Ім’я: Джозеф Морган

Дата народження: 16 травня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Лондон, Великобританія

Діяльність: актор

Вага: 72 кг

Зріст: 180 см

Біографія Джозефа Моргана

Джозеф Морган – це актор, в кар’єрі якого можна відшукати чимало цікавих фільмів та цікавих ролей. Проте в даний час ім’я цього талановитого британця переважно асоціюється з образом стародавнього вампіра Клауса, представленого в серіалах «Щоденники вампіра» і «Первородні».

Два названих телесеріалу принесли нашому сьогоднішньому герою величезний успіх. А разом з ним і популярність серед мільйонів глядачів.

Ранні роки, дитинство і родина Джозефа Моргана

Джозеф Морган з’явився на світ в англійській столиці – місті Лондоні. Однак прожив тут лише кілька перших місяців свого життя. Вже в ранньому віці майбутній актор переїхав з родиною в валлійська місто Суонсі, де згодом провів все своє дитинство.

Свою освіту наш сьогоднішній герой отримав у школі Морристона, де вперше почав захоплюватися театральним мистецтвом. Згодом молодий британець також навчався в Центральній школі мови і драми, де брав участь у напівпрофесійних театральних постановках, а також планомірно працював над своїм вродженим акторським талантом. Однак все це сталося вже після того, як молодий актор перебрався в Лондон.

Джозеф Морган - молодий і популярний актор

В англійській столиці Джозеф Морган довгий час відчував себе чужим. А тому в якийсь момент він навіть серйозно замислювався про те, щоб залишити акторське ремесло. Але перші ролі все-таки охолодили запал молодого хлопця і змусили більш серйозно поглянути на свою кар’єру.

Зоряний шлях актора Джозефа Моргана, фільмографія

Свою першу роль наш сьогоднішній герой виконав у серіалі «Катастрофа», в рамках якого з’явився, щоправда, тільки мигцем. Після цього в кар’єрі Джозефа Моргана настав час серіалів. Він грав виключно в телевізійних проектах, виконуючи ролі в таких телефільмах як «Героїчна», «Генріх Восьмий», «Безмовний свідок». У кожному з названих серіалів англо-валлійський актор з’являвся лише на кілька епізодів. Але досвід зйомок як такої все одно був важливіше всього іншого.

Джозеф Морган чекав свого шансу, і вже дуже скоро в його акторській долі настав принципово новий етап. Актор, як і раніше грав порівняно невеликі ролі, однак сам масштаб кінофільмів, в яких знімався британець, став зовсім іншим.

Джозеф Морган — Не лякайся, дитинко Так, зокрема, в 2003-му році наш сьогоднішній герой виконав другорядну роль в Оскароносної стрічки «Господар морів: на краю землі», де його партнерами по знімальному майданчику стали такі зірки як Рассел Кроу і Пол Беттані. Після цього наш сьогоднішній герой ненадовго знову повернувся у світ телебачення, де зіграв в декількох серіалах, назви яких навряд чи щось скажуть читачам з країн СНД.

Однак згодом знову зумів розжитися роллю у новому суперпроекте. Таким в кар’єрі Джозефа Моргана став історичний фільм «Олександр» з Коліном Фарреллом, Анджеліною Джолі та Ентоні Хопкінсом у головних ролях. У картині Олівера Стоуна наш сьогоднішній герой зіграв Филотаса. Що також стало важливою віхою в його кар’єрі.

Після цієї акторської роботи Джозеф Морган виконав ролі в низці маловідомих стрічок, серед яких були такі картини як «Містер Самотність», «Лінія краси», а також серіали «Менсфілд Парк», «Доктор Мартін», в яких він знов-таки грав другорядних персонажів. Однак циклічність кар’єрного шляху Джозефа Моргана знову проявилася в 2010-му році.

У цей період актор отримав першу по-справжньому яскраву роль у своїй кар’єрі. Такою стала роль головного персонажа в історичному серіалі «Бен Гур», який став досить відомий у Великобританії, Іспанії, Німеччині і Канаді. Вельми примітно, що в цій картині, повну захоплюючих переймів, погонь і запаморочливих трюків британський актор обходився без допомоги дублера і виконував всі прийоми самостійно.

Джозеф Морган, інтерв’ю для Popsugar (рос. субтитри) Роль легендарного персонажа британський оповідей принесла Сміту Моргану перший справжній успіх. Його почали впізнавати на вулицях, а продюсери нарешті внесли його телефонний номер в свої записники.

Таким образів, незабаром Джозеф отримав ще одну зоряну роль. Такою стала роль первородного вампіра Клауса в серіалі «Щоденники вампіра». До моменту написання цієї статті наш сьогоднішній герой знявся у двадцяти шести епізодах цього молодіжного проекту. Проте продюсери не виключають можливості, що полюбився всім лиходій Клаус ще з’явиться в серіалі.

Джозеф Морган сьогодні

Роль в «Щоденниках вампіра» зробила Джозефа Моргана справжньою зіркою. Він став популярний серед глядачів і навіть отримав нагороду » Teen Choice Awards в номінації «Кращий лиходій». Подібний успіх у середовищі глядачів не залишився без уваги продюсерів телепроекту. Зовсім скоро в пресі стали з’являтися повідомлення про те, що творці «Щоденників вампіра» готують до випуску спін-офф серіалу.

Дані плани придбали реальні риси в жовтні 2013-го року, коли глядачам був показаний перший епізод нового серіалу «Первородні», який продовжив історію вампіра Клауса і його сім’ї. В рамках нового телепроекту Джозеф Морган зіграв головну роль.

Джозеф Морган і Персія Уайт

Вельми примітно, що вже сьогодні відомо, що англо-валлійський актор з’явиться в числі номінантів премії People’s Choice Awards в категорії «Кращий актор нового телесеріалу». Дістанеться дана премія нашому сьогоднішньому герою, дізнаємося в 2014-му році.

Що стосується інших акторських робіт Джозефа Моргана, то в цьому плані варто виділити фільми «Війна богів: Безсмертні», трилер «Будинок війни», а також «ужастик» «Відкрита могила». В двох стрічках, названих останніми в даному списку, актор грає головні ролі.

Крім того, роль центрального персонажа Джозеф Морган виконає також у драмі «500 миль на північ», а також у трилері «Дермафория». Позначені фільми будуть представлені глядачам в 2014-му році. Наскільки успішними будуть ці картини, дізнаємося вже незабаром.

Особисте життя Джозефа Моргана

Кілька років тому Джозеф Морган полягав у тривалих відносинах з канадською актрисою Емілі Ванкэмп. Їх роман зав’язався під час роботи над міні-серіалом «Бен Гур», однак згодом розпався через постійні роз’їзди і зйомок.

В даний час наш сьогоднішній герой зустрічається з ще однією актрисою — Персією Уайт. Вельми примітно, що обраниця хлопця старше його на вісім років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: