Ім’я: Джеймс Блант

Дата народження: 22 лютого 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Гемпшир, Уїлтшир, Англія

Діяльність: співак, музикант, автор

Вага: 68 кг

Зріст: 173 см

Біографія Джеймса Бланта

Дитинство Джеймса Бланта

Майбутній музикант народився в Англії, це сталося у військовому госпіталі. Потім він деякий час жив у Німеччині та на Кіпрі. Батько хлопчика був військовим льотчиком, що вплинуло на вибір професії. Ще в шкільні роки він почав захоплюватися музикою. Спочатку брав уроки гри на фортепіано, а після почав підбирати мелодії на гітарі. Батько це захоплення не підтримував. Яку музику він вважав марним шумом.

З семи років Джеймс навчався в закритій школі-пансіоні. У чотирнадцять років підліток почав писати свої пісні. З цього часу музика у нього вийшла на перше місце. Навчання здавалася чимось неважливим, проте точні науки йому завжди давалися. Він жив у шкільному гуртожитку, і з його кімнати вічно линула музика. Здобуття освіти

James Blunt — Goodbye My Lover [OFFICIAL VIDEO] У віці шістнадцяти років у молодої людини вже була ліцензія на керування літаком. Після школи він вирішив вчитися в університеті, вибравши професію інженера аерокосмічної промисловості. Вчитися йому було не цікаво. Блант пам’ятає, що найчастіше він просто спав, сидячи на задній парті. Його хотіли відрахувати. У цей час батько наполіг, щоб Джеймс відправився в діючу армію.

Джеймс Блант в армії

Підготовку Блант проходив у Військовій Академії, деякий час він знаходився на базі підготовки в Канаді. У 1999-му році він вже був командиром танкового підрозділу, яке виступало від НАТО. Під час бомбардувань Югославії його підрозділ стояло на кордоні Югославії і Македонії.

Джеймс Блант встиг відслужити в армії до запису своїх перших пісень

Навіть перебуваючи в танку, Джеймс був з гітарою. Так як це суперечило статуту, гітару довелося прикріплювати до танку зовні. Блант писав пісні весь час, навіть під час служби в армії. До того періоду його життя належить композиція «No Bravery», співак написав її в момент затишшя.

Те, що Джеймс побачив у Косово, відчув наслідки громадянської війни, на нього справило сильне враження. У той час ним було написано кілька фаталістичних пісень, які пізніше увійшли до його перший альбом.

Пісні та альбоми Джеймса Бланта

Прослуживши кілька років, в 2002-му році Блант покинув армію. Батько, звичайно, був дуже незадоволений. Молодий чоловік вирішив сконцентруватися на заняттях музикою. Зібравши кілька демо-записів своїх кращих пісень він, через кілька місяців, уклав договір на запис альбому і менеджмент. Джеймс познайомився з Ліндою Перрі – продюсером і автором пісень. Перрі почула спів Бланта на одній з музичних конференцій, з тих пір вона вже не випускала талановитого співака з виду. Вона сама запропонувала укласти контракт з ним. Крім того, Лінда володіла студією звукозапису Custard Records, з якою Блант і підписав контракт.

James Blunt — You’re Beautiful (Video) В 2003-му році в Каліфорнії він записав перший альбом з Томом Ротроком. У свій час Тому був продюсером Елтона Джона. Сам Елтон зазначав, що багато пісень Бланта здаються йому продовженням його «Your Song». Робота тривала більше року. Одночасно із записом альбому, яка йшла вдень, співак вечорами виступав у нічних клубах. У Каліфорнії його британський акцент подобався слухачам. Мелодії Джеймса були прості, але приємні, з акуратними аранжуваннями. Його приємний тенор надавав чуттєву напруженість і емоційні нюанси всіх його композицій.

Начерки до деяких пісень були привезені в Каліфорнію з собою, а частина пісень Блант написав вже в Америці. Кімнати він знімав у квартирної господині, яка фортепіано поставила у ванній кімнаті. Там і «народилися» кілька композицій. Джеймс зазначав, що зміна обстановки сприяла тому, щоб його творчі здібності посилилися. Так, у ванній кімнаті, сидячи за фортепіано, співак написав ліричну баладу «Goodbye My Lover».

Джеймс Блант в рамках світового турне концерт у Москві

Дебютний альбом отримав назву «Back to Bedlam». Його реліз відбувся на початку жовтня 2004-го року і одразу опинився вгорі британського хіт-параду, протримавшись там близько п’яти тижнів. Платівка не могла залишитися без уваги меломанів і заслужила чимало хвалебних відгуків. Ротрок вважав, що практично весь альбом був першим викликом хітам Елтона Джона.

Другий альбом вийшов восени 2007-го року, його назва — «All The Lost Souls». А через три роки співак і музикант випустив свій третій музичний альбом — «Some Kind of Trouble».

Джеймс Блант в даний час

Четвертий студійний альбом випущений Джеймсом восени 2013-го року. Продюсером знову став Тому Ротрок, який продюсував і перші два альбоми Бланта. Четвертий альбом був названий «Moon Landing».

James Blunt — Bonfire Heart [Official Video] У квітні 2014-го року концерт Джеймса в Москві в рамках світового турне.

Особисте життя Джеймса Бланта

Відомо, що понад тисячу років все чоловік роду Блант були пов’язані з армією. Витончені матерії і музика завжди були для них чимось далеким. Батько співака дослужився до чину полковника.

Джеймс, як будь-англієць, небайдужий до футболу. Він є вболівальником «Челсі». Один з будинків співака розташований поруч з домашнім стадіоном його улюбленої команди. Блант – відмінний спортсмен. У роки служби в армії він очолював команду з гірських лиж.

Відомо, що композиція «No Bravery» була написана Джеймсом, коли він ночував у спальному мішку біля свого танка в роки його служби в армії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: