Ім’я: Дженсен Еклс

Дата народження: 1 березня 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Даллас, США

Діяльність: актор

Вага: 77 кг

Зріст: 183 см

Біографія Дженсена Эклса

Дитинство Дженсена Эклса

Хлопчик народився в Далласі. Батьки не відразу вибрали ім’я синові. Їм хотілося дати дитині не найпоширеніше ім’я. Мама (Донна Джоан Шеффер) в церкві гортала псалтир, щоб знайти щось оригінальне. Іменем сина стала прізвище одного з авторів церковного гімну.

З дитинства хлопчик ріс, захоплюючись своїм батьком, Аланом Роджером Эклсом, який був відомим актором. Він завжди був для сина кумиром. Дженсен вивчав сценарії, знав усі його роботи.

У Дженсена є сестра і брат. У сім’ї було прийнято ходити до церкви. Актор називає себе нефанатичным християнином. Він ріс на навчаннях Біблії і, як сам він висловився, даючи інтерв’ю, віра завжди з ним.

До чотирирічного віку хлопчик часто з’являвся в дитячій рекламі. Потім послідував деяка перерва, і тільки в 10 років він знову продовжив зніматися в рекламі.

Дженсен Еклс - молодий і популярний актор

У старших класах Дженсен багато часу приділяв спорту, граючи в командах бейсболу і лакросу. Коли він заради забави почав відвідувати уроки акторської майстерності, він був там єдиним спортсменом.

Закінчивши школу, майбутня зірка екрану вирішив поступати в університет. Він вже вибрав там для себе набір дисциплін, що цікавить його спеціалізації. Дженсен хотів отримати професію фізіотерапевта, і навіть був зареєстрований для вступу.

На той момент йому запропонували знятися в одному з проектів. Майбутній актор відправився в Лос-Анджелес, щоб подивитися, про що, власне, йдеться. Він пройшов прослуховування. Йому пропонували зіграти гостя в серіалі, проте він не збирався затримуватися в місті, не бажаючи відступати від своїх подальших планів. Еклс відправився додому, щоб порадитися з батьками. Він завжди радився з ними, коли треба було прийняти якесь складне рішення. В результаті Дженсен повернувся в Лос-Анджелес, де став учасником проекту, подумавши, що цілком може затриматися там на один-два семестри, і якщо нічого не трапиться, завжди зможе повернутися додому. Це був вересень 1996-го.

Сім’я підтримувала актора-початківця. Так його бабуся посилала онукові раз в тиждень листівку, щоб він не сильно нудьгував по дому.

Початок кар’єри актора Дженсена Эклса, фільмографія

Перші ролі були всього лише епізодичними. Юний актор з’явився в серіалі «Сібілл», комедії «Містер Роудс» і в «Школі Ласкавою долині». У комедійній стрічці «Містер Роудс» він зіграв студента. Там Дженсен знімався впродовж вісімнадцяти тижнів.

Це була його перша постійна робота, завдяки якій Еклс відразу почав самостійно себе забезпечувати. Як пізніше він зізнався в інтерв’ю, його самостійне життя в юному віці актор вважає своїм великим досягненням в житті.

Дженсен Еклс і його звичка))) Вже через рік він з’явився в «Дні нашого життя», отримавши роль Еріка Брейді. Його участь у даному проекті тривало з 1997-го по 2000-ий рік, поки він сам не вирішив піти, щоб мати можливість зніматися в інших серіалах. Вже тоді у нього з’явилося багато шанувальників, листи яких актор отримував щодня.

Під час зйомок «Днів нашого життя» його запросили взяти участь у зйомках фільму «Нецілована». Запрошення було зроблено за запитом знімалася там Дрю Беррімор . На жаль, від цієї пропозиції Эклсу довелося відмовитися, так як графіки зйомки обох фільмів збігалися.

Дженсен Еклс в даний час

У 2000-му актор знявся у фільмі про Мерилін Монро під назвою «Блондинка». Наступною його роботою стали зйомки в серіалі «Темний ангел», де разом з ним грала Джессіка Альба. Роботу з Джеймсом Кемероном у цьому фільмі він вважає для себе дуже пам’ятною.

Хорошим у професійному плані для Дженсена став 2003-ій рік. Він працював у картині «Бухта Доусона» і в кількох епізодах «Спокійного життя». У 2004-му Еклс в «Таємницях Смолвилля» зіграв коханого героїні, роль якої виконувала Христина Кройк.

Дженсен Еклз і Джаред Падалекі Головну роль Дженсен зіграв у 2005-му в «Пожирач душ», де йому довелося працювати разом зі своїм кумиром — рідним батьком. У тому ж 2005-му його запросили в серіал «Надприродне», причому на головну роль. У цьому містичному фільмі він грав Діна Вінчестера.

Його головним партнером в проекті був актор, теж грає головну роль, Джаред Падалекі. Ці зйомки особливо запам’яталися Эклсу. Там він здружився з Джаредом, хоча той на чотири роки його молодший. У 2007-му акторові пощастило зіграти на одній сцені з Лу Даймондом Філліпсом. Спектакль був поставлений на сцені театру Casa Mañana міста Техасу, його назва — «Кілька хороших хлопців». Так Еклс вперше зіграв на театральній сцені.

З проектом «Надприродне» у актора пов’язаний так само його перший режисерський досвід. Він зняв чотири епізоди шостого сезону. У 2011-му він знову виступив режисером тепер уже трьох епізодів сьомого і трьох епізодів восьмого сезону.

Особисте життя Дженсена Эклса

Дженсен Еклс з дружиною Дэннил Харріс.

Дженсен одружився на фотомоделі, актрисі і гімнастці Дэннил Харріс. В середині 2013-го року вони стали щасливими батьками маленької доньки. Їй дали ім’я Джастіс Джей Еклс.

Еклс вважає свого батька високопрофесійним актором і завжди звертається до нього за порадами. Батько завжди був і залишається його героєм.

Актор радий спілкуванню з шанувальниками, особливо, коли вони запитують не про нього особисто, а про зіграних ролях і роботі. Це, як він каже, йому лестить.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: