Ім’я: Ейч Пі Бакстер

Дата народження: 16 березня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Лер, Німеччина

Діяльність: музикант, співак, продюсер

Вага: 78 кг

Зріст: 188 см

Біографія Ейч Пі Бакстера

Дитинство Ейч Пі Бакстера

Бакстер народився в містечку Лер. Його ім’я не Ейч Пі, а Ханс Петер. Саме так його назвали батьки при народженні. Проте ще зі школи його частенько стали називати «Ейч Пі», скорочуючи ім’я до початкових букв. Першим, хто назвав його «новим» ім’ям, став вчитель хімії.

Він з самого дитинства був захоплений музикою. Його кумиром був Біллі Айдол, а так само Річі Блекмор. Щоб бути зовні схожим на Айдола, він, так само як і той, освітлив волосся. Підлітком, Ханс Петер грав у шкільних колективах, мріючи стати відомим музикантом.

Початок музичної кар’єри Ейч Пі Бакстера

Після школи юнак семестр навчався на промислового торговця, однак вирішив кинути навчання і почав працювати в одній з звукозаписних компаній. Вищу освіту він все-таки отримав, але набагато пізніше.

Ейч Пі Бакстер в молодості

Ейч Пі відправився в Ганновер, де зміг проникнути в музичні кола, де і познайомився з Ріком Джорданом. Разом з Ріком і своєю сестрою вони створили групу, назвавши її «Celebrate The Nun». Брітт Максима (сестра) писала тексти, вона виконала дві пісні сама. Ейч Пі був солістом цієї групи, а так само іноді грав на синтезаторі. У 1991-му році група розпалася.

Ейч Пі Бакстер і група «Scooter»

Scooter-how much is the fish Через приблизно півтора року Бакстер знову зустрівся з Джорданом. Вони вирішили створити іншу групу, в яку увійшов двоюрідний брат Ейч Пі і Йенс Тілі. Інтерес саме до гітарної музики вплинув на творчість групи. Він часто збагачував загальне звучання звуками гітари. Серед всіх учасників колективу тільки він ніколи не забував, що музика створюється не тільки за допомогою синтезатора, в ній повинно відчуватися подих життя. Він «професійно» кричав на сцені, і ця легендарна манера робила його культовою фігурою. Публіка від його вигуків приходила в захват.

Група «Scooter» багато гастролювала. Як сказав Ейч Пі, у Німеччині їх можна почути набагато рідше, ніж у тій же Росії. Саме виступи в Росії він вважає найбільш грандіозними і запам’ятовуються.

Скутер заспівав з пилососом. Ейч Пі Бакстер в рекламі Медіа Маркт

«Jumping All Over The World» — альбом гурту, який, на подив Бакстера, в хіт-парадах вийшов на перше місце, зумівши випередити Мадонну.

Бакстер сьогодні

У 2013-му році вийшов перший сольний альбом музиканта в стилі «електро-хаус». Він був випущений спеціально для клубного туру артиста. Виступи пройшли по різних містах Німеччини. Примітно, що на ці концерти приходили люди в масках у вигляді особи Бакстера. На самому початку літа 2013-го року Ейч Пі в рамках туру побував у Москві, де виступив з сольним міксом.

Влітку 2013-го року за участю Бакстера був записаний і вийшов новий сингл, однак він був створений без участі Джордана. Вокальну партію для цього синглу виконала співачка Jaye Marshall. Співпраця з нею було не першим. В альбомі, який вийшов одним з останніх у 2012-му році, нею ж було виконано кілька пісень.

Особисте життя Ейч Пі Бакстера

Бакстер шанобливо ставиться до своїх фанатів. Він каже, що їм вдається з’являтися у всіх тих місцях, де він буває: і на шоу, і на концертах, і на афтограф-сесії. Створюється враження, як висловився музикант, що ними проводиться справжня секретна операція. Це вражає Ейч Пі, він говорить, що не можна їх за це не поважати.

Ейч Пі Бакстер з другою дружиною

З родичами музикант і співак бачиться зовсім не часто. Основний час він проводить у студії з колегами по групі. Коли у рідних є час, вони приходять на виступи Бакстера. Для родичів всіх учасників колективу існує гостьовий список, завдяки чому ті завжди можуть безкоштовно відвідувати концерти.

Ейч Пі в одному з інтерв’ю сказав, що для нього дуже важливо, щоб його особисте життя було тільки його особистою справою. Він ніколи і не думав нарікати на те, що знаходиться в центрі уваги, так як це є долею всіх музикантів. Однак для нього важливо мати можливість втекти з центру уваги, коли потрібна перепочинок.

Найкращою стравою для себе музикант вважає хороший стейк. Сам він теж іноді готує. Коронною стравою вважає чізбургер по-датському.

Лідер групи не особливо любить літати на літаках, найбільше йому не подобається турбулентність. З-за цього, якщо є така можливість, він вважає за краще пересуватися на машині. Подорожувати музикант воліє на лімузині «Мерседес». Звичайно, коли на машині дістатися неможливо, і літак є єдиним засобом пересування, він летить літаком.

Вперше Ейч Пі одружився в 1998-му році на Кеті, з якою він був знайомий і зустрічався задовго до утворення легендарної групи. Другий його шлюб відбувся в середині 2006-го року. Цього разу його обраницею стала Симон Мостерт. Музикант, перебуваючи в цьому шлюбі, вважав себе найщасливішим «одруженим». Другий шлюб тривав п’ять років. Зараз Бакстер не одружений. Він перебуває в романтичних стосунках з Ніколою, дизайнером по професії.

У музиканта раніше була домашня улюблениця – морська свинка на ім’я Міс Марпл, потім — лабрадор Гектор. Зараз домашніх тварин немає, однак у студії знаходиться величезний акваріум з красивими тропічними рибками.

У 1997-му році артист спробував себе в якості актора, взявши участь в зйомках американського серіалу «Alarm Fur Cobra 11», який у Німеччині був дуже популярний.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: