Ім’я: Едуард Трухменев

Дата народження: 24 червня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Мінськ, Білорусія

Діяльність: актор

Вага: 90 кг

Зріст: 186 см

Біографія Едуарда Трухменева

Дитинство і родина Едуарда Трухменева

Едуарда і його молодшу сестричку виховувала мама, Людмила Миколаївна, працює все своє життя в громадському харчуванні. Спочатку вона була завідувачем їдальні тонкосуконного комбінату, потім подібну посаду займала в школі, саме в тій, де навчалася сестра Едуарда – Олеся.

Трухменев ріс звичайним хлопчиком, який і з хлопцями у дворі бігав, і ганяв на велосипеді, і з рогатки стріляв, і додому любив пізно повертатися.

Після школи він вступив у технікум легкої промисловості, записався на театральні курси. Після цього деякий час молодий чоловік працював техніком-технологом у цеху промивного устаткування. Це здавалось йому нудним, хотілося чогось іншого. Він задумався про отримання вищої освіти.

Актор Едуард Трухменев багато працює в театрі і в кіно

Актор згадує, що вибір він зробив, виходячи з того, що шукав «легкого життя», а під час відвідування занять в театральній студії робота актора йому здалася цікавою і зовсім не складною. Як раз в цей час мама поїхала відпочивати. Едуард подав документи в Білоруську академію мистецтв і навіть встиг здати іспити. Коли ж Людмила Миколаївна повернулася, дуже зраділа і схвалила вибір сина. Він навчався на курсі Л. Манаковій і отримав диплом в 1995-му році.

Початок акторської кар’єри Едуарда Трухменева

Свою трудову діяльність після академії актор почав в Академічному театрі Мінська. Він відмінно вписався в репертуар і грав кілька головних ролей. Трухменев брав участь у постановках «Ідилія», «Павлинка», «Поминальна молитва», «Аленький цветочек» та ін.

Перший досвід зйомок у кіно в Едуарда був у 1997-му році. Це було на «Білорусьфільмі». Короткометражки називалися «Гра в хованки» і «Дві історії одного гусара».

У 1998-му актор звільнився з театру і відправився до Москви, сподіваючись знайти там інші перспективи, краще пізнати себе в професії.

Робота Едуарда Трухменева у Москві

Приїхавши до столиці, Едуард майже відразу приступив до роботи в театрі Романа Віктюка. У цьому театрі він прослужив шість довгих років, протягом яких у нього так і не з’явилося скільки-небудь значущих і цікавих ролей, як вважає сам актор. Він грав у «Майстрі і Маргариті», де з’являвся перед глядачами в ролі Азазелло, в «Кота в чоботях» йому дали роль Людожера, «Заводном апельсині» він представляв на сцені Письменника.

Едуард Трухменев Марія Берсенєва -Я сумую за тобі В 2004-му він пішов в ТЮГ. Там йому пощастило зіграти Стенлі Ковальського в постановці «Трамвай «Бажання». У Тюгу він отримав головну роль у виставі, що отримав в Санкт-Петербурзі на фестивалі «Веселка» Гран-при. Ця психологічна п’єса називалася «Роберто Зукко» і була поставлена відомим режисером Камою Гинкасом.

Робота Едуарда Трухменева в кіно, фільмографія

Одночасно з роботою в театрі Едуард був задіяний у зйомках фільмів. Він грав невеликі епізодичні ролі в «Грі в хованки», «24 години», «Марш Турецького», «Стилет» та ін. Він працював разом з такими акторами, як Олександр Домогаров, Володимир Ільїн, Борис Невзоров, Ніна Русланова.

Роль, яка зробила його знаменитим, він зіграв в «Охоронці» в 2006-му році. Щоб реалістично показати свого героя Віктора Мальцева, він деякий час проходив підготовку в групі «Альфа». Там його навчили користуватися зброєю, переконливо вести себе у небезпечних ситуаціях. Після першого сезону, відразу пішли зйомки другого і третього. За спогадами актора, найбільш складною була сцена в третьому сезоні, де йому необхідно було в тридцяти п’яти градусний мороз лежати на снігу. Зйомки проходили на льотному полі, дув пронизливий вітер. Так тривало кілька дублів.

Кожен твій погляд — Маргоша-Едуард Трухменев В перервах між зйомками і сезонами «Охоронця» актора запрошували в інші картини. Він успішно знявся в «Лапушка», «Переможець», «Івані Грозному», «Ермоловых» та в ін.

Едуард Трухменев в серіалі «Маргоша»

З режисером «Маргоші» Едуард навчався в академії мистецтв, правда, на паралельних потоках. Вони випадково зустрілися ще за рік до початку зйомок.

Тоді Сергій Арланов, знімав в той час «Солдатов» запитав про можливість і бажання Трухменева грати в серіалах. Актор, як стверджує режисер, відповів категоричним небажанням, заявивши, що «хворіє» винятково театром. Сам Едуард не пам’ятає, щоб категорично відмовлявся зніматися. Через рік він отримав запрошення на проби в серіал «Маргоша». Як таких спроб не було, його відразу взяли, вистачило спілкування.

Едуарду належало зіграти красеня-серцеїда Гошу Реброва. Його героя у першій же серії чаклунка переміщує в жіноче тіло.

Пік популярності Едуарда Трухменева почався після серіалу Маргоша

Проект отримав більшу популярність, тому було знято продовження – другий, а потім третій сезони. У ньому Трухменев дуже правдоподібно зіграв жінку, так як його героя помістили в жіноче тіло, а в його тілі виявилася якась Маша Васильєва. Персонаж вийшов чудовим, в чому, безсумнівно, заслуга Едуарда. Актор став з’являтися в кожній серії, завдяки цьому його популярність зростала з кожним днем.

У цьому серіалі також знімалися Гліб Іванов, Лариса Маслова, Яніна Колесніченко та інші популярні актори.

Робота Трухменева в даний час

У 2010-му актор звільнився з Тюгу. Зараз він знімається в кіно. Так, у 2011-му вийшов фільм «Дружина генерала». Події цієї стрічки розгортаються в середині двадцятого століття. Едуард отримав роль цигана, якого війна залишила без сім’ї.

У 2012-му Трухменев продовжив роботу в «Охоронці», це був вже четвертий сезон. Не дивлячись на те, що це «стрілялка», акторові подобається сюжет серіалу, де мова йде про порятунок людських життів.

У 2013-му вийшов кінофільм «З. О.». У ньому Трухменев опинився в ролі капітана Валентина Суслова.

Особисте життя Едуарда Трухменева

Актор взимку пірнає в ополонку, тому для нього не стали проблемою зйомки в картині «Лапочки», де його герой у десятиградусний мороз обтирається снігом, вийшовши з лазні.

Олеся, молодша сестра актора, з дитинства займалася танцями. Якось, коли колектив летів з гастролей, вона в літаку познайомилася з ливанцем, який незабаром одружився на ній і забрав до себе. Тепер старший брат з мамою намагаються відвідувати її кожен рік. У актора ростуть дві племінниці та племінник, сестра вивчила ліванську кухню, мову.

Едуард вміє і любить готувати деруни, вважаючи це блюдо простим і смачним. У їжі для підтримки форми обмежувати себе не доводиться. З-за зайнятості та зйомок харчуватися правильно і своєчасно не виходить, а коли вдається поїсти, він може собі дозволити все, що хочеться.

Москвичем, як вважає актор, він ніколи себе відчувати не буде. Відчуття дому з’являється тільки в Мінську. Приїхавши туди, він занурюється в умиротворення і спокій. У Білорусі залишилося багато друзів, зв’язків, знайомі всі дороги і магазини. Нещодавно він придбав квартиру в Москві, але залишився, як сам стверджує, білорусом. У Мінську йому завжди рада мама, там він їсть свої улюблені деруни, які вона, як запевняє Едуард, готує краще за всіх.

Трухменев не одружений, хоча час від часу в ЗМІ з’являються статті про зміни в його особистому житті. Як жартома каже актор, шанс завоювати його серце є у кожної шанувальниці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: