Ім’я: Донателла Версаче

Дата народження: 2 травня 1955 р. (61 рік)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Реджо-ді-Калабрія, Італія

Діяльність: модельєр, дизайнер

Вага: 46 кг

Зріст: 164 см

Біографія Донателли Версаче

Донателла Версаче – спадкоємиця відомого модного будинку. Вона взяла в свої руки кермо влади сімейним бізнесом після того, як з життя пішов її брат Джанні. У цей період усі модні критики пророкували легендарної марки швидкий занепад, однак Донателла довела всім, що може керувати сімейним бізнесом, не гірше великого брата. В даний час назва модного будинку найчастіше пов’язують саме з нею. Вона є головним дизайнером будинку Версаче, а також головною фігурою в його ієрархії.

Сьогодні її життя – це нескінченна низка показів, виставок та дефіле. Але якою була її життя? Яким шляхом ця неординарна особистість піднімалася до вершин світової індустрії мод? Про все це читайте далі у цьому біографічному оповіданні.

Донателла Версаче в молодості була красунею

Ранні роки, дитинство і родина Донателли Версаче

Майбутня знаменитість народилася в італійському курортному місті Реджо-ді-Калабрія. Її батько працював торговцем, а мати була відомою кравчинею, яка володіла власною крамничкою і ательє. Крім самої Донателли в сім’ї Версаче було ще троє дітей. Однак в один день її старша сестра Тіна померла від неправильно діагностованого правця. Таким чином, крім нашої сьогоднішньої героїні у легендарної італійської сім’ї залишилося двоє братів – Санто і Джанні (Джованні).

Незважаючи на велику різницю у віці (близько десяти років) Донателла була дуже дружна з обома. Особливо близький дівчині був Джанні Версаче – майбутній грунтовно сімейного бізнесу. З ранніх років вони багато часу проводили разом. Як вважається, саме для своєї молодшої сестри Джанні шив свої перші наряди.

Брат і сестра залишилися нерозлучні і після того, як майбутній модельєр вирушив підкорювати подіуми Італії. В середині 70-х Донателла послідувала за Джованні у Флоренції, де він працював модельєром. Однак на відміну від зоряного брата вона ніколи не мріяла про гучну кар’єру дизайнера одягу. Найважливіше для неї було просто знаходитися поруч з Джанні. А тому, приїхавши у Флоренцію, Донателла вступила в один з місцевих університетів, де почала вивчати італійську літературу.

ГаГа оголилася для Донателли Версаче Ситуація дещо змінилася після того, як компанія Gianni Versace S. p. A. стала успішна і популярна. У цей період легендарний будинок моди стає сімейним підприємством, а Донателла волею-неволею виявляється втягнута у вир подій. У цей період у власності дівчини виявляється 20 відсотків акцій фірми. У 1978-му році енергійна і цілеспрямована блондинка стає PR-директором компанії, а також бере на себе всі турботи з організації та проведення фотосесій і рекламних акцій.

Крім того, улюблениця Джанні Версаче стає одним з його найбільш авторитетних радників. Відомий модельєр у всьому покладається на її думку, а також, не приховуючи, називає її своєю музою. Доказом прихильності модельєра до своєї молодшої сестри стає туалетна вода «Blonde», створена, як вважається, в честь Донателли Версаче.

В якості ще одного підтвердження своєї вдячності за внесок молодшої сестри в сімейний бізнес в 1995-му році Джанні подарував своїй улюблениці право на розповсюдження продукції під брендом Versus (однією з внутрішніх ліній Versace).

Смерть Джанні Версаче і подальший етап у житті Донателли

У 1997-му році під час поїздки в Майамі легендарний модельєр Джованні Версаче був застрелений Ендрю Кьюнененом – психічно неврівноваженою людиною, до цього вже вчинила кілька вбивств. Після цього гучного вбивства в пресі стали з’являтися різні чутки, що стосуються подробиць і причин такого вчинку. Одні журналісти говорили про нерозділене кохання Ендрю до Джованні Версаче; інші посилалися на те, що за полусумасшедшим вбивцею стояла італійська мафія. Однак були і ті, хто відкрито звинувачував у смерті легендарного модельєра його брата і сестру – Санто і Донателлу, які, нібито, хотіли встановити самоличный контроль над популярним будинком моди.

Донателла Версаче до і після пластичної операції

Подробиці того гучного вбивства досі залишаються невідомими. Достеменно можна сказати лише одне – після смерті брата Донателла і Санто витратили чималі гроші для того, щоб припинити розслідування і вилучити з архівів поліції вже наявні матеріали.

Після смерті Джанні спадкоємицею 50-відсоткового пакета акцій стала його племінниця Аллегра – дочка Донателли. Однак істотно зміцнила свої позиції в компанії і наша сьогоднішня героїня. Вже через три місяці після загибелі брата Донателла випустила свою дебютну лінію одягу, яка була досить стримано прийнята критиками. Але незабаром відносини до оновленого будинку Версаче стало більш теплим. Донателла, що мала до цього часу прекрасні навички у сфері PR і реклами, стала активно залучати до модних показів різних знаменитостей і таким чином швидко відновила похитнулися позиції бренду на світових ринках.

Що стосується самих моделей одягу, то в цьому плані Донателла діяла також чітко і безпомилково. Розуміючи, що точно скопіювати стиль старшого брата їй ніколи не вдасться, дівчина додала ескізами одягу абсолютно нові риси. Продукція відомого бренду стала більш елегантною, жіночною і практичною. Незмінними залишилися лише фірмовий еротизм і розкіш.

Донателла Версаче зараз

Крім створення модних колекцій одягу на початку двотисячних Донателла Версаче захопилася також іншим видом діяльності. В цей період вона стала вкладати великі гроші у створення та розвиток курортів для привілейованої публіки. Так, «Палаццо Версаче» виникли в Австралії, Дубаї та деяких інших престижних курортних районах.

В даний час Донателла Версаче є однією з ключових фігур в імперії моди, а також одним з найбільш популярних дизайнерів світу.

Особисте життя Донателли Версаче

У 1986-му році Донателла Версаче вийшла заміж за американського бізнесмена Пола Бека. У тому ж році на світ з’явилася її донька Аллегра (30 червня 1986), майбутня спадкоємиця імперії зоряного дядька Джанні Версаче. Три роки тому у нашої сьогоднішньої героїні народиться і син Деніел (1989).

Донателла Версаче: Некрасиві, але успішні Після розлучення з чоловіком, що сталося вже незабаром після народження другої дитини, Донателла з головою пішла в роботу. В даний час знаменитість володіє кількома маєтками в різних куточках Землі і поперемінно живе в різних країнах. Переважно – в Італії та США.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: