Ім’я: Джон Керрі

Дата народження: 11 грудня 1943 р. (73 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Орора, США

Діяльність: держ. діяч, політик

Вага: 88 кг

Зріст: 193 см

Біографія Джона Керрі

Джон Форбс Керрі (John Kerry) – американський державний секретар, в минулому – сенатор кількох скликань, голова комітету верхньої палати Конгресу з міжнародних відносин, член партії демократів.

Глава зовнішньополітичного відомства, який змінив у 2013 році на цьому посту Хілларі Клінтон, є в’єтнамським ветераном, прихильником пацифізму, учасником антивоєнних рухів, включаючи акцію біля Капітолію по поверненню уряду отриманих нагород.

Політик Джон Керрі

Вищий держчиновник – багато побачив і більш ніж неабиякого розуму політик, який володіє власною харизмою і аристократичним походженням. Він вміє переконувати аудиторію в публічних виступах і, при необхідності, вміло вести «підкилимні» ігри.

По материнській лінії до нього сягають корені королівських будинків багатьох країн. Серед його родичів – чотири президента США, а предків – російський цар Іван Грозний, король Франції Генріх I і його дружина Анна Ярославівна, дочка великого князя київського Ярослава Мудрого, англійський монарх Річард Левине серце, імператор Візантії Костянтин ІХ Мономах.

Дитинство і родина Джона Керрі

Народився майбутній державний і політичний діяч 11 грудня 1943 року у військовому госпіталі Ороры, де була його мати та лікувався батько, який служив у той період в авіації. Він був другою дитиною з чотирьох в родині працівника дипломатичної служби, юриста Річарда Джона і соціального активіста, медичної сестри Розмарі Ізабель.

Наймолодшим з дітей був Камерон, який народився у 1950 році, на 3 роки старша його сестра Діана, а первістком у його батьків була Маргарет, 1941 року народження.

Сім'я Джона Керрі

Мати Джона походила зі знатної династії Форбс і Дадлі-Уінтроп, була прихожанкою єпископальної церкви. Предками батька були австро-угорські єврейські мігранти, які з іудаїзму перейшли в католицизм. Діти виховувалися в вірі глави сім’ї. У підлітковому віці Керрі допомагав при вівтарі, головної частини храму, сприяючи здійснення богослужіння.

У 1949 році батько сімейства був направлений у Вашингтон на службу в Бюро Держдепартаменту у справах Організації Об’єднаних Націй. Рідні хлопчика належали до соціальної групи середнього достатку, але заможна прабабуся з боку матері подбала про отримання ним гідної освіти, оплачуючи його навчання в елітних школах-пансіонах.

У 1957 році батька перевели на роботу в посольство США в столиці Норвегії, і старший син був відправлений у Фессенден, елітну приватну школу, розташовану в Ньютона. Пізніше він перейшов до школи Конкорда Св. Павла, де отримав навички ораторської майстерності і відчув великий інтерес до політики.

Джон Керрі з дитинства чудово грає на гітарі

Крім гри на гітарі в шкільній музичній групі, альбом якої згодом був проданий на ebay за $2,5 тисяч, грою в хокей разом з майбутнім директором ФБР Робертом Свеном Мюллером III, він потрапив в історію цього навчального закладу завдяки заснуванню в ньому і понині діючого товариства Д. Уинанта. Воно названо в честь дипломата і колишнього викладача цієї школи і було місцем дискусій студентів навколо поточних проблем.

Навчання Джона Керрі в Єлі

У 1962 році юнак став студентом відділення політології Єльського університету. Він зростав у вивченні профільних дисциплін, хоча позначку «А» або «відмінно» майже не отримував. Джон зумів стати президентом університетського політичного союзу.

Молодий чоловік приділяв значну частину дозвілля спорту, який завжди мав велике значення у студентському житті молодих американців. Серед його спортивних пристрастей був хокей, футбол, лакросс. Він брав льотні уроки пілотування і складався в клубі фехтування.

Джон Керрі в молодості

Крім цього він досяг великих успіхів в ораторському мистецтві. Володіючи блискучим умінням доказово аргументувати свою позицію та істинність суджень, юнак неодноразово перемагав у популярних серед студентів іграх з парламентських дебатів, організованих між університетами та коледжами. Пізніше йому, як найкращому, було надано почесне право виголошення промови на університетському випускному вечорі.

Вступивши в Єль, Джон добровільно брав участь у передвиборній кампанії у верхню палату Конгресу Едварда Кеннеді. В ході проведення агітаційних заходів він був представлений Джанет Д. Очінклосс, зведеній сестрі першої леді США Жаклін. Світська левиця запросила його в їх сімейний маєток в штаті Род-Айленд, де він удостоївся знайомства з Джоном Кеннеді.

Служба у ВМС Джона Керрі

Після відмови у відстрочці від призову для продовження навчання в Парижі, у 1966 році юнак вступив на службу у Військово-морські сили США. Закінчивши навчання в центрі Ньюпорта, він отримав звання офіцера.

Джон Керрі воював у В'єтнамі

У 1968-1969 рр. 4 місяці він воював у Південному В’єтнамі на патрульних катерів, на що вважався найбільш небезпечним судні річкового патруля. За ряд успішно виконаних поставлених командуванням завдань він був нагороджений медалями – Бронзової та срібною зіркою, тричі Пурпуровим серцем.

Беручи участь у військових діях і перестрілках, Джон 3 рази отримав поранення, і згідно з приписами, заслужив право на від’їзд до США. Його перевели на базовану в Брукліні Військово-морську транспортну службу, де він продовжив службу до 1970 року.

Початок політичної кар’єри Джона Керрі

На початку 1970-х Керрі активно займався антивоєнними акціями, брав участь у демонстраціях, давав свідчення про військові дії перед Конгресом, виступав на телебаченні з закликом про закінчення війни. Його яскраві промови і ораторська майстерність перетворили молодого людини в лідера.

В Массачусетсі В 1972 році він балотувався в Конгрес, однак поступився республіканцеві Підлозі Кроніна. Після закінчення кампанії він навчався на правовому відділенні Бостонського коледжу. Успішно завершивши навчання, у 1976 році він був прийнятий на роботу у відділ прокурора Миддлсекса.

Джон Керрі і Сергій Лавров: «Так, все нормально, Джон. Не хвилюйся!» У 1982 році його обрали на посаду заступника губернатора. Потім він був обраний в сенат і залишався там у результаті переобрань 4 строку. У 2004 році його висували на пост президента країни, але Джон програв Джорджу Бушу.

Особисте життя Джона Керрі

У 1970 році Джон Керрі перший раз одружився на Джулії Сімпсон, сестрі свого друга по навчанню в Єлі Девіда Торна. Дівчина була для Джона прекрасною партією – її сім’я володіла статком у $300 мільйонів, і володіла гідною родоводу, включаючи предків-саратников першого президента країни Джорджа Вашингтона.

Джон Керрі з дружиною і доньками

У них народилося дві дочки: в 1973 році – Олександра, в 1976-му – Ванесса. З часом роль дружини висхідної зірки у світі політики, який нібито до того ж дозволяв собі флірти на стороні, стала її жахливо обтяжувати. Вона почала страждати від нападів депресії. У підсумку, у 1982 році вони розлучилися, а через 6 років – розлучилися офіційно.

Пізніше Джулія вдруге вийшла заміж. У своїй книзі про депресії Change of Heart («Зміна серця») вона писала, що після першого заміжжя, політика для неї асоціації стала схожа люті, жаху і самотності. Але, як і доньки, вона підтримувала екс-дружина у передвиборчій кампанії, називала його в приватних бесідах «майбутнім великим президентом». У 2006 році вона пішла з життя від онкологічного захворювання.

Джон Керрі з дружиною Терезою

Старша дочка держсекретаря — випускниця Університету Брауна, має ступінь магістра витончених мистецтв і працює режисером документальних фільмів. Молодша – після елітної приватної школи «Академія Філліпса», Єльського університету, Гарвардської медичної школи працює у сфері медстрахування в Лондоні.

Нинішня дружина політика Тереза, з якою вони одружилися в 1995 році, уродженка Мозамбіку, меценат і бізнесвумен, вдова Джона Хайнца, давнішнього його колеги-сенатора, спадкоємця підприємств Heinz з виробництва соусів, який їх познайомив в 1990-м Роком пізніше він загинув в авіакатастрофі в Пенсільванії. Дружина старша за чоловіка на п’ять років і має трьох синів від попереднього шлюбу.

Джон Керрі у Москві зустрівся з Володимиром Путіним Держсекретар любить полювання, подорожі на велосипеді, віндсерфінг, грати в хокей і на гітарі. Йому подобаються The Beatles, Хендрікс, Баффетт. В 2003 році йому вдалося перемогти рак.

Джон Керрі сьогодні

У 2012 році Барак Обама висунув сенатора-демократа на посаду держсекретаря. Шляхом таємного голосування Сенат визначився і схвалив призначення голови одного з комітетів на цей високий пост.

Держсекретар США Джон Керрі

Глава американської дипломатії підтримує українська влада, як і вони, вважає кричущим порушенням міжнародного права приєднання Росією Криму, спотворення в мас-медіа подій, що відбуваються на сході України. Він виключає можливість присутності там антиурядових настроїв, вважаючи, що всі вони – результат діяльності російських спецслужб.

Ролик про Керрі і Обаму на пенсії в перекладі Гобліна В січні 2015 року на Всесвітньому економічному форумі в Давосі держсекретар заявив, що після виконання мінських домовленостей зняття з РФ санкцій, які були введені у зв’язку з ситуацією навколо України, цілком досяжно протягом найближчих місяців. До цього американські товари, інвестиції, технології залишаться поза законом, як і цілий ряд вітчизняних банків, компаній і високопоставлених чиновників.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: