже незабаром зуміла екстерном здати всі іспити для отримання диплома про базову освіту. Після цього наша сьогоднішня героїня подала документи в спеціалізовану акторську академію Vancouver Film School. У цьому місці дівчина знову почала працювати над своїм акторським талантом, а також виступати в різних студентських постановках, які ставилися там же.

Вельми примітно, що в певний момент Емілі Рікардс раптом засумнівалася в правильності обраного шляху і на деякий час з головою пішла в світ музики. Не залишаючи акторської школи, дівчина записалася в музичну студію «Alida Vocal», де згодом стала займатися розвитком своїх вокальних даних. Однак доля все-таки повернула Емілі на шлях істинний.

Актриса Емілі Бетт Рікардс деякий час захоплювалася музикою

У 2008-му році співочі успіхи юної зірки звели її на одній сцені з Чедом Крюггером – солістом канадського рок-гурту Nickelback. Артисти виконали разом пару композицій, а згодом стали спілкуватися як друзі. Після цього через кілька тижнів Чед запропонував Емілі попрацювати разом. Так, наша сьогоднішня героїня з’явилася в кліпі Nickelback, на пісню «Never Gonna Be Alone», в якому відзначилася в якості … актриси. Таким чином, коло замкнулося, і Емілі Рікардс знову повернулася на колишню дорогу.

Перші успіхи Емілі Бетт Рікардс в світі кінематографа

Після цього локального успіху починаюча акторка обзавелася власним агентом, який в свою чергу підшукав для неї перші невеликі ролі. Так, першою роботою актриси стала невелика роль в короткометражній стрічці «На відміну від мене», яка була представлена на одному з канадських кінофестивалів у 2011-му році. Слідом за першою роботою була ще одна короткометражка – «Яєчня з беконом», а вже за нею – перші серйозні ролі.

Актрисі Емілі Бетт Рікардс приписують роман з Колтоном Хэйнсом

Вперше серйозно проявити себе актрисі довелося в 2012-му році, коли вона отримала головну роль в маловідомій канадської мелодрамі «Випадкові прояви романтики». Дана робота не принесла їй великого успіху, однак стала чудовим підмогою в подальшій кар’єрі. Емілі Бетт Рікардс набула необхідний досвід зйомок, а тому могла дивитися в майбутнє з оптимізмом.

У результаті вже В тому ж році наша сьогоднішня героїня з’явилася в сімейному картині «Фліка-3», де їй дісталася невелика роль наїзниці на ім’я Мері Малоун. А потім знялася в декількох епізодах популярного американського серіалу «Стріла».

Емілі Бетт Рікардс в серіалі «Стріла»

В даному проекті дівчині дісталася роль сором’язливою і соціально незручної «айтишницы» Фелісіті Смоук. Вперше з’явитися в цьому образі нашої сьогоднішньої героїні довелося у другій половині 2012-го року, проте в той раз продюсери бачили в Емілі лише епізодичного персонажа.

Але у неї самої, здавалося, були свої міркування на цей рахунок. Прекрасно виконавши роль довіреної їй героїні, Емілі Бетт Рікардс настільки полюбилася глядачам, що вже зовсім скоро творці серіалу «Стріла» запропонували їй стати постійним персонажем історії. Дівчина погодилася і, починаючи з другого сезону проекту, стала з’являтися на телеекранах із завидною регулярністю.

Розширений трейлер до серіалу «Стріла» [Kapets’s Studios] Як згодом неодноразово визнавалися продюсери серіалу, про своє рішення щодо Емілі шкодувати їм ніколи не доводилося. В історії про Зелену Стрілу дівчина створила необхідну динаміку сюжету, а також внесла певний баланс у відносини між двома центральними персонажами історії (Стівеном Амеллом і Девідом Ремзі).

Емілі Бетт Рікардс в даний час

В даний час Емілі Бетт Рікардс продовжує працювати над новими епізодами серіалу «Стріла», а також знімається в деяких інших проектах. Зокрема, у 2013-му році канадська актриса виконала невелику роль у телевізійному детективі «Вбивця Ромео: Історія Кріса Порко».

Крім того, вже відомо, що в 2014-му році Емілі Бетт Рікардс зіграє головну роль у сімейному фільмі «Літо Дакоти», де з’явиться в кадрі разом з Марін Хінкель і Джулі Енн Емері.

Особисте життя Емілі Бетт Рікардс

Ось вже довгий час в ЗМІ обговорюються чутки про нібито має місце романі Емілі Рікардс з іншим актором серіалу «Стріла» Колтоном Хэйнсом. Пару часто бачили разом, тримаються за руки. Однак самі актори інформацію про своєму романі поки ніяк не коментують.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: