Ім’я: Джон Крайер

Дата народження: 16 квітня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Нью-Йорк, США

Діяльність: актор, кінопродюсер, сценарист

Вага: 72 кг

Зріст: 175 см

Біографія Джона Крайера

Дитинство Джона Крайера

Джон народився в Нью-Йорку. Він з акторської родини. Його мама – відома актриса Гретхен Крайер. Вона так само виступала, як драматург, була і автором і виконавцем пісень. Батько Джона теж актор – це Дональд Девід Крайер. В сім’ї було троє дітей – Джон і дві його сестри.

Незважаючи на те, що батьки – актори, мама зовсім не зраділа, коли син у дванадцятирічному віці оголосив, що вирішив стати актором. Вона не хотіла, щоб діти вибирали акторську професію. Однак відмовляти його мати не стала, тільки дала зрозуміти, що він цілком може вибрати і іншу професію, навіть професію водопровідника.

Щоб йти до своєї мети, хлопчик з дванадцяти років почав проводити кожне літо на акторських курсах, відвідував Тренувальний Центр виконавських Мистецтв.

Джон Крайер і Чарлі Шин

Після наукової школи Джон, на превеликий жаль своїй матері, вирішив не вступати в коледж. Він виїхав у Лондон і став студентом Академії драматичних мистецтв.

Початок кар’єри актора Джона Крайера

1984-ий рік став роком дебюту Джона в кіно. Він з’явився в комедії «Серйозна любов», причому відразу в головній ролі. Його героя звали Чарльз Каммінгс. Після цієї роботи, актор зіграв безліч невеликих ролей у різножанрових картинах і на телебаченні.

Важливою для кар’єри початківця актора стала роль, зіграна Крайером в кінофільмі «Дівчина в рожевому». Саме з цієї картини і почалася популярність Джона. Його мама пізніше в інтерв’ю повідомила, що дівчата «обривали» її телефон, намагаючись щось дізнатися про її сина, і пояснити йому з любові. У цьому фільмі актор зіграв роль Філа. Це був 1986-ий рік.

Такими ролями, який став вже відомим актора стали ролі у фільмах: «Гра в хованки», «Стиляги» і «Супермен 4: Боротьба за мир». У 1989-му Джон знову знявся в головній ролі. На цей раз йому дісталася роль у комедійному серіалі. Критики оцінили роботу молодого актора як досить слабку, у зв’язку з чим, серіал транслювався лише один сезон, а потім був закритий.

Супермен 4: Боротьба за мир — Трейлер фільму з Джоном КрайеромДалее була робота в «Гарячих головах», «Офіціанта» і в телефільмі «Голова». Треба зазначити, що в кінофільмі «Гарячі голови» Джон працював на одному знімальному майданчику з Чарлі Шином.

«Вогні святого Ельма» — фільм, куди пробувався Крайер, однак не пройшов прослуховування, його не взяли. Так само актор хотів зніматися у телепроекті «Друзі» і претендував на роль Чендлера Бінга. Агент Крайера допоміг записати йому свої проби на відео. Відео десь затримався, а коли воно потрапило до керівництва проекту, було пізно, актора вже вибрали.

У 1995-му Джон знову взяв участь у зйомках телешоу «Партнери», і знову повторилася та ж ситуація, яка була з минулим шоу. Після першого ж сезону, проект прикрили.

Дві з половиною людини (Two and a Half Men), уривок фільму з Джоном Крайером В 1995-му актора запросили на телепроект «За межею можливого», де він грав сам себе. У 1998-му Джон вперше опинився на кінофестивалі в Лос-Анджелесі, де отримав визнання критиків. Його навіть називали «ковтком свіжого повітря». Так про нього висловився Леонард Малтин в журналі Playboy.

Найгірші ролі Джона Крайера та повернення

«Нормальні проблеми» — черговий комедійний серіал, в якому знявся Крайер, і який був закритий після виходу першого сезону. Це було в 2000-му році. У ЗМІ почали писати про те, що чи не будь-який проект, де бере участь Крайер, стає провальним. Він і сам перший час впав духом і прийняв рішення зовсім перестати зніматися на телебаченні.

Далеко не всі ролі Джона Крайера були вдалими

Так, протягом трьох років він справді не брав участі в зйомках на телебаченні, але незабаром послідувало запрошення в новий комедійний серіал «Два з половиною людини». Джону запропонували там роль Алана Харпера. Треба сказати, що ця роль дісталася Крайеру абсолютно випадково. Так вийшло, що її запропонували актору, не повідомивши при цьому керівництво CBS. Вони знали про невдачі Джона на телебаченні і, швидше за все, були б проти його участі в їх новому шоу. Тим не менш, роль була зіграна саме Крайером, і зіграна дуже талановито. Критикам і глядачам і телесеріал, і зіграна актором роль дуже сподобалися. За те, що Джон зіграв невдахи Харпера, він чотири рази номінувався на Еммі і один раз навіть був удостоєний премії Еммі.

Після такого успіху, Джон почав отримувати запрошення зніматися у великому кіно. Так, у 2008-му році він працював в телефільмі «Ілюзія допиту». Через рік на екрани вийшли відразу три картини з участю Крайера – це «Тільки спокій», комедія «Камінь бажань» і стрічка «Дівчина з прогнозу погоди». Як запрошена зірка, Крайер з’явився в декількох телесеріалах, які користувалися популярністю у глядачів, серед них: «Ханна Монтана», «Американський папаша» і «Гріффіни». Будучи вже визнаним комедійним актором, Джон в 2010-му був запрошений на роль у комедію «Впритул».

Особисте життя Джона Крайера

У актора було два шлюби. Вперше він одружився в 1999-му. Його обраницею стала британська актриса прізвища Сара Тригер. Через рік у них народився син Чарлі Остін. Шлюб протримався всього п’ять років. Подружжя розлучилося. Другий раз Джон одружився в 2007-му році. Дружиною актора стала журналістка Ліза Джойнер. Через два роки Ліза і Джон усиновили дівчинку Дейзі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: