Ім’я: Едіт Піаф

Дата народження: 19 грудня 1915 р.

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Париж, Франція

Дата смерті: 10 жовтня 1963 р. (47 років)

Діяльність: співачка

Біографія Едіт Піаф

Дитинство і родина Едіт Піаф

Рідним містом співачки є Париж. Саме там і на світ з’явилася дівчинка. Батьки дали їй ім’я Едіт. Повне ім’я при народженні звучить як Едіт Джованна Гассьон. Сім’я, в якій вона з’явилася на світ, була творчою. Її мама була невизнаної актрисою, заробляє на життя виступами на сцені, батько ж був акробатом.

Так сталося, що народилася Едіт, коли батько був на фронті, і мати залишилася одна. Так як виступати на сцені з маленькою дочкою матері було важко, вона вирішила «підкинути» малятко до своїх батьків. Бабуся по материнській лінії зовсім не дбала про внучку, та була в абсолютно занедбаному стані. Так як бабуся часто пила вино, то щоб Едіт її не турбувала, вона і їй підливала вино в пляшечку з молоком. Саме в таких умовах знайшов доньку прийшов з фронту батько. Забравши її, він відправився в Нормандії, де мешкала його мати.

Едіт Піаф у дитинстві

Бабуся по лінії батька виховувала онуку в любові, не жалкуючи для неї нічого. Виявилося, що трирічна Едіт зовсім сліпа, через що виникла після народження катаракти. Лікування виявилося марним. Прозріла малятко тільки після того, як її звозили до святої Терези в місто Лізьє. Навчалася в школі Едіт зовсім недовго, незабаром приїхав батько і забрав її в Париж. Разом вони почали виступати на вулицях, так заробляючи на життя. Під спів дочки батько виконував акробатичні номери.

Початок кар’єри: перші пісні Едіт Піаф

Після того, як дівчинці виповнилося чотирнадцять, вона вирішила жити самостійним життям. Перший час Едіт трудилася молочної крамниці, але незабаром вирішила повернутися до вуличного співу. Деякий час вона виступала разом з молодшою сестрою по батькові, її звали Симона. Вони знімали кімнатку в готелі і вели абсолютно самостійний спосіб життя.

Таке існування тривала до тих пір, поки її вуличний виступ не почув власник кабаре «Жернис» і не запропонував співати в його закладі. Ім’я цієї людини – Луї Лепле. Для першого виступу співачка вирішила зв’язати собі сукню, проте до моменту виходу на сцену один рукав був не пов’язаний. Саме це і стало причиною того, що дебютувала вона в довгій чорній сукні, накинувши зверху білий шарф.

Едіт Піаф — Padam, Padam З початку роботи Едіт з Лепле у неї з’явився псевдонім. Лепле назвав її Едіт Піаф. У перекладі з паризького арго псевдонім перекладався як «горобчик». На афішах ж писалося – «Малятко Піаф». Кар’єра дівчини стрімко йшла вгору, проте їй було призначено перерватися через що сталася з Лепле трагедії – він був застрелений. Так сталося, що в його вбивстві підозрювали в тому числі і співачку.

Зліт кар’єри Едіт Піаф

Незабаром талановита співачка почала співпрацювати з Реймон Ассо. Він багато зробив для Піаф, це стосувалося і зовнішнього вигляду, манери поведінки, і репертуару. Завдяки їх старанним репетицій, стало можливим виступ Едіт в найбільшому концертному залі Парижа. Його назва – «АВС». Виступ вийшов грандіозним. Можна сказати, що цей день був днем народження великої і неповторною французької співачки.

Від Реймона Ассо співачка пішла з початком Другої світової війни. Вона виступала на протязі всього періоду військових дій. Часто це було спів перед військовополоненими, яким вона намагалася допомагати, як могла: не раз передавала документи і все необхідне для втечі.

Едіт Піаф 1948 Ставши відомою у Франції, співачка вирушила підкорювати Америку. Вона за свою нетривалу кар’єру багато виступала в різних країнах. Хвороба дуже рано обірвала її життя.

Останні роки і причини смерті Едіт Піаф

Співачка була схильна до депресій. Так, після смерті свого коханого Марселя Сердана, вона багато пила, часто блукала в жахливій одязі по вулицях, радіючи, що залишається невпізнаної. Піаф повернулася до нормального життя тільки через час, коли рана втрати трохи затяглася. Після катастрофи, в яку потрапила співачка, вона опинилася в лікарні, де для ослаблення найсильніших болів їй кололи наркотики. Вже після одужання, наркотики залишилися в її житті, ставши чимось звичайним. Вона виявилася серйозно залежна.

До всіх бід додалася рак і сильний артрит. Часом від болю вона падала в непритомність. Останній раз Едіт виступила в березні 1963-го року. Концерт закінчився п’ятихвилинної овацією. Співачки не стало в жовтні 1963-го року. Ховати її вийшли сорок тисяч чоловік.

Особисте життя Едіт Піаф

Чоловіки в житті Піаф з’явилися відразу, як тільки вона почала жити окремо від батька. Коханців у неї було багато, вона швидко закохувалася, а потім кидала їх. Перший шлюб теж відбувся рано і тривав зовсім недовго. Її чоловік володів невеликим магазином. Його ім’я – Луї Дюпон. Через рік у них з’явилася дочка, яка невдовзі померла від менінгіту. Від дочки заразилася і юна співачка, але її організм зміг побороти хворобу. Після втрати доньки, з чоловіком Піаф розлучилася. Інших дітей у неї ніколи не було.

Причиною смерті Едіт Піаф стали страшні хвороби

Великою любов’ю співачки став боксер на ім’я Марсель Сердан. У них бурхливо розвивався роман, але її коханий загинув в авіакатастрофі. Незадовго до смерті Едіт вийшла заміж за перукаря, закохавшись в нього. Молодій людині було всього двадцять сім років. Свого чоловіка співачка встигла вивести на сцену.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: