Ім’я: Джастін Лонг

Дата народження: 2 червня 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Фейрфілд, штат Коннектикут, США.

Діяльність: актор

Вага: 82 кг

Зріст: 187 см

Біографія Джастіна Лонга

Джастін Лонг – це актор, ім’я якого нерозривно пов’язане з жанром комедії. Виконавши на екрані безліч комедійних ролей, він став тим актором, одне поява якого, часом, вже сама собою викликає посмішку.

Але варто називати акторське амплуа цього зоряного хлопця скупим і однобоким? Звичайно, немає. Адже у фільмографії нашого сьогоднішнього героя є безліч фільмів, перегляд яких вам навряд чи захочеться сміятися.

Фільмографія актора Джастіна Лонга почалася в кінці дев'яностих

Отже, хто ж він цей талановитий хлопець на ім’я Джастін Лонг? Зрозуміти це допоможе вам ця невелика біографічна стаття, присвячена цьому дивакуватому мешканцеві Голлівуду.

Ранні роки: становлення в якості актора Джастіна Лонга

Майбутній відомий актор з’явився на світ другого червня 1978-го року під знаком сузір’я Близнюків. Значною мірою саме факт вплинув на життя і долю нашого сьогоднішнього героя. Як і всі інші люди, що народилися під цим знаком зодіаку, Джастін Лонг був завжди веселий, товариський, а тому з легкістю заводив нових друзів. Намагаючись якось висловити невгамовний творчий потенціал (який також є однією з характерних особливостей «близнюків»), вже в середній школі актор став часто брати участь в різних театральних постановках, в яких завжди забирав собі всі головні ролі.

Не опиралися такому захопленню і батьки. Його батько – викладач інституту – особисто підшукав для свого сина хорошу драматичну секцію; а мама – професійна театральна актриса – всіляко допомагала Джастіну радами. Однак, справедливості заради, варто відзначити, що подібний лібералізм обоє батьків нашого сьогоднішнього героя виявляли лише у відношенні театральних уроків. В іншому вони були досить суворі зі своїми дітьми, яких витримували в жорстких канонах католицизму. Так, зокрема, середня освіта Джастін і двоє його братів отримували в єзуїтській школі Фэйрфилда. Недільний відвідування меси було обов’язковим ритуалом в їх сім’ї.

Життя за гранню з Джастіном Лонгом. Російський трейлер Можливо, якоюсь мірою подібний підхід у вихованні дітей виявився виправданим. Всі троє синів сімейства Лонг в підсумку стали професійними акторами. Даміан – старший брат Джастіна – зараз часто грає в різних театральних постановках, а також ставить спектаклі в престижній школі Вестон Хай. Молодший брат – Крістіан – нерідко з’являється в різноманітних молодіжних проектах. Зокрема, його можна побачити у фільмі «Нас прийняли!».

Однак найбільш вражаючих успіхів домігся, звичайно, сам Джастін. Закінчивши школу, Джастін Лонг поступив в престижний коледж Вассар, який відомий у Сполучених штатах Америки своїм вмінням якісно готувати комедійних акторів. У цьому місці Джастін знайшов багато нових друзів, разом з якими почав удосконалювати свою акторську майстерність. Через деякий час наш сьогоднішній герой став постійним учасником комедійної трупи «Посміховисько» (Laughingstock), разом з якою став часто з’являтися на сцені.

Варто відзначити, що даний колектив став досить популярний в деяких штатах. Перший успіх привернув до молодим акторам увагу видатних діячів американського кінематографа, одним з яких став кастинг-директор компанії MGM Дэвон о’браен. Побачивши акторську гру Джастіна Лонга, він запропонував молодому хлопцеві взяти участь в рекламі «Пепсі». Ця невелика робота принесла акторові цілком непоганий гонорар, а також звела його на одному майданчику з великим і жахливим Клінтом Іствудом.

Про подібний досвід роботи Джастін тепло відгукується і понині.

Кар’єра професійного актора Джастіна Лонга

Після успішної ролі в рекламі актор знову повернувся в театральну трупу. Проте вже в 1999-му році знову з’явився на широких екранах – на цей раз з комедійною стрічкою Діна Парізо «У пошуках Галактики». Дана акторська робота виявилася вдалою. І дуже скоро наш сьогоднішній герой отримав пропозицію взяти участь в серіалі «Ед». Вельми примітно, що до цього (ще в підлітковому віці) Джастін Лонг вже кілька разів знімався в телевізійних серіалах каналу NBC, однак тоді йому діставалися виключно невеликі епізодичні ролі.

Трейлер: На відстані любові з актором Джастіном Лонгом. У телевізійному проекті «Ед» актор затримався на кілька сезонів, однак паралельно з цим активно вибудовував свою кар’єру в кіно. Так, вже на початку двотисячних актор знявся в декількох яскравих стрічках, найбільш популярними з яких стали фільми «Перехрестя», «Вишибали», «Велика жратва», «Божевільні гонки». Особливо вдалою стала роль молодого актора у фільмі жахів «Джиперс Криперс». Ця роль принесла Джастіну Лонгу номінацію на премію «Сатурн» в номінації «Кращий молодий актор».

Подібний успіх зробив акторові ім’я і забезпечив новими цікавими ролями. У період з 2006 по 2010-й актор часто знімається в незалежному кіно і великих голлівудських проектах. Найбільш яскравими ролями цього періоду можна назвати фільми «Розлучення по-американськи», «Нас прийняли!», «Міцний горішок 4.0», «Снігова людина», «Обіцяти — не означає одружитися», «Затягни мене в Пекло», «Життя за гранню», «На відстані кохання», «Змовниця».

Дані фільми зробили нашого сьогоднішнього героя відомим і знаним персонажем у світі великого кіно.

Джастін Лонг зараз

Зараз актор також знімається в комедійних проектах, а також часто працює в якості актора «озвучення». Його голосом говорять персонажі фільмів «Планета 51», «Елвін і бурундуки», «Альфа і Омега: Клыкастая братва» і деяких інших. На сьогоднішній день головною мрією Джастіна Лонга є велика драматична роль, яка могла дозволити йому проявити свій талант і відкрити нові грані своєї особистості.

Особисте життя Джастіна Лонга

Незважаючи на те, що Джастін Лонг ніколи не був визнаним ловеласом, в його житті можна знайти парочку романів, про які варто згадати. Так, після фільму » на відстані кохання у актора зав’язався бурхливий роман з актрисою Дрю Беррімор. Стосунки тривали близько року і розпалися з нез’ясованих причин.

Особисте життя вирує: Джастін Лонг та Кірстен Данст

Через деякий час в американських ЗМІ почали з’являтися повідомлення про роман Джастіна Лонга з іншого голлівудською дівою – Кірстен Данст. Кілька місяців потому правдивість даних чуток підтвердили друзі акторів. Самі ж молоді люди ретельно тримали свої стосунки в таємниці від сторонніх очей (і особливо від сторонніх очей папараці).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: