Ім’я: Джон Войт

Дата народження: 29 грудня 1938 р. (78 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Йонкерс, Нью-Йорк, США

Діяльність: актор

Вага: 96 кг

Зріст: 191 см

Біографія Джона Войта

Дитинство Джона Войта

Джон родом з маленького міста Йонкерс. Його батько був викладачем з гольфу. Сина він виховував у дусі католицизму. Той відвідував католицький ліцей, а після поступив в католицький університет.

Джон був дуже товариським хлопцем. У нього було чимало друзів, і далеко не всі вони дотримувалися католицької віри. Після університету він поїхав в Нью-Йорк і став навчатися в акторській студії.

Початок кар’єри акторської кар’єри Джона Войта, перші фільми

В якості актора Війт з’явився вперше на сцені Бродвею. Це була постановка «Звуки музики». У «Вигляді з моста» він працював з Робертом Дюваллем. Пізніше Джон постав перед глядачами у виставі «Трамвай «Бажання» в Лос-Анджелесі. За свою проникливу гру цього драматичного актора незабаром стали вважати одним з кращих.

Джон Войт в молодості

У 1969-му він отримав важливу для своєї далекої ший кар’єри роль у кінофільмі «Опівнічний ковбой». Треба зазначити, що ця роль йому дісталася лише після того, як від неї відмовився інший пройшов прослуховування актор. Він зіграв Раццо і став всесвітньо відомим. Війт згадував, що заробив тоді гріш, однак ця роль була цікава йому не за винагороди, а з-за того, що він вважав її непростий, вважав, що зможе впоратися з нею краще багатьох.

Критики хвалили його за гру в цій картині, а так само за зйомки в «Чемпіоні» і «Виверту-22». Глядачі знали і любили Війта. Він отримав свій «Оскар» за участь у зйомках кінокартини «Повернення додому».

Фільмографія Джона Войта

У сімдесятих роках найбільш популярними були фільми, які підпадали під характеристику «жорстокого реалістичного кіно». Кінострічка «Позбавлення», в якій зіграв Війт, як раз і була такою. Завдяки цьому фільму, глядачі почали сприймати актора не тільки як «опівнічного ковбоя».

У вісімдесяті роки популярність придбали блокбастери. Джон вирішив не слідувати моді. Частіше в ті роки він з’являвся на театральних сценах, а так само на телебаченні. У 1985-му глядачі зуміли оцінити його роботу в новій кінострічці, за яку він знову був номінований на «Оскар». Це була роль у кінофільмі «Поїзд-Утікач». Його зняв Андрій Кончаловський.

Джон Войт пробував себе в різних жанрах

Однак на цей раз нагороду актор не отримав. До зйомок у цій картині він підійшов дуже серйозно. Щоб досконально вивчити героя, він відправився у в’язницю, де провів кілька днів серед ув’язнених. Сам Війт згадує, що довгий час підтримував з деякими з них приятельські стосунки. Після такого «занурення» в життя і образ героя, Джон зіграв у фільмі дуже проникливо і правдоподібно.

В ногу з модою і з часом актор знову подався в дев’яності роки, поставши в картинах знаменитих кінорежисерів. Він завжди каже, що щасливий від того, що в його житті була робота з такими професіоналами. Талант актора знову проявився в кінокартині «Місія нездійсненна» і в «Сутичці».

Джон Войт сьогодні

За останні роки на суд глядачів вийшло багато картин, в яких знявся Джон Войт. Найбільш значні – це «Перл Харбор», «Анаконда», «Студентська команда», «Позбавлення». Саме фільм «Звільнення» приніс Війта чергову номінацію на «Оскар». Робота Джона в ряді фільмів того періоду принесла йому багато призів.

Підбірка фотографій Джона Войта Окремо треба відзначити роль в «Лару Крофт – расхитительнице гробниць», де Джон грав на одній площадці з рідною дочкою – Анджеліна Джолі.

У двадцять першому столітті заслужений актор продовжує активно працювати. Його можна було бачити в серіалах «Повстання», «Останній з племені» та ін Війт проявив себе і як режисер. Дебют відбувся на кабельному телебаченні. Його фільм називався «Олов’яний солдатик». Критики високо оцінили роботу, і майже відразу після виходу на екрани цей дитячий кінофільм отримав кілька нагород на кінофестивалі, що проходить у Берліні.

Актор і сьогодні продовжує шукати цікаві образи в кіно, які допомогли б йому сказати щось потрібне і важливе глядачам, зробити світ краще.

Особисте життя Джона Войта

Вперше актор одружився в 1962-му році. Його обраницею стала Лірі Пітерс. Вона була танцівницею і актрисою. Через п’ять років подружжя розлучилося.

Джон Войт і його дочка Анджеліна Джолі

Другою дружиною Джона стала Маршелін Бертран, яка, як і чоловік знімалася в кіно. Цей шлюб протримався сім років, починаючи з 1971-го року. У них народився син, а за тим дочку. Подружжя були щасливі. Заради сім’ї і виховання дітей Бертран не стала продовжувати кар’єру. Подружжя розлучилося, коли Анжеліні було всього два роки, хоча фактично батько не жив з родиною за рік до офіційного розлучення. Далі мати практично самостійно виховувала дітей.

Дочка – Анжеліна Джолі. Вона стала відомою актрисою і зараз багато знімається. Відносини Війта з дочкою простими не назвеш. Джолі завжди вважала його винуватцем розлучення з матір’ю, стверджуючи, що до цього призвели постійні зради батька. Під час спільних зйомок у кінокартині про Лару Крофт вони намагалися якось налагодити відносини, але і в період між ними постійно виникали сварки, коментувати які родичі не хотіли. Після зйомок Анжеліна повністю припинила спілкування з батьком. Це вона оголосила в інтерв’ю одному з журналів. Причин актриса не назвала.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: