Ім’я: Джеймс Белуші

Дата народження: 15 червня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Чикаго, США

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 85 кг

Зріст: 180 см

Біографія Джеймса Белуші

Джеймс Белуші – це талановитий американський актор, показавши на своєму прикладі, що одному і тому ж людині можуть чудово вдаватися як комедійні, так і драматичні ролі. Фільмографія нашого сьогоднішнього героя складається з величезної безлічі яскравих робіт, кожна з яких залишається по-своєму примітною і цікавою. Але тільки чи це можна розповісти про цього талановитого кіноактора? Звичайно, немає. Адже в житті цієї людини було багато цікавих моментів, які напевно будуть цікаві всім і кожному.

Дитинство і родина Джеймса Белуші

Джеймс Белуші народився 15 червня 1954 року, ставши, таким чином, другим сином у родині емігрантів з Албанії. Його старшого брата звали Джон, і в значній мірі саме його особистість і визначила весь життєвий і кар’єрний шлях нашого сьогоднішнього героя. Коли Джеймс Белуші ще навчався в середній школі містечка Вітон (передмістя Чикаго), ім’я його старшого брата вже звучало по всій країні. У шістдесяті роки Джон Белуші активно гастролював по Сполученим штатам Америки, знімався в популярних стрічках і навіть час від часу працював в якості сценариста.

Комедія Справжні чоловіки, 1987, фрагмент з Дж.Белуші В цей період Джеймс робив лише перші кроки на театральній сцені, з’являючись з невеликими ролями в шкільних спектаклях і святкових виставах. Варто зазначити, що в ранньому віці Джеймс аж ніяк не виділявся серед інших однолітків і навряд чи міг говорити про якійсь незвичайній таланті. Багато в чому саме тому загальне захоплення його старшим братом буквально виводило майбутнього актора з себе. Роздирається ревнощами і внутрішніми протиріччями, Джеймс зв’язався з чиказькими бандами і згодом неодноразово потрапляв у поліцію за викрадення автомобілів, бійки і крадіжки.

Проте в якийсь момент наш сьогоднішній герой усвідомив, що воює зі старшим братом не тим зброєю і просто вирішив переграти того на його ж полі. З цією думкою майбутній актор вступив на театральний факультет престижного університету Південного Іллінойсу в місті Карбондейл, де став серйозно працювати над собою. Саме в цей момент життя актора стала потихеньку налагоджуватися, а він сам почав робити серйозні успіхи в обраній професії.

Перші ролі Джеймса Белуші

У 1977-му році він почав виступати з театральною трупою «The Second City», а також дебютував на телевізійних екранах з серіалом «Хто доглядає за дітьми?» який, однак, не став дуже популярний. У наступні кілька років молодий актор став часто з’являтися у «великому» кіно, поставши перед глядачами з кількома епізодичними ролями в популярних фільмах. Найбільш відомою роллю даного періоду в кар’єрі Джеймса Белуші стала його акторська робота над фільмом «Злодій» 1981-го року.

В той момент, поки молодший брат задовольнявся лише невеликими ролями, Джон Белуші підкорював вершини американського кінематографа. Битва здавалася програною, однак в якийсь момент в заочну суперечку двох братів втрутилася доля…

Фільми з Джеймсом Белуші стали з'являтися в 1977 році

Навесні 1982-го року по всьому каналу США пройшла новина про те, що популярний актор Джон Белуші помер від передозування наркотиками в одному з номерів лос-анджелеського готелю Chateau Marmont». У цей момент життя Джеймса круто змінилось. Всі його ранні устремління опинилися під величезним питанням. У молодого актора почалася депресія, врятуватися від якої йому вдалося лише за допомогою нових ролей.

Успіх і подальша акторська кар’єра Джеймса Белуші

У середині вісімдесятих років, після затяжного піке, Джеймсу вдалося, нарешті, взяти себе в руки і знову серйозно приступити до роботи. Незважаючи на фактичний провал на шоу «Суботнім вечором в прямому ефірі», на якому він повинен був замінити свого брата, 1985-го та 1986-го кілька режисерів все-таки зважилися довірити акторові ролі у своїх нових проектах. Так, у фільмографії актора з’явилися комедійні стрічки «Джек-стрибунець», «З приводу того, що сталося вчора вночі…», «Магазинчик жахів», а також оскароносна драма «Сальвадор», яка стала першим серйозним успіхом у кар’єрі Белуші.

Зрозумівши, що алкоголь і постійні загули Джеймса залишилися в минулому, американські режисери стали охочіше залучати його у свої фільми і телепроекти. І дуже скоро кар’єра нашого сьогоднішнього героя повільно пішла в гору. Наприкінці вісімдесятих -початку дев’яностих актор став відомий завдяки ролям у фільмах «Червона спека», «К-9», «Гомер і Едді», «Кучерява Сью», «Щоденник найманого вбивці», «Кривавий слід», «ААА! Справжні монстри», «Сахара». У цей період актор зумів довести собі та іншим, що може бути цікавий глядачам у самих різних іпостасях, а також може однаково добре справлятися як з комедійними, так і більш серйозними ролями.

З цього моменту ім’я Джеймса Белуші вже перестало асоціюватися в умах глядачів з ім’ям його зоряного брата.

Джеймс Белуші — You’re Nobody Till Somebody Loves You надалі наш сьогоднішній герой продовжив часто зніматися в кіно, чітко утвердившись в ранзі одного з самих популярних комедійних акторів Голлівуду. У цей період вийшла величезна кількість яскравих фільмів з його участю, найбільш відомими серед яких стали стрічки франшизи К-911, а також серіал «Як сказав Джим», який і сьогодні успішно йде на різних каналах Росії, України і Білорусії.

Крім того, в зрілому віці актор став часто працювати над озвучуванням мультиплікаційних фільмів, а також виступати в якості музиканта. Так, в 2003-му році актор взяв участь у записі альбому групи The Sonics «Have Love Will Travel», а через деякий час виконав одну з головних пісень у мультиплікаційному фільмі «Правдива історія Червоної Шапочки».

Навесні 2006-го року світ побачила жартівлива автобіографічна книга Джеймса, що отримала назву «Real Men don’t Apologize» (російською мовою видана як «Я знаю, що потрібно бабам! Уроки спокушання від крутого хлопця»).

У 2008-му році в Албанії Джеймса Белуші був вручений орден «Честь нації». Через рік він став громадянином цієї країни.

Особисте життя Джеймса Белуші

В житті Джеймса Белуші було три подружжя. Першою дружиною популярного актора стала дівчина на ім’я Сандра Девенпорт. Закохані одружилися в 1980-му році, але цей шлюб не став надто тривалим. Швидкоплинної виявилася і його сімейне життя з дівчиною по імені Марджорі Бренсфілд, яка стала його другою дружиною.

Джеймс Белуші з третьою дружиною Дженніфер Слоун

В даний час проживає в Лос-Анджелесі разом зі своєю третьою дружиною Дженніфер Слоун. Разом вони виховують трьох дітей – двох синів (Джареда і Роберта) а також доньку Джемісон.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: