Ім’я: Дон Джонсон

Дата народження: 15 грудня 1949 р. (67 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Флет-Крик, Міссурі, США

Діяльність: актор

Вага: 83 кг

Зріст: 180 см

Біографія Дон Джонсона

Дон Джонсон – це неординарний американський актор, що став в дев’яності роки справжньою зіркою в світі голлівудських бойовиків. Він трощив злочинців направо і наліво, спокушав красунь і вів себе як класичний герой детективної історії. Саме цей екранний образ в кінцевому підсумку і приніс нашому сьогоднішньому герою величезний успіх.

Сьогодні Дон Джонсон вже не такий молодий і не так харизматичний. Фільми з його участю виходять значно рідше, ніж у «золоту еру» бойовиків. Але саме цей факт і робить наша сьогоднішня розповідь в сотню разів цікавіше. Адже протирати від пилу померкшие зірки минулого завжди особливо цікаво.

Ранні роки,дитинство і родина Дона Джонсона

Донні Вейн Джонсон з’явився на світ 15 грудня 1949 року в невеликому американському містечку Флет-Крік (штат Міссурі). Його сім’я здебільшого жила на доходи від фермерського господарства. Проте вже зовсім скоро все круто змінилося. Коли майбутньому актору було всього одинадцять років, його батьки розлучилися.

Після цього Дон разом з матір’ю переїхав в штат Канзас, де влаштувався в містечку під назвою Wichita. У цьому місці його мама влаштувалася на роботу офіціанткою, але суттєвих матеріальних заробітків це не приносило. Тому жінці часто доводилося затримуватися допізна.

Дон Джонсон і Мелані Гріффіт

З-за щільного робочого графіка матері наш сьогоднішній герой проводив багато часу, наданий сам собі. Він часто тинявся по вулицях, а також проводив більшу частину часу в спілкуванні з однолітками. У школі він вчився досить посередньо. Крім того, у хлопця нерідко бували проблеми з законом. Він попадався на дрібних правопорушення і славився в невеликому містечку самим справжнім хуліганом.

Невідомо, як би в результаті склалася доля Донні Джонсона, якщо б в один прекрасний день його яскравий акторський талант не розглянула шкільна вчителька театрального мистецтва. Спочатку вона стала часто підключати молодого хлопця до своїх сценічних постановок, а згодом навіть допомогла йому поступити в Університет штату Канзас, де Дон отримав стипендію. З цього моменту життя нашого сьогоднішнього героя круто змінилася.

Кар’єра Дона Джонсона в кіно, театрі та інших галузях

Брати участь у напівпрофесійних постановках Дон Джонсон почав ще в студентські роки. Спочатку він виступав у драматичних постановках, а потім успішно переключився на мюзикли. Саме музичні постановки вперше принесли акторові серйозний успіх. Його почали відзначати педагоги, а через деякий час один з університетських викладачів навіть порадив його своїм друзям з Сан-Франциско. Так, Донні Джонсон виявився в рок-мюзиклі «Your Own Thing» («Твої власні штучки»), який ставився Американським театром-консерваторією штату Каліфорнія.

Дон Джонсон — фото підбірка Відразу після перших виступів дана постановка придбала велику популярність на півдні США. Після цього Дона Джонсона стали запрошувати в інші вистави. Через деякий час він також дебютував на екрані, зігравши другорядну роль у картині «Чарівний сад Стенлі Суитхарта». Слідом пішли нові примітні екранні роботи. Спочатку Дон Джонсон грав переважно другорядні ролі, однак вже у 1974-му році зумів-таки голосно заявити про себе.

У цей період славу акторові приніс фантастичний серіал «Хлопець і його собака». Даний постапокаліптичний проект зробив Донні Джонсона справжньою зіркою американського телебачення, а також приніс йому премію Сатурн в номінації «Кращий актор».

Після цього добувати для себе нові ролі стало значно легше. У сімдесяті роки Джонсон з’явився ще в дюжині нових фільмів, а тому дуже скоро утвердився в якості відомого актора.

На стику сімдесятих і вісімдесятих років наш сьогоднішній герой грав переважно в малобюджетних фільмах. Актор часто знімався, а тому постійно залишався на увазі, однак виділити серед його робіт якісь дійсно яскраві ролі досить складно.

Все змінилося лише кілька років потому. Справжнім кумиром мільйонів Дон Джонсон став у 1984-му році, після того як на екрани вийшов серіал «Поліція Майамі: Відділ моралі». Цей багатосерійний проект, що розповідають про будні американських поліцейських мав оглушливий успіх і вже через деякий час придбав культовий статус. За шість років зйомок серіалу його подивилося якесь немислиме кількість людей, а тому згодом проект «Поліція Майамі» обріс величезним безліччю наслідувачів і поклав моду на заокеанські бойовики.

Дон Джонсон і Мелані Гріффіт За виконання головної ролі в названому серіалі Дон Джонсон отримав «Золотий глобус», який став визнанням заслуг актора перед американським кінематографом. Мужній і відважний герой бойовика плавно перекочував в інші фільми. А тому незабаром кар’єра Донні взяла абсолютно нову висоту.

Саме в дев’яності роки наш сьогоднішній герой зіграв свої найяскравіші екранні ролі. Чого тільки варті такі хіти як «Харлей Девідсон і ковбой Мальборо», «справа честі», «Детектив Неш Бріджес»! Завдяки цим фільмам Дон Джонсон став живим символом американських бойовиків і справжнім кумиром «покоління дев’яностих». Його ставили в один ряд з Аль Пачіно і Роберт Де Ніро, а він сам і зовсім вважав себе найкращим з усіх.

Дон Джонсон в даний час

Однак із закінченням лихий епохи дев’яностих кар’єра актора повільно пішла на спад. З другої половини двохтисячних років він став грати переважно другорядних персонажів. Дон Джонсон знімався як і раніше часто, але формат його робіт став помітно іншим.

Дон Джонсон у фільмі Джанго

В даний час головний герой дев’яностих знімається вже не так часто. Порівняно недавно Донні з’явився у відомих блокбастерах «Мачете» і «Джанго звільнений», проте в цих картинах виконав лише невеликі ролі. Схожа ситуація, як видається, буде зберігатися і в 2014-му році. Відомо, що в цей період актор повинен з’явитися в рейтингових фільмах «Інша жінка» з Камерон Діаз і «Холод у липні» з Майклом Холом. Однак головні ролі в цей раз судилося зіграти вже не Дону Джонсону.

Особисте життя Дона Джонсона

Починаючи з двохтисячних років, ім’я Дона Джонсона з’являлося в пресі виключно в контексті його проблем з наркотиками або бурхливих любовних скандалів. За своє життя актор був одружений три рази. Спочатку його пов’язували стосунки зі співачкою Петті д Арбанвилль, а потім з відомою актрисою Мелані Гріффіт.

На останній з названих жінок актор встиг навіть одружитися двічі. Їх перший шлюб проіснував лише рік, а другий тривав сім років. В даний час актор одружений на жінці на ім’я Келлі Фледжер. У них троє дітей. Крім того, дві дитини є в актора від двох попередніх дружин.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: