Ім’я: Елла Памфілова

Дата народження: 12 вересня 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Алмалик, Узбекистан

Діяльність: політичний і громадський діяч

Вага: 73 кг

Зріст: 168 см

Біографія Елли Памфілової

Елла Памфілова — засновник руху «За здорову Росію» і один з небагатьох політиків, який викликає щире довіру більшості. Памфілова називає себе багатою людиною, відзначаючи, що головне її багатство — це любов до людей.

Елла Помфилова - політичний і громадський діяч

Дитинство Елли Памфілової

Елла Памфілова народилася 12 вересня 1953 у простій родині робітників Олександра Савелійовича і Поліни Микитівни Лекомцевых. Батьки були зайняті роботою, тому вихованням маленької Елли займався її дідусь. Все її дитинство пройшло у Середній Азії, недалеко від міста Ташкент.

Елла Памфілова в молодості

Сім’ї Лекомцевых належав великий будинок з садом, у якому Елла проводила велику частину вільного часу. Батько навіть провів туди світло, так як дочка часто допізна зачитувалася книгами. Дівчинка росла не тільки дуже розумною дитиною, але і дуже активним. Як всі діти Елла любила лазити по деревах. Тому дідусь змайстрував для внучки дерев’яний будиночок на дереві, який став її улюбленим місцем.

Шкільна життя і студентські роки

У школі Елла була активісткою. Вона із задоволенням допомагала в навчанні тим, хто лінувався або трохи відставав, завдяки чому користувалася повагою однокласників і вчителів. У 1970 році Елла закінчила школу з золотою медаллю. За високі успіхи в навчанні їй довірили вручити квіти генеральному секретареві ЦК КПРС Микиті Хрущову в один із його приїздів в місто Ташкент.

Школа лихослів’я: Елла Памфілова Відразу після школи Памфілова вирішила поступати в Московський державний інститут імені Ломоносова, але через відсутність публікацій та несплати комсомольських внесків, у цей вуз вона не потрапила. Мати Елли Памфілової мріяла, щоб дочка стала лікарем, але навіть після першої невдалої спроби з надходженням, документи в медичний інститут Памфілова не здала. У 1970 році вона поступила в Московський енергетичний інститут, який успішно закінчила в 1976 році, отримавши кваліфікацію інженера електронної техніки.

Початок кар’єри Елли Памфілової

У 1977 році Елла почала працювати майстром на Центральному ремонтно-механічному заводі виробничого об’єднання «Мосенерго». Чоловік Памфілової був військовим, слідом за ним їй довелося на кілька років виїхати на Таманський півострів. У 1980 році молода сімя повернулася до Москви. Елла повернулася на завод, працювала майстром, а потім інженером-технологом, після чого зайняла свою першу вищу посаду голови профспілкового комітету.

Елла Памфілова на прес-конференції

Зліт в кар’єрі Елли Памфілової

У 1985 році Памфілова вступила в КПРС, а в 1989 році була обрана до верховної Ради від профспілок — комітет з питань екології та раціонального використання природних ресурсів. У 1990 році вона вийшла з КПРС, вступивши в демократичну опозицію. У цьому ж році зайняла посаду секретаря Верховної Ради з питань привілеїв і пільг, працювала в комісії по боротьбі з корупцією, але, як сказала Елла Памфілова в одному з інтерв’ю, значних результатів вона в цій сфері не домоглася.

Елла Памфілова в період Перебудови була безпартійною

У 1991 році Памфилову зайняла посаду міністра соціального захисту населення РФ, указом Президента Бориса Єльцина. Саме Елла Памфілова змогла ініціювати впровадження комп’ютеризації пенсійної системи. В кінці 1992 року вона хотіла піти у відставку в знак протесту проти звільнення прем’єр-міністра Єгора Гайдара. Президент так і не підписав відставку Памфілової, і вона продовжила кар’єру за прем’єр-міністра Віктора Черномирдіна. Основним своїм досягненням цього періоду Елла Памфілова вважає організацію громадського руху «За здорову Росію», лідером якої вона є з 1996 року.

У 2000 році Памфілова балотувалася в Президенти РФ і посіла 7 місце. Вона стала першою в історії жінкою Росії претендує на пост Президента. Лідерами цих виборів і стали гідними суперниками Памфілової в боротьбі за пост глави держави стали Володимир Путін ( (52,94 % голосів), Геннадій Зюганов (29,21 % голосів) і Григорій Явлінський((5,80 % голосів).

Елла Памфілова і Володимир Путін

У 2010 році Елла Памфілова з-за безлічі незгод у веденні політики добровільно залишила посаду голови Ради при Президенті РФ зі сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства і прав людини.

Познер. Елла Памфілова

Особисте життя Елли Памфілової

Елла Памфілова познайомилася зі своїм чоловіком ще в інституті. Разом з ним вона 3 роки брала участь у студентському оперотряде, який стежив за порядком на вулицях міста. На останньому курсі вузу, в 1976 році пара одружилася. Незабаром, у 1977 році у подружжя народилася донька Тетяна. Поки дитина був зовсім маленьким Памфілова всі сили віддавала сім’ї, залишивши на деякий час роботу та громадську діяльність. Зі слів Елли Памфілової, для неї неприпустимо залишити малюка на няню. Через 17 років шлюбний союз розпався.

Елла Памфілова любить готувати

Елла Памфілова зараз

У 2014 році Елла Памфілова повернулася в політику. Рішенням державної Думи і Президента РФ вона була призначена на посаду Уповноваженого з прав людини в РФ. В кінці 2015 року, за оцінкою експертів Фонду ИСЭПИ, Елла Памфілова була визнана одним з найбільш ефективних російських політиків.

В березні 2016 року вона стала новим членом Центральної виборчої комісії за президентською квотою і покинула свій пост федерального Уповноваженого з прав людини.

У 2016 Елла Памфілова стала членом виборчкому

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: