Ім’я: Ельвіра Набіулліна

Дата народження: 29 жовтня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Уфа р.

Діяльність: економіст, державний діяч

Вага: 66 кг

Зріст: 165 см

Біографія Ельвіри Набіулліної

Дитинство Ельвіри Набіулліної

Ельвіра народилася в Уфі у звичайній робітничій сім’ї. Її мама була аппаратчицей на приладобудівному виробництві, а батько – водієм. Дівчинка з дитинства була дуже старанною і відповідальною, закінчила школу з золотою медаллю. Притому що батьки були робітниками, сім’я вважалася інтелігентною. Вплинуло на це й те, що Ельвіра і її брат Ірек вчилися на відмінно, і те, що в будинку консервативних татар панувала певна атмосфера.

Ельвіра Набіулліна завжди підтримувала Володимира Путіна

Після школи вона поїхала в Москву і стала студенткою Університету, який закінчила з відзнакою. Отримавши диплом економіста, Ельвіра вирішила продовжити навчання і поступила в аспірантуру.

Кар’єра Ельвіри Набіулліної: від дрібного чиновника до ЦП

Першим місцем роботи Набіулліної стала дирекція постійного комітету НПС СРСР, де вона почала працювати на посаді головного спеціаліста у 1991 році. Кар’єра її впевнено йшла вгору, у результаті вона стала виконавчим директором Євроазіатської рейтингової служби вже у 1999-му. У цей проміжок часу Набіулліна працювала і в союзі підприємців і промисловців, і була заступником міністра економіки, і працювала у приватному бізнесі.

Ельвіра Набіулліна про економіку РФ З 1999-го по 2000-й роки Ельвіра Сахипзадовна була призначена на посаду віце-президента Фонду «Центр стратегічних розробок». У той період його президентом був Герман Греф. Місія центру була досить прозорою: він став «передвиборчим штабом» ВладимираПутина.

Набіулліна стала однією з тих, хто безпосередньо розробляв економічну програму президента, яка згодом отримала назву «стратегії Грефа». До 2003-го року вона була першим заступником Германа Грефа, а потім змінила його на цій посаді і до 2005-го була президентом Фонду ЦСР.

У вересні 2007-го Ельвіру Сахипзадовну призначили міністром економрозвитку і торгівлі, а в 2008-му – міністром економічного розвитку. Її яскравим професійним досягненням на цій посаді став антикризовий план, який прем’єр Володимир Путін підписав у 2009-му році.

Пріоритетами цієї програми стали інновації та інфраструктура. Програму інакше називали програмою «виживання». Набіулліна пропонувала внести в неї ще й житлове будівництво, проте прем’єр-міністр вирішив у 2010-му році призупинити фінансування державою будівництва нових об’єктів.

Ельвіра Набіулліна в даний час

Навесні 2012-го року президентом став Володимир Путін. Змінився і склад уряду, куди Набіулліна не увійшла. Департамент, який вона очолювала, очолив Андрій Білоусов. У травні 2012-го Набіулліна стала помічником президента Росії.

Вже через рік Володимир Путін запропонував Elvira Сахипзадовне очолити Центробанк. На цю посаду вона прийшла в складний час. І бізнес, і уряд чекали пом’якшення грошової політики. Перед новим керівництвом ЦБ ставилося завдання підтримати економічне зростання на певному рівні, при недопущенні прискорення інфляції.

Пародія: Ельвіра Набіулліна дзвонить на біржу після підвищення ставки ЦБ Висунення Набіулліної на посаду голови ЦБ стало справжньою сенсацією для багатьох. У країнах, де гендерна рівність – норма життя, рідко довіряють жінці управління ЦП. Журнал Global Finance на своїх шпальтах надрукував список п’ятдесяти найкращих голів ЦБ. В цьому списку було всього три жінки.

Цим призначенням Володимир Путін хотів показати, що в Набіулліної він бачить керівника, який зможе не тільки продовжити курс свого попередника, але і зробити так, щоб ЦБ почав працювати на стимулювання економіки.

Інтрига про призначення зберігалася до останнього. Прізвище Набіулліної не фігурувало в одному з списків, які з’являлися в пресі, де були прізвища тих, хто міг би зайняти посаду керівника ЦБ.

На чолі ЦБ президент поставив не професійного фінансиста, а розбирається в макроекономіці людини, того, хто розуміє потреби реального бізнесу.

Особисте життя Ельвіри Набіулліної

Про своє особисте життя Ельвіра Сахипзадовна воліє не говорити. Відомо, що навчаючись в аспірантурі, вона вийшла заміж за Ярослава Кузьмінова. У той час він був економістом і викладав в МГУ. Згодом він зайняв посаду ректора університету «Вища школа економіки». 1988-го у подружжя народився син Василь. У Кузьмінова є двоє дітей від першого шлюбу.

Ельвіра Набіулліна заміжня, у неї є син

Набіулліна зберегла близькі відносини зі своєю сім’єю, а саме – з батьками. У 2005-му вона перевезла їх до Москви.

У пресі багато обговорюють стиль одягу Набіулліної, жартома кажучи про те, що він явно відповідає стану російської економіки. Раніше вона з’являлася перед камерами в темно-сірих і чорних костюмах. З часом в її образі почали з’являтися яскраві шарфики, інакше зроблені укладання волосся, витончені оправи окулярів.

Набіулліну в оточенні Грефа називали «сірим кардиналом». Вона не тільки дотримується строгості в одязі, але і косметикою користується по мінімуму. Володіючи привабливою зовнішністю, Набіулліна не підкреслює допомогою косметики свої достоїнства. З іншого боку, є думка, висловлена політконсультантом Катериною Єгорової, що вид Ельвіри Сахипзадовны є прикладом для наслідування, адже багатьом російським жінкам-політикам дуже часто змінює почуття міри.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: