Ім’я: Джованна Антонеллі

Дата народження: 18 березня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Ріо-де-Жанейро

Діяльність: актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 168 см

Біографія Джованни Антонеллі

Джованна Антонеллі (Джованна Антонеллі Прадо) – це яскрава бразильська актриса, ім’я якої, напевно, прекрасно відомо всім поціновувачам південноамериканських телесеріалів. За своє життя ця яскрава красуня виконала безліч самих різних ролей, проте найбільшу популярність їй принесла робота над відомим любовним серіалом «Клон», який став добре відомий далеко за межами її батьківщини. Але які ще яскраві роботи можна виділити у фільмографії цієї неординарної актриси? Як розвинулася її кар’єра, і наскільки цікавою була її доля? Розібратися у всьому цьому ми вирішили сьогодні.

Цікаво, чи буває справжня життя настільки ж яскравою, як і бразильський серіал?

Ранні роки, дитинство і родина Джованни Антонеллі

Джованна Антонеллі Прадо з’явилася на цей світ 18-го березня 1976-го року в одному з найбільших міст Бразилії — Ріо-де-Жанейро. Мама нашої сьогоднішньої героїні — Суэлли Антонеллі – була відомою танцівницею (переважно – виконавицею балетних партій). Не менш примітною і «зоряної» особистістю був також і її батько – Илтон Прадо – все своє життя пропрацював як оперного співака. Крім того, в родині бразильської актриси є також старший брат – Леонард – нині працює юристом.

Джованна Антонеллі популярна завдяки бразильським серіалам

Як згадує сама актриса, музика і тонка атмосфера творчості наповнювали її будинок практично постійно. Багато в чому саме тому тяга до мистецтва жила в душі Джованни з самих ранніх років. Вже в школі наша сьогоднішня героїня почала активно займатися в аматорському театрі. Тут вона співала, танцювала, а також активно брала участь у драматичних виставах. Вельми примітно, що вже в ранньому віці Джованна чітко виділялася серед всіх інших своїх однолітків. Її відзначали педагоги, а тому зовсім не дивно, що продюсери, одного разу зазирнули в їхній театр, серед багатьох акторів вибрали саме її.

Таким чином, дебют актриси на телебаченні відбувся ще до того, як вона закінчила школу. Вже в чотирнадцять років юна Джованна отримала роль молодої помічниці провідною в популярному дитячому шоу «Анхелика». Цей невеликий успіх дав потужний поштовх всьому її подальшої творчості. На заняттях у театральній школі Джованна продовжила займатися з подвійним зусиллям. А тому перші телевізійних ролі не змусили себе довго чекати…

Зоряний шлях Джованни Антонеллі, фільмографія

У шістнадцять років наша сьогоднішня героїня отримала свою першу невелику роль в серіалі. Дебютним для молодої актриси став проект «Вирішувати вам», який з успіхом транслювався в багатьох латиноамериканських країнах. Однак справжній успіх до молодої красуні прийшов з виходом на екрани серіалу «Тропіканка». Саме цей фільм дозволив Джованні Антонеллі звернути на себе увагу широкої публіки. Серіал став дуже популярним, але головні ролі в ньому все-таки були відведені іншим акторам.

Фото Джованна Антонеллі Незважаючи на це, вже в наступному році чудова бразилійка знялася ще в двох телевізійних серіалах – «Велика засідка» і «Новий Геркулес». Після цього були також ролі в проектах «Шику да Сільва», а також в інших відомих бразильських серіалах — «Літо нашої таємниці» і «Влада бажання».

Доленосним у всіх сенсах для актриси став 2000-й рік. В цей період вона дебютувала у великому кіно, зігравши одну з головних героїнь у романтичній комедії «Босанова». Слідом за цим послідувала дуже помітна роль в телесеріалі «Сімейні узи». В даному проекті її героїня – Капіто – була однією з найбільш яскравих і колоритних особистостей. Вельми примітно, що образ матері-одиначки, втілений нею у відомому серіалі мав багато спільного з її реальним життям.

Після яскравих робіт на телебаченні і в кіно Джованна Антонеллі вирішила підкорити ще й театральні підмостки, а тому дуже скоро постала перед глядачами у проекті «Ісус Христос Суперзірка», в рамках якого вона виконала роль Марії Магдалини.

Спектакль пройшов на «ура», проте в 2001-му році нова телевізійна роль актриси затьмарила всі попередні успіхи.

Уривок з фільму «Ворожка» за участю Джованни Антонеллі Такої, як, напевно, ви вже здогадалися, стала легендарна роль дівчини Жади в серіалі «Клон». Даний проект з успіхом йшов в багатьох країнах світу, в тому числі в Росії, Україні, Білорусі та інших країнах Східної Європи. Вельми примітно, що для зйомок у даному проекті дівчина спеціально півроку займалася арабськими танцями і ставила собі східний акцент.

Подібне відповідальне ставлення до справи не сховалося від очей багатьох бразильських академій, і вже в 2002-му році актриса отримала приз «Якість», а також була номінована на деякі інші нагороди.

Вельми примітно, що вже в тому ж році наша сьогоднішня героїня була удостоєна призу фестивалю в Майамі за роль у повнометражній стрічці «Пригнічує». Варто відзначити, що над цим проектом дівчина працювала також і в якості продюсера. Після цих успіхів у житті Антонеллі були також номінації на премію Contigo за художній фільм «Будапешт» та серіали «Три сестри», «Колір гріха» і «Будинок семи жінок».

Джованна Антонеллі сьогодні

Зараз актриса, також знімається в кіно. У 2012-му році на екрани Бразилії вийшов серіал «Георгій Побідоносець», в якому наша сьогоднішня героїня виконала одну з головних ролей.

Особисте життя Джованни Антонеллі

Особисте життя Джованни Антонеллі цілком могла б лягти в основу якого-небудь яскравого бразильського серіалу. Чоловіків у її житті було безліч… Але давайте про все по порядку.

Джованна Антонеллі народила двох доньок від останнього чоловіка

Першим чоловіком актриси став бізнесмен Ріккардо Медіна, з якими вона була знайома ще в дитинстві. Разом вони прожили чотири роки, проте незабаром розлучилися.

Після цього наша сьогоднішня героїня вразила всіх звісткою про свій роман з виконавцем головної ролі в серіалі «Клон» Мурільо Бенісіо. Таким чином, віртуальна любов дуже скоро перейшла в самий справжній роман, в результаті якого на світ з’явився спільний син знаменитостей – П’єтро.

Однак народження сина не утримало пару від розставання. У 2007-му році Джованна Антонеллі одружилася з американським бізнесменом Роберто Локасцио. Разом вони збиралися переїхати жити в США, але колишній коханий актриси — Мурільо Бенісіо – не дав свого дозволу на переїзд сина. Скандали і розгляду перейшли в зал суду, але, зрештою, призвели лише до розлучення Джованни з Роберто Локасцио.

В даний час актриса живе з режисером Леонардо Ногейра. Разом вони виховують двох доньок. Але розписуватися поки не квапляться.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: