Ім’я: Едуард Радзюкевич

Дата народження: 11 липня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Петрозаводськ

Діяльність: актор, режисер, сценарист, телеведучий

Вага: 84 кг

Зріст: 183 см

Біографія Едуарда Радзюкевича

Дитинство Едуарда Радзюкевича

Він народився в сім’ї військовослужбовця у місті Петрозаводськ. Коли Едуарду було п’ять років, померла його мати, який у ту пору відома лижниця Анфіса Попова. А так як батько на увазі специфіки своєї роботи був у постійних роз’їздах, то Едуард став жити в Москві з дідусем і бабусею. Саме вони і стали займатися його подальшим вихованням.

У дитинстві цього активного хлопчику зробили серйозну операцію, після якої лікарі суворо заборонили йому будь-які фізичні навантаження. Едуард, який ніколи не сидів на місці, був змушений відмовитися від багатьох ігор і розваг. Все це посприяло тому, що з часом він перетворився в здорованя невисокого зросту. Як завжди, це призвело до того, що однолітки почали знущатися над ні в чому не винним хлопчиськом. Ну, а що стосується дівчат, то вони просто не звертали на нього ніякої уваги, вважаючи за краще йому інших, більш красивих хлопців. Тоді вони не знали і навіть не припускали, що цей пухкенький смішний хлопчисько з часом стане зіркою великого екрану і улюбленцем дуже багатьох жінок.

Едуард Радзюкевич народився в Петрозаводську

Як ні парадоксально, але стати актором, улюбленцем публіки, Едуард Радзюкевич мріяв з самого дитинства. Ще під час шкільних занять він регулярно виявляв свої артистичні здібності, за які вчителі карали його і частенько виганяли з класу. Але так склалися обставини, що Едуарду довелося рано зрозуміти, що гроші просто так не даються, а їх потрібно заробляти своїми руками. І він після закінчення школи вирішив, що для початку вибрати більш приземлену професію, яка могла його прогодувати. Едуард вступив на вечірнє відділення МІРЕА — технічного вузу, при цьому влаштувавшись працювати на завод.

Там Едуард Радзюкевич освоїв цілих вісім робочих спеціальностей, таких наприклад, як: слюсар-складальник, столяр-червонодеревець, та інші.

Через 3 роки він зрозумів, що не може жити без творчості і кинув інститут. Едуард вирішує вступати в театральне училище імені Щукіна на курс до Юрія Авшарову — народному артисту Росії.

Кар’єра Едуарда Радзюкевича

У 1992 році Едуард Володимирович Радзюкевич закінчив Щукінське» вище театральне училище і разом зі своїми друзями Віктором Бакіним і Олександром Жигалкиным заснував театр «Вчений мавпа».

Едуард Радзюкевич. Тимчасово доступний Незабаром Олексій Лисенков вирішив запросити Едуарда Радзюкевича в свою телепередачу, що виходить на каналі РТР, «Сам собі режисер». Разом з іншими талановитими артистами Едуард Раздюкевич практично десять років займався твором і озвучуванням текстів сюжетів.

На початку 90-х років відбулися прем’єри фільмів «Швидка пара» і «Балада для Байрона», де Радзюкевич вперше з’явився на кіноекрані. Правда, це були маленькі епізодичні ролі, які не принесли популярності майбутньому актору.

90-е роки в Едуарда Радзюкевича, втім, як і у багатьох інших, були складними. Пропозицій роботи було зовсім мало, але цей непростий період йому вдалося пережити.

У двотисячних Едуарда Радзюкевича запросили на канал ТНТ ведучим програми «Телекоктейль на трьох». У цей же період актор знявся у новорічній комедії «З точки зору ангела» режисера Матвія Ганапольського, де зіграв головну роль. Також знімався в серіалі «Марш Турецького», у фільмі «Траєкторія метелики», комедії «Театральний роман».

Едуард Радзюкевич відомий шоу «Шість кадрів»

Народження Шести кадрів

У 2004 році продюсер безлічі розважальних програм В’ячеслав Муругов на каналі РЕН ТВ запропонував створити програму у форматі скетч-шоу Олександру Жигалкіну. Після того, як провели кастинг, сформувався склад програми. До нього увійшли: Андрій Кайков, Едуард Радзюкевич, Ірина Медведєва, Федір Добронравов, Галина Данилова, Сергій Дорогов. 1 квітня 2005 року «Дорога передача» (саме так вона називалася до початку) вперше вийшла на екран.

В цьому ж 2005 році продюсер В’ячеслав Муругов перейшов на телеканал СТС. За ним пішов у повному складі весь колектив «Дорогою передачі». Саме так на каналі СТС народилася програма «6 кадрів», яка за короткий час стала однією з найбільш рейтингових на російських каналах.

Едуард Радзюкевич. Запрошує Борис Ноткин Успіх телепередачі «6 кадрів», яка багато років виходить на каналі СТС, криється в дуже веселих і дотепних скетчах, які розраховані, в першу чергу, на сімейну аудиторію. Актори, в кожній сцені перевтілюються у різних персонажів і розігрують різні випадки з реального життя. При всьому цьому у них немає і натяку на якусь вульгарність, а також вони ніколи не жартують на серйозні теми. Також усі разом артисти «Шість кадрів» з’являються періодично і на сцені. Величезним успіхом користується, який став уже відомим, вистава «Ворожка або сеанс любовної магії». Режисером цього спектаклю є Едуард Радзюкевич, а займаються постановкою «Шість кадрів Шоу».

Особисте життя Едуарда Радзюкевича

На екрані Едуард Радзюкевич – це людина дотепний, життєрадісний, веселий, а от у повсякденному житті — людина зібраний і серйозний. У будинку та в побуті він «майстер на всі руки» (позначається наявність величезної кількості професій), також він дуже добре готує (це повністю заслуга виховала його бабусі). У місті часто можна зустріти Едуарда Володимировича в метро. За його словами, цьому є дві причини. По-перше: досить часто в громадських місцях можна підглянути цікавий випадок, який можна буде втілити у своїх постановках. Саме тому його герої так близькі до народу. По-друге: актор терпіти не може вуличних заторів. Першою дружиною Едуарда Радзюкевича була Олена Ланська — його однокурсниця. Вони одружилися, ще у студентські роки. Але шлюб їх був недовгим і через рік вони розлучилися.

Особисте життя Едуарда Радзюкевича зовсім непроста

Свою останню справжню любов Едуард Радзюкевич зустрів через багато років, викладаючи в РАТІ. Олена Юровских, саме так звали його дружину, як раз була його студенткою. Сам Едуард Вдадимирович з-за великої різниці у віці (до речі, вона становила 17 років) довго не наважувався почати доглядати. За його словами, він рік або два акуратно придивлявся до неї. А одного разу наважився її проводити до будинку після занять… І вже влітку 2003 року вони вирішили одружитися, а взимку того ж року у них народився син, якого назвали Георгієм.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: