Ім’я: Джеффрі Дін Морган

Дата народження: 22 квітня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Сіетл, США

Діяльність: актор

Вага: 87 кг

Зріст: 189 см

Біографія Джеффрі Діна Моргана

Джеффрі Дін Морган – це відомий американський актор, який відрізняється не тільки зовнішністю, що запам’ятовується, але і великим талантом. Його життя – це низка перемог на різних напрямках. Він грав у театрі, знімався на телебаченні, а також часто з’являвся в кіно. Саме тому наш сьогоднішній герой в останні роки користується таким успіхом у простих глядачів.

Ранні роки, дитинство і родина Джеффрі Діна Моргана

Джеффрі Дін Морган з’явився на світ 22 квітня 1966 року в північному місті Сіетл, недалеко від кордону з Канадою. Середню освіту майбутній актор отримував по черзі відразу в трьох школах. В цей період він займався в школі Бенджаміна Франкліна, школі Роуз Хілл і Лейк Вашингтон. Будучи учнем старших класів, наш сьогоднішній герой робив чималі успіхи в області спорту. Він був лідером шкільної команди з баскетболу, проте в один прекрасний момент улюблене захоплення довелося залишити через складну травму коліна.

Отримавши диплом про середню освіту, Джеффрі деякий час працював в якості художника-граффика, а також заробляв собі на хліб письменницькою працею. Вельми примітно, що в певний момент Морган навіть вирішив створити в Сіетлі свою власну компанію, яка займалася створенням на замовлення творів образотворчого мистецтва. Однак згодом залишив цей бізнес.

Джеффрі Дін Морган в молодості

Після відходу зі справи Джеффрі Дін Морган за порадою старого приятеля переїхав в Лос-Анджелес. В даному контексті варто відзначити, що в Місті Ангелів наш сьогоднішній герой виявився абсолютно випадково. Давній друг попросив його допомогти з переїздом, а потім після того як всі речі були доставлені за місцем призначення запропонував йому ненадовго затриматися.

В кінцевому результаті цей епізод став поворотним у житті майбутнього актора. Опинившись в Лос-Анджелесі, він випадково потрапив на очі одному з місцевих режисерів і той запропонував Джеффрі спробувати свої сили на новому поприщі. Так, наш сьогоднішній герой став частиною світової кіноіндустрії. До того моменту йому вже було 25 років.

Кар’єра Джеффрі Діна Моргана в світі кіно, фільмографія

Першою акторською роботою в житті Джеффрі Діна Моргана стала картина «Ангел в червоному», в рамках якої імпозантний актор виконав одну з головних ролей. Слідом за цим у фільмографії нашого сьогоднішнього героя з’явилися деякі популярні серіали «Крутий Уокер», «Швидка допомога», «Практика», «Паралельні світи», «Військово-юридична служба» та багато інших. В рамках даних проектів Джеффрі Дін Морган виконав невеликі ролі в окремих епізодах. Акторові вдалося попрацювати на одному майданчику разом з такими зірками, як Чак Норріс, Ширина Вілсон, Ніа Пиплз та інші.

«Пастка (The Resident)» Трейлер фільму з Джеффрі Дін Морганом Однією з найяскравіших робіт на ранньому етапі кар’єри актора стала роль у фантастичному телесеріалі «Палаюча зона». У названому проекті талановитий уродженець Сіетла з’явився всього в двох епізодах, однак, незважаючи на це, зумів швидко запам’ятатися глядачам.

Після цього серіали та інші телевізійні фільми стали для Джеффрі головним джерелом заробітку. З допомогою свого агента, він легко знаходив для себе нові ролі, а тому з’являвся на екранах із завидною постійністю. Так, зокрема, побачити нашого сьогоднішнього героя можна в таких телепроектах як «Зоряний шлях: Ентерпрайз», «О. С. – самотні серця», «Ангел», «V. I. P.», «C. S. I. Місце злочину», а також багатьох інших. Джеффрі Дін Морган знімався часто, однак з’являвся в серіалах зазвичай лише на один-два епізоди.

У певний момент актор зробив спробу вирватися з зачарованого світу телебачення і навіть взяв участь у взятті кількох маловідомих театральних вистав. Однак згодом все-таки повернувся на знімальний майданчик. У 2004-му році Джеффрі зіграв одну з головних ролей у фантастичному фільмі «Шість», але проект виявився провальним. І зовсім скоро наш сьогоднішній герой знову з’явився на телебаченні.

Актор Джеффрі Дін Морган з дружиною

Але на цей раз американська телеіндустрія зустріла актора більш привітно. У 2005-му році Джеффрі Дін Морган зіграв в популярному серіалі «Анатомія пристрасті», в якому отримав хоч і другорядну, але досить велику роль одного з пацієнтів, «закрутивших» роман з однією з головних героїнь. Після цього наш сьогоднішній герой також з’явився в серіалі «Надприродне». І фантастичний проект приніс йому справжній успіх. Зігравши роль батька двох головних героїв стрічки, Джеффрі став важливою частиною всієї лінії оповіді, а також одним з ключових персонажів історії.

Джеффрі Дін Морган в даний час

З цього моменту кар’єра актора взяла нову висоту. Він став часто з’являтися на сторінках світської хроніки, а також отримувати безліч листів від захоплених глядачів. Таким чином, до середини 2000-х років Джеффрі Дін Морган став справжньою зіркою.

Після цього талановитий американський актор почав часто з’являтися в голлівудських фільмах. У наступні кілька років він знявся в таких відомих фільмах як «Каблуи», «P. S. Я люблю тебе», «Хранителі», «Шанхай», а також виконав головні ролі в картинах «Випадковий чоловік», «Пастка», «Дні гніву», «Поля», «Кур’єр». Дані екранні роботи принесли талановитому уродженцю Сіетла нову порцію популярності, зробивши його повномасштабної зіркою американського кіно.

Джеффрі Дін Морган, просто сексі Серед його екранних партнерів були Дженсен Еклс, Ума Турман, Ліза Кудроу, Хіларі Суонк, а також багато інших яскраві знаменитості. Рухаючись від однієї ролі до іншої, наш сьогоднішній герой заробляв повагу в середовищі глядачів, а разом з ним і мільйонні гонорари за нові роботи в кіно.

У 2012-му році талановитий американець знову повернувся на телебачення, зігравши головну роль в серіалі «Місто мрії». Після цього була роль у містичній кінокартині «Скринька прокляття» і маловідомому бойовику «Невловимі». Названі ролі на даний момент є останніми у фільмографії актора. Проте відомо, що вже найближчим часом на екрани вийде кілька нових картин за участю Джеффрі Діна Моргана – данська драма «Порятунок», а також гучний фільм «Диявол і глибоке синє море».

Особисте життя Джеффрі Діна Моргана

Відомо, що в молодості актор був одружений. Однак подробиці цього союзу приховані щільною завісою таємниці. Зовсім інша справа більш пізні романи Джеффрі Діна Моргана. Серед дівчат були актриси Мері-Луїз Паркер і Хіларі Бертон. З останньою з них наш сьогоднішній герой зустрічає досі. У березні 2010-го року у знаменитостей народився син Август.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: