Ім’я: Джеймс Хетфілд

Дата народження: 3 серпня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Дауні, Каліфорнія, США

Діяльність: гітарист, вокаліст

Вага: 86 кг

Зріст: 185 см

Біографія Джеймса Хэтфилда

Джеймс Хетфілд – це музикант, який став справжньою легендою в своєму жанрі. Його пісні відомі у всіх куточках нашої планети, а його виступи незмінно викликають у кожному місті величезний фурор. Одним словом – наш сьогоднішній герой справжня людина-легенда. Саме з цієї причини говорити про його життя і долю настільки цікаво. Де розпочався життєвий і творчий шлях Джеймса Хэтфилда? Які етапи в його творчості варто назвати найважливішими? Про все це ми докладно розповімо далі в нашому короткому оповіданні, присвяченому життю і творчості великого музиканта.

Ранні роки, дитинство музиканта Джеймса Хэтфилда

Майбутній лідер гурту Metallica з’явився на світ в невеликому містечку під назвою Дауні (Каліфорнія). У цьому місці пройшло його дитинство і юність. Однак назвати ранні роки життя великого музиканта безтурботним часом дуже і дуже складно.

Джеймс Хетфілд в дитинстві

Вся справа в тому, що батько Джеймса Хэтфилда – Верджил – залишив сім’ю, коли нашому сьогоднішньому герою було всього тринадцять років. З цього моменту в житті їх маленької сім’ї почалися постійні проблеми. Мама музиканта – оперна співачка Синтія Хетфілд – постійно пропадала на виступах і репетиціях, однак, незважаючи на це, грошей все одно не вистачало. З-за цього їх сім’я часто переїжджала з одного будинку в інший, однак це далеко не завжди допомагало впоратися з нагальними матеріальними труднощами.

В кінцевому підсумку, розчарувавшись у житті, Синтія Хетфілд вдарилася в релігію і стала послідовницею руху Християнська наука Мері Бейкер Едді. З цього моменту дивакувате християнське вчення стало невід’ємною частиною життя юного музиканта і його сім’ї. Джемс разом з матір’ю часто відвідував церкву, а також за наполяганням тамтешніх священнослужителів чесно відмовлявся від будь-яких ліків. Варто відзначити, що «Християнська наука» і зовсім заперечувала будь-яке медичне втручання як таке. Саме тому, коли у матері майбутнього лідера групи Metallica був виявлений рак, від будь-якого лікування вона принципово відмовлялася.

З-за цього в шістнадцять років Джеймс Хетфілд втратив матір. Згодом неоднозначне ставлення до релігії стало основою для багатьох пісень виконавця. Що стосується творчості, але займатися музикою наш сьогоднішній герой почав ще в дев’ять років. У цьому віці він почав освоювати фортепіано, а вже кілька років потому також став грати на барабанній установці свого старшого брата.

Вперше виступати разом з полулюбительским музичним колективом Джеймс почала ще в підлітковому віці. В цей період він зібрав навколо себе групу однодумців, разом з якими утворив музичний колектив «Obsession». У даній групі грали такі відомі згодом музиканти як Рон Макговни і Дейв Маррс. Однак, навіть незважаючи на це, перший проект Джеймса Хэтфилда проіснував зовсім недовго.

забавні моменти з Металликой. Частину 3 Після розпаду групи наш сьогоднішній герой поступив у вищу школу Brea Олінда, в якій провчився кілька років. У ці роки він познайомився з кількома іншими молодими музикантами, разом з якими утворив колектив «Phantom Lord». Варто зазначити, що друга група Хэтфилда також проіснувала зовсім недовго.

Незважаючи на це, деякі музиканти з колишнього проекту продовжили виступати разом з Джеймсом також і після розпаду проекту. Так, деякий час у містечку Дауні з’явилася третя група нашого сьогоднішнього героя – «Leather Charm». До складу даного колективу увійшли деякі колишні учасники двох обох груп Хэтфилда.

Разом з «Leather Charm» музикант виступав протягом декількох років. За цей час він зумів знайти багато нових друзів, а також накопичити певний досвід сценічних виступів. У якийсь момент Джеймсу навіть здалося, що він добився всього, чого хотів, проте на цьому його творчий шлях тільки починався…

Metallica і головні моменти подальшої кар’єри Джеймса Хэтфилда

У 1981-му році давній друг Джеймса Хэтфилда Х’ю Таннер познайомив його з ще одним талановитим музикантом – данцем Ларсом Ульріхом. У той період група «Leather Charm» фактично припинила своє існування і наш сьогоднішній герой почав пошук нових учасників для нового колективу. Одним з таких і став Ларс Ульріх. Талановитий барабанщик привніс багато нового в стиль і репертуар колективу. Джеймс і Ларс стали кращими друзями і вже дуже скоро утворили колектив, що отримав назву Metallica.

Інтерв’ю з Джеймсом Хэтфилдом з фільму Без батька. У 1983-му році група підписала кілька вигідних контрактів і успішно випустила свій дебютний альбом «Kill ’em All», який вмить став дуже популярний. Композиції групи пробилися в усі хіт-паради Північної Америки. І вже зовсім скоро Джеймс Хетфілд став одним з найпопулярніших музикантів в США.

Славу групи зміцнили наступні альбоми «Ride the Lightning», «Master of Puppets», «…And Justice for All» і деякі інші. Таким чином, всього за кілька років Metallica придбала статус культового колективу. Концерти групи збирали тисячі людей, альбоми та збірки колективу розходилися мільйонними тиражами. У дев’яності роки група почала виступати за межами США, буквально підриваючи стадіони Канади, Австралії, Великобританії і деяких інших країн Європи.

Лише в 2000-ті роки інтерес до групи почав повільно згасати. Утвердившись в якості своєрідного символу всієї світової рок-індустрії, Metallica стала рідше виступати і рідше записувати нові композиції.

У 2003-му році група випустила альбом «St. Anger», який став першим за шість років. Під час запису платівки Джеймс активно лікувався від алкоголізму, а також намагався дещо змінити свій спосіб життя. Зрештою йому це вдалося. Але вдалося не відразу. У середині 2000-х років група Metallica знову почала багато гастролювати. У цей період концерти колективу пройшли також в деяких країнах Східної Європи. У 2008-му році група Джеймса Хэтфилда записала альбом «Death Magnetic», який на даний момент є останньою платівкою легендарного музичного колективу.

Джеймс Хетфілд, соліст гурту Metallica з родиною

Особисте життя Джеймса Хэтфилда

В серпні 1997-го року наш сьогоднішній герой одружився на дівчині на ім’я Франческа Томасі. У цьому шлюбі народилося троє дітей, які отримали імена Кэйл, Кастор і Марсела.

Після успішного проходження курсу лікування від алкоголізму Джеймс почав активно захоплюватися катанням на скейтборді, водних лижах, а також іншими видами спорту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: